Yarış Cədvəli və NəticələrCümə axşamı, 18 İyun

SSI ErrSSI Err
C.a18İyun
Atıcılıq
Qarışıq Komanda halında səngər stendi Təsnifat
Kişilər arasında 50 metrdən uzanaraq tüfəng ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında 50 metrdən uzanaraq tüfəng ilə atəş Finallar
Qarışıq Komanda halında səngər stendi Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında səngər stendi Yarımfinal
Qarışıq Komanda halında səngər stendi Finallar
C.a18İyun
Boks
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalİrlandiya McComb Sean 3 - 0
XQ
Beliak Tymur Ukrayna
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalRusiya Federasiyası Bogomazov Konstantin 3 - 0
XQ
Skurdelis Edgaras Litva
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalYunanıstan Matsagkos Panagiotis 0 - 3
XQ
McCormack Luke Böyük Britaniya
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalXorvatiya Komadina Matteo 3 - 0
XQ
Lazarev Igor İsrail
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalBelçika Messaoudi Anas 1 - 2
XQ
Belous Vasilii Moldova Respublikası
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalBöyük Britaniya Buatsi Joshua 0 - 3
XQ
Mammadov Teymur Azərbaycan
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalPolşa Kulinski Jordan 3 - 0
XQ
Arutyunov Nikol Ermənistan
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalSloveniya Lazar Denis
TKO R1 2:34
Karlidag Cem Türkiyə
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalRumıniya Niculescu Daniel 2 - 0
XQ
Orozco Ojeda Johann Eduardo İspaniya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalAzərbaycan Sotomayor Collazo 3 - 0
XQ
Sejdinovic Edin Sloveniya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalBelarus Bandarenka Vitali 3 - 0
XQ
Khardziani Badri Gürcüstan
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalFransa Mbilli Assomo-Hallier Christian 3 - 0
XQ
Carapcevschii Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalLitva Pivorun Tomas 3 - 0
XQ
Tomic Djordje Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalİsveç Chartoi Leon 0 - 3
XQ
Voitaliuk Vladyslav Ukrayna
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Onaltıdabir finalUkrayna Sirenko Vladyslav 0 - 3
XQ
Bakhtidze Mikheil Gürcüstan
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Onaltıdabir finalBolqarıstan Belberov Petar 0 - 3
XQ
Bernath Istvan Macarıstan
Kişilər arasında Super Ağır Çəki (+91kq) Onaltıdabir finalİsrail Kadan Abdala 0 - 3
XQ
Zavatin Alexei Moldova Respublikası
C.a18İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 1 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Kişilər arasında Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Kişilər arasında Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 1 - 2 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 0 - 2 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiLatviya OZOLINA M GRAUDINA T 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 0 - 2 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Qadınlar arasında Seçmə Mərhələsiİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiBelarus BABENKA V MILEUSKAYA Y 1 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Qadınlar arasında Seçmə MərhələsiAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 0 - 2 ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 KOLLO K VESIK R Estoniya
Kişilər arasında Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Kişilər arasında Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Kişilər arasında Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Kişilər arasında Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Kişilər arasında Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 1 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalFransa LONGUET L ADELIN M 0 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 1 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 1 - 2 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Qadınlar arasında Səkkizdəbir finalİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 1 ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
C.a18İyun
Güləş
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBolqarıstan KIROV Miroslav 0 - 3
PO
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİspaniya FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz 4 - 0
ST
DOLLY Alexander İrlandiya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıTürkiyə BILICI Ahmet 1 - 3
PP
MURTAZALIEV Musa Ermənistan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna ROCHNIAK Dmytro 3 - 1
PP
KAUFMEHL Michael Almaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLatviya ZVIRBULIS Armands 4 - 0
ST
PETER Dominic Klaus Avstriya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıGürcüstan AMINASHVILI Sandro 3 - 0
PO
STEFAN Gheorghita Rumıniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFinlandiya HEINO Ville 1 - 3
PP
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİsveçrə RIESEN Marco 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBelarus HUSHTYN Aliaksandr 4 - 0
ST
CHOTAS Vratislav Çex Respublikası
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası PERPELITA Andrei 1 - 4
SP
BOLOTNJUK Mykola Slovakiya
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BIENKOWSKI Krzysztof 1 - 3
PP
REDJALARI Jasin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan VELIKOV Radoslav 4 - 1
SP
JURCYS Sarunas Litva
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKTAS Munir Recep 3 - 1
PP
MAKSIMAU Dzianis Belarus
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya GUIDEA Ivan 4 - 0
ST
MOLNAR Jozsef Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan FRANGULYAN Valodya 0 - 3
PO
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan LOMTADZE Beka 4 - 1
SP
SHUPTAR Vasyl Ukrayna
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLitva RUDAVICIUS Jonas 0 - 4
ST
MAGOMEDOV Jamaladdin Azərbaycan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıLatviya MIHAILOVS Dmitrijs 0 - 3
PO
ARZOUMANIDIS Ioannis Yunanıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMacarıstan LIGETI Daniel 3 - 0
PO
ROMANOV Alexandr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıSlovakiya GAGLOEV Soslan 4 - 0
ST
CUBA VAZQUEZ Jose İspaniya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRumıniya CHINTOAN Rares 4 - 0
ST
SHALA Egzon Albaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarYunanıstan XENIDIS Timofei 1 - 3
PP
AIBUEV Akhmed Fransa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan MURTAZALIEV Musa 3 - 1
PP
FRIEV NASKIDAEVA Taimuraz İspaniya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 4 - 1
SP
SREDKOV Georgi Bolqarıstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna ROCHNIAK Dmytro 1 - 3
PP
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya ZUZ Tudor Vasile 0 - 4
ST
SADULAEV Abdulrashid Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası IANULOV Piotr 3 - 0
PO
HUSHTYN Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa MARCINKIEWICZ Radoslaw 3 - 1
PP
ZUBAIROV Halil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarLatviya ZVIRBULIS Armands 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBöyük Britaniya CHINU - 0 - 4
ST
KHOTSIANIVSKYI Oleksandr Ukrayna
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarYunanıstan ARZOUMANIDIS Ioannis 0 - 3
PO
LIGETI Daniel Macarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarSlovakiya GAGLOEV Soslan 4 - 1
SP
CHINTOAN Rares Rumıniya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan PETRIASHVILI Geno 4 - 0
ST
DANOV Boban Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BARAN Robert 3 - 0
PO
KUMCHEV Dimitar Bolqarıstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GATCALOV Khadzhimurat 1 - 3
PP
BERIANIDZE Levan Ermənistan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKGUL Taha 3 - 1
PP
MAGOMEDOV Jamaladdin Azərbaycan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya MATUHIN Nick 1 - 3
PP
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAvstriya MARCHL Georg 1 - 3
PP
COSTA Angelo İtaliya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə GOR Yakup 4 - 0
ST
OLLE Robert Slovakiya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası NEDEALCO Evgheni 3 - 1
PP
MUELLER Tim Almaniya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya MOISE Adrian 0 - 3
PO
TLASHADZE Davit Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarSerbiya EFENDIEV Zaur 1 - 3
PP
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsrail POLIAK Yuri 0 - 4
ST
MELNYK Oleksiy Ukrayna
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan GULYAS Zsombor 3 - 1
PP
SAFIAN Zhan Belarus
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan 1 - 3
PP
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 1 - 4
SP
SADULAEV Abdulrashid Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa MARCINKIEWICZ Radoslaw 3 - 1
PP
AIBUEV Akhmed Fransa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan MURTAZALIEV Musa 1 - 3
PP
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMoldova Respublikası IANULOV Piotr 3 - 1
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr 3 - 0
PO
AKTAS Munir Recep Türkiyə
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan ALIYEV Haji 4 - 0
ST
BOLOTNJUK Mykola Slovakiya
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası REDJALARI Jasin 1 - 3
PP
VELIKOV Radoslav Bolqarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRumıniya GUIDEA Ivan 1 - 3
PP
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna KHOTSIANIVSKYI Oleksandr 0 - 4
ST
PETRIASHVILI Geno Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan BERIANIDZE Levan 0 - 3
PO
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa BARAN Robert 0 - 5
VT
AKGUL Taha Türkiyə
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMacarıstan LIGETI Daniel 1 - 3
PP
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİtaliya COSTA Angelo 0 - 4
ST
GOR Yakup Türkiyə
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMoldova Respublikası NEDEALCO Evgheni 0 - 3
PO
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarGürcüstan TLASHADZE Davit 3 - 1
PP
MELNYK Oleksiy Ukrayna
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarMacarıstan GULYAS Zsombor 1 - 3
PP
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası SADULAEV Abdulrashid 4 - 0
ST
MARCINKIEWICZ Radoslaw Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan AMINASHVILI Sandro 1 - 3
PP
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan PETRIASHVILI Geno 1 - 3
PP
SHEMAROV Aleksei Belarus
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə AKGUL Taha 5 - 0
VT
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Finlandiya HEINO Ville 1 - 3
PP
HUSHTYN Aliaksandr Belarus
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2İtaliya ZUZ Tudor Vasile 0 - 4
ST
QADJIYEV Nurmaqomed Azərbaycan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Belarus HUSHTYN Aliaksandr 1 - 3
PP
VEREB Istvan Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr 3 - 1
PP
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBolqarıstan VELIKOV Radoslav 0 - 4
ST
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Almaniya MATUHIN Nick 1 - 3
PP
BERIANIDZE Levan Ermənistan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Azərbaycan MAGOMEDOV Jamaladdin 4 - 0
ST
BARAN Robert Polşa
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə GOR Yakup 0 - 3
PO
GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan TLASHADZE Davit 0 - 4
ST
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Bolqarıstan KIROV Miroslav 1 - 3
PP
DIBIRGADZHIYEV Ruslan Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna SHUPTAR Vasyl 3 - 1
PP
GUIDEA Ivan Rumıniya
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Serbiya EFENDIEV Zaur 5 - 0
VT
NEDEALCO Evgheni Moldova Respublikası
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Azərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan 3 - 1
PP
GULYAS Zsombor Macarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə AKTAS Munir Recep 1 - 3
PP
Bürünc medal
ALIYEV Haji Azərbaycan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalUkrayna SHUPTAR Vasyl
Bürünc medal
4 - 0
ST
VELIKOV Radoslav Bolqarıstan
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 61 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası BOGOMOEV Aleksandr
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
LOMTADZE Beka Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalSerbiya EFENDIEV Zaur 1 - 4
SP
Bürünc medal
GOR Yakup Türkiyə
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan DIBIRGADZHIYEV Ruslan
Bürünc medal
3 - 1
PP
TLASHADZE Davit Gürcüstan
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 70 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası GAZIMAGOMEDOV Magomedrasul
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
GADZHIEV Magomedmurad Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan QADJIYEV Nurmaqomed 1 - 3
PP
Bürünc medal
MARCINKIEWICZ Radoslaw Polşa
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMacarıstan VEREB Istvan 1 - 3
PP
Bürünc medal
AMINASHVILI Sandro Gürcüstan
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 86 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası SADULAEV Abdulrashid
Qızıl medal
4 - 0
ST
Gümüş medal
IANULOV Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalErmənistan BERIANIDZE Levan 0 - 3
PO
Bürünc medal
PETRIASHVILI Geno Gürcüstan
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan MAGOMEDOV Jamaladdin
Bürünc medal
3 - 1
PP
GAGLOEV Soslan Slovakiya
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 125 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalBelarus SHEMAROV Aleksei
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
AKGUL Taha Türkiyə
C.a18İyun
İdman gimnastikası
Kişilər arasında Fərdi çoxnövçülük Final
Qadınlar arasında Fərdi çoxnövçülük Final
C.a18İyun
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarİtaliyaITA 5 - 4 DENDanimarka
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarFransa FRA 3 - 5 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarAlmaniya GER 2 - 6 BLRBelarus
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarGürcüstan GEO 4 - 5 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarİtaliyaITA 5 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarBelarusBLR 5 - 3 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük FinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük Bürünc Medal OyunuUkraynaUKR
Bürünc medal
5 - 4 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük Qızıl medal oyunuBelarus BLR
Gümüş medal
3 - 5
Qızıl medal
ITAİtaliya
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarFransaFRA 5 - 3 GERAlmaniya
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarİspaniyaESP 6 - 0 BLRBelarus
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarHollandiyaNED 5 - 4 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/4 Finallarİtaliya ITA 2 - 6 UKRUkrayna
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarFransa FRA 4 - 5 ESPİspaniya
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük YarımfinallarHollandiya NED 3 - 5 UKRUkrayna
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük FinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük Bürünc Medal OyunuHollandiyaNED
Bürünc medal
5 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük Qızıl medal oyunuUkraynaUKR
Qızıl medal
5 - 4
Gümüş medal
ESPİspaniya
C.a18İyun
Şosse velosipedi idmanı
Qadınlar arasında Zamana qarşı fərdi yarış
Kişilər arasında Zamana qarşı fərdi yarış
C.a18İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəAçıq
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Polcanova Sofia Avstriya
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəFransa Li Xue 2 - 4 Li Jie Hollandiya
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Strbikova Renata Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 2 Ni Xia Lian Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəRumıniya Samara Elizabeta 3 - 4 Li Qian Polşa
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 1 - 4 Hu Melek Türkiyə
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 0 Dvorak Galia İspaniya
Qadınlar arasında Təklər Üçüncü DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 0 Liu Jia Avstriya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəAçıq
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Mattenet Adrien Fransa
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 3 - 4 Gacina Andrej Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəSloveniya Tokic Bojan 2 - 4 Drinkhall Paul Böyük Britaniya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü Dövrəİsveç Gerell Par 2 - 4 Freitas Marcos Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 2 Gauzy Simon Fransa
Kişilər arasında Təklər Üçüncü Dövrəİsveç Karlsson Kristian 2 - 4 Apolonia Tiago Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Fegerl Stefan Avstriya
Kişilər arasında Təklər Üçüncü DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Wang Yang Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalAlmaniya Han Ying 3 - 4 Li Jie Hollandiya
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalSlovakiya Odorova Eva 4 - 1 Pesotska Margaryta Ukrayna
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalPolşa Li Qian 3 - 4 Hu Melek Türkiyə
Qadınlar arasında Təklər 1/4 FinalAlmaniya Solja Petrissa 2 - 4 Li Jiao Hollandiya
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Gacina Andrej Xorvatiya
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 1 Freitas Marcos Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalBelarus Samsonov Vladimir 4 - 0 Apolonia Tiago Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər 1/4 FinalUkrayna Kou Lei 4 - 1 Pitchford Liam Böyük Britaniya
C.a18İyun
Su polosu
Qadınlar arasında Klassifikasiya 11-12Böyük BritaniyaGBR 10 - 5 ISRİsrail
Qadınlar arasında Yarımfinal 7-10Serbiya SRB 6 - 10 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Yarımfinal 7-10Fransa FRA 8 - 10 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Yarımfinal 1-4İtaliya ITA 7 - 17 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Yarımfinal 1-4İspaniyaESP 9 - 6 GREYunanıstan
C.a18İyun
Suya tullanma
Kişilər arasında 1m tramplin İlkin Yarışlar Raundu
Qadınlar arasında Platforma İlkin Yarışlar Raundu
Kişilər arasında 1m tramplin Final
Qadınlar arasında Platforma Final
C.a18İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -67kq İlkin Raundİsveç Johansson Elin 14 - 6
SX
Aboud Chloe İrlandiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundSloveniya Anic Franka 4 - 3
QX
Guelec Rabia Almaniya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundTürkiyə Tatar Nur 5 - 3
SX
Bajic Ana Serbiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundHollandiya van Baaren Joyce 0 - 2
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 6 - 4
SX
Tetereviatnykova Tetiana Ukrayna
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundPolşa Krzemieniecka Aleksandra 3 - 1
SX
Sumic Marina Xorvatiya
Qadınlar arasında -67kq İlkin Raundİsveçrə Klaey Nina 5 - 7
SX
Pineiro Devesa Lua Maria İspaniya
Qadınlar arasında -67kq İlkin RaundYunanıstan Dimitropoulou Elpida Marina 3 - 13
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundMoldova Respublikası Cook Aaron 14 - 1
XF
Jahiri Arbes Kosovo
Kişilər arasında -80kq İlkin Raundİspaniya Martinez Garcia Raul 4 - 10
SX
Ferreira Julio Portuqaliya
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 16 - 4
XF
Georgiev Teodor Bolqarıstan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundSerbiya Fejzic Damir 0 - 12
XF
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundAlmaniya Guelec Tahir 2 - 3
QX
Botta Roberto İtaliya
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundPolşa Pazinski Piotr 3 - 4
QX
Maizeroi Torann Fransa
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundTürkiyə Sari Yunus 2 - 4
SX
Yeremyan Arman Ermənistan
Kişilər arasında -80kq İlkin RaundNorveç Ordemann Richard 5 - 12
SX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalİsveç Johansson Elin 5 - 4
SX
Anic Franka Sloveniya
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalTürkiyə Tatar Nur 2 - 6
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 11 - 3
SX
Krzemieniecka Aleksandra Polşa
Qadınlar arasında -67kq Dörddəbir finalİspaniya Pineiro Devesa Lua Maria 4 - 8
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Cook Aaron 7 - 8
QX
Ferreira Julio Portuqaliya
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 5 - 17
XF
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalİtaliya Botta Roberto 7 - 6
QX
Maizeroi Torann Fransa
Kişilər arasında -80kq Dörddəbir finalErmənistan Yeremyan Arman 2 - 5
SX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -67kq Yarımfinalİsveç Johansson Elin 2 - 5
SX
Azizova Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında -67kq YarımfinalRusiya Federasiyası Baryshnikova Anastasiia 11 - 3
SX
Niare Haby Fransa
Kişilər arasında -80kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -80kq YarımfinalPortuqaliya Ferreira Julio 2 - 6
SX
Beigi Harchegani Milad Azərbaycan
Kişilər arasında -80kq Yarımfinalİtaliya Botta Roberto 5 - 6
QX
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Tatar Nur 3 - 0
SX
van Baaren Joyce Hollandiya
Qadınlar arasında -67kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Tetereviatnykova Tetiana 4 - 2
SX
Krzemieniecka Aleksandra Polşa
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşBöyük Britaniya Muhammad Lutalo 8 - 7
SX
Fejzic Damir Serbiya
Kişilər arasında -80kq Təsəlliverici GörüşNorveç Ordemann Richard 8 - 4
SX
Yeremyan Arman Ermənistan
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal A YarışıFransa Niare Haby 7 - 8
SX
Bürünc medal
Tatar Nur Türkiyə
Qadınlar arasında -67kq Bürünc Medal B YarışıUkrayna Tetereviatnykova Tetiana 1 - 2
QX
Bürünc medal
Johansson Elin İsveç
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal A Yarışıİtaliya Botta Roberto 7 - 12
CD
Bürünc medal
Muhammad Lutalo Böyük Britaniya
Kişilər arasında -80kq Bürünc Medal B YarışıNorveç Ordemann Richard 5 - 6
QX
Bürünc medal
Ferreira Julio Portuqaliya
Qadınlar arasında -67kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -67kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Azizova Farida
Gümüş medal
5 - 6
SX
Qızıl medal
Baryshnikova Anastasiia Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -80kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -80kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Beigi Harchegani Milad
Qızıl medal
9 - 4
SX
Gümüş medal
Gaun Albert Rusiya Federasiyası
C.a18İyun
Voleybol
Kişilər arasında Qrup BBolqarıstan BUL 0 - 3 GERAlmaniya
Kişilər arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 3 - 1 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Qrup AFinlandiya FIN 0 - 3 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan AZE 0 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Qrup Bİtaliya ITA 2 - 3 BELBelçika
Kişilər arasında Qrup ASerbiya SRB 2 - 3 POLPolşa
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı