Yarış Cədvəli və NəticələrCümə, 19 İyun

 
Qruplar
×
Aerobika gimnastikası
Qruplar Təsnifat
1
Qadınlar arasında Qrup - Çoxnövçülük
1
Qarışıq Cütlük - Çoxnövçülük
×
Akrobatika gimnastikası
1
Qadınlar arasında 50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfəng ilə atəş, Qadınlar arasında 25 metrdən tapança ilə atəş, Kişilər arasında Qoşa səngər stendi
1
Kişilər arasında Qoşa səngər stendi
Kişilər arasında Sinxron Hərəkətlər, Qadınlar arasında Sinxron Hərəkətlər
1
Fərdi Həlqə, Fərdi Top, Fərdi Gürzlər, Fərdi Lent, Fərdi Çoxnövçülük
×
Bədii gimnastika
Fərdi Həlqə Təsnifat
Fərdi Top Təsnifat
Fərdi Gürzlər Təsnifat
Fərdi Lent Təsnifat
Fərdi Çoxnövçülük Final
Qadınlar arasında Yüngülvari Çəki (48 - 51kq) Səkkizdəbir final
Qadınlar arasında Orta Çəki (69 - 75kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Ən Yüngülvari Çəki (46 - 49kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Səkkizdəbir final
Kişilər arasında İlkin oyunlar raundu
Kişilər arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında 1/4 Final
Qadınlar arasında 1/4 Final
Kişilər arasında Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsi
×
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Valeeva Natalia - Sahiti Lirije Kosovo
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiDanimarka Rosenvinge Carina 5 - 6 Lobzhenidze Yuliya Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Marin Alicia 6 - 2 Nurmsalu Laura Estoniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya der Kinderen Annemarie 4 - 6 Ruggieri Laura Fransa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Richter Elena 6 - 0 Kreicberga Anete Latviya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Thomas Solenne 3 - 7 Marusava Hanna Belarus
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya de Vries Shireen-Zoe - Alarcon Miriam İspaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiLitva Nosaliene Dangeruta 3 - 7 Sartori Guendalina İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Stepanova Inna 7 - 3 Dielen Nathalie İsveçrə
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Aktuna Aybuke 6 - 2 Kuoppa Taru Finlandiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Timofeyeva Ekaterina 6 - 2 Lesniak Natalia Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Gkorila Anatoli Martha 2 - 6 Sichenikova Lidiia Ukrayna
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiFransa Schuh Berengere 6 - 0 Mayrhofer-gritsch Sabine Avstriya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiHollandiya Deden Esther 6 - 4 Myszor Wioleta Polşa
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRumıniya Bancila Simona 5 - 6 Senyuk Olqa Azərbaycan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Ramazanova Yaylagul 4 - 6 Narimanidze Khatuna Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİspaniya Martin Adriana 6 - 4 Danailova Dobromira Bolqarıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Tolkach Alena 6 - 5 Umer Ana Sloveniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Anagoz Yasemin 6 - 2 Ridderstrom Line Blomen Norveç
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Oliver Amy 0 - 6 Longova Alexandra Slovakiya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Pavlova Anastasia 6 - 0 Mirca Alexandra Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiDanimarka Bech Natasja 2 - 6 Psarra Evangelia Yunanıstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Timofeeva Kristina 6 - 0 Velieva Nurlana Azərbaycan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİrlandiya Cuthbert Cunningham Sinead 0 - 6 Erdynieva Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Folkard Naomi 0 - 6 Hunt Nicky Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Unsal Begunhan 6 - 2 Esebua Kristine Gürcüstan
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Winter Karina 6 - 0 Deineko Iliana İsveçrə
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Chorti Ariadni 2 - 6 Tonetta Elena İtaliya
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Marchenko Veronika 6 - 2 Kourouna Mikaella Kipr
Qadınlar arasında Fərdi 1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Schobinger Celine 4 - 6 Zuranska Adriana Polşa
Kişilər arasında
SlovakiyaSVK
-
ROURumıniya
Kişilər arasında
MonteneqroMNE
-
FRAFransa
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
GERAlmaniya
Kişilər arasında
MacarıstanHUN
-
ITAİtaliya
Kişilər arasında
İspaniyaESP
-
CROXorvatiya
Kişilər arasında
YunanıstanGRE
-
SRBSerbiya
Qadınlar arasında 1m tramplin
2
Qadınlar arasında 1m tramplin, Kişilər arasında 3m sinxron tramplinlər
Qadınlar arasında +67kq İlkin Raund
Kişilər arasında +80kq İlkin Raund
Qadınlar arasında +67kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında +80kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında +67kq Yarımfinallar
Kişilər arasında +80kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında +67kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında +80kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında +67kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
Kişilər arasında +80kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında +67kq Qızlı Medal Finalı
1
Kişilər arasında +80kq Qızlı Medal Finalı
Qadınlar arasında
RumıniyaROU
-
TURTürkiyə
Qadınlar arasında
BolqarıstanBUL
-
CROXorvatiya
Qadınlar arasında
SerbiyaSRB
-
NEDHollandiya
Qadınlar arasında
PolşaPOL
-
ITAİtaliya
Qadınlar arasında
AzərbaycanAZE
-
BELBelçika
Qadınlar arasında
AlmaniyaGER
-
RUSRusiya Federasiyası
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı