Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə, 17 İyun

Çər17İyun
Aerobika gimnastikası
Qarışıq Cütlük Təsnifat
Çər17İyun
Akrobatika gimnastikası
Qadınlar arasında Qrup - Balans hərəkətləri Təsnifat
Qarışıq Cütlük - Temp hərəkətləri Təsnifat
Qadınlar arasında Qrup - Temp hərəkətləri Təsnifat
Qarışıq Cütlük - Balans hərəkətləri Təsnifat
Çər17İyun
Atıcılıq
Qadınlar arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında Səngər stendi Təsnifat Gün 2
Qadınlar arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Finallar
Kişilər arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında Səngər stendi Yarımfinal
Kişilər arasında Səngər stendi Finallar
Kişilər arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş Finallar
Çər17İyun
Batut gimnastikası
Kişilər arasında Batut Təsnifat
Qadınlar arasında Batut Təsnifat
Kişilər arasında Batut Təsnifat
Qadınlar arasında Batut Təsnifat
Çər17İyun
Bədii gimnastika
Qrup Lent Təsnifat
Qrup Gürzlər və Halqalar Təsnifat
Qrup Çoxnövçülük Final
Çər17İyun
Boks
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalLatviya Pavlovs Mihails 0 - 3
XQ
Sissokho Ndiaye Youba İspaniya
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalPolşa Kostecki Mateusz 0 - 3
XQ
Samofalov Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalRumıniya Olaru Constantin 0 - 3
XQ
Abashidze Gela Gürcüstan
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir finalİrlandiya Nolan Adam 3 - 0
XQ
Beqiri Alban Albaniya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalİsveçrə Smajli Uke 3 - 0
XQ
Machedon Alexandru Rumıniya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalYunanıstan Kalamaras Polyneikis 0 - 3
XQ
Bosnjak Dzemal Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalBelarus Novikau Siarhei 0 - 3
XQ
Abdourachidov Souliman Fransa
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalLatviya Versockis Nikita 0 - 3
XQ
Harcsa Norbert Macarıstan
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalGürcüstan Sekhniashvili Nikoloz 0 - 3
XQ
Pantaleev Radoslav Bolqarıstan
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalİspaniya Camacho Fernandez Alejandro 0 - 3
XQ
Strnisko Matus Slovakiya
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalAlmaniya Teziev Igor 3 - 0
XQ
Ciobanu Petru Moldova Respublikası
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir finalEstoniya Karlson Ainar 1 - 2
XQ R2 0:33
Draskovic Bosko Monteneqro
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalPolşa Kozlowski Sylwester 1 - 2
XQ
Ivanov Stefan Bolqarıstan
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalBöyük Britaniya Ashfaq Qais 3 - 0
XQ
Gogatishvili Giorgi Gürcüstan
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalKosovo Shala Naser 0 - 3
XQ
Amzile Hassan Fransa
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalPolşa Legowski Kazimierz 0 - 3
XQ
Dadashev Maxim Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalGürcüstan Melikishvili Irakli 3 - 0
XQ
Ahmetovs Arturs Latviya
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalİsveç Goyeram Clarence 3 - 0
XQ
Khatuev Salavat Norveç
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalBolqarıstan Ismetov Ayrin 0 - 3
XQ
Petrov Viktor Ukrayna
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalFinlandiya Tretyak Dmitri 3 - 0
XQ
Kral Vit Çex Respublikası
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalXorvatiya Vrgoc Sanjin Pol 0 - 3
XQ
O'Reilly Michael İrlandiya
Çər17İyun
Çimərlik voleybolu
Kişilər arasında Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Kişilər arasında Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Kişilər arasında Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Kişilər arasında Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 0 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Kişilər arasında Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Kişilər arasında Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Kişilər arasında Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 1 - 2 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Kişilər arasında Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 1 - 2 KOLLO K VESIK R Estoniya
Kişilər arasında Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Kişilər arasında Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 0 - 2 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Kişilər arasında Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Kişilər arasında Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Kişilər arasında Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 1 - 2 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Kişilər arasında Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Qadınlar arasında Qrup CNorveç KONGSHAVN J KJOELBERG V 0 - 2 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 1 - 2 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Qadınlar arasında Qrup BAvstriya TEUFL V ZASS B N 1 - 2 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 0 LEHTONEN R LAHTI T Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup Eİspaniya RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup FHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 1 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Qadınlar arasında Qrup DFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup GFransa LONGUET L ADELIN M 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 1 - 2 REHACKOVA K GALOVA E Çex Respublikası
Qadınlar arasında Qrup HUkrayna UDOVENKO D SULIMA Y 2 - 1 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 1 - 2 DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M Litva
Qadınlar arasında Qrup AAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Çər17İyun
Güləş
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıEstoniya BASKAKOV Aleksei 3 - 1
PP
KALANIDIS Theocharis Yunanıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna KVYATKOVSKYY Andriy 1 - 3
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıErmənistan SAFARYAN Devid 3 - 1
PP
MITROV Dejan Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SAVA Mihail 3 - 1
PP
DUELGER Samet Almaniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAvstriya AUSSERLEITNER Maximilian 1 - 3
PP
POPOV Mark İsrail
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıBolqarıstan NOVACHKOV Borislav 3 - 1
PP
LUKACS Norbert Macarıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 1 - 3
PP
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFransa KHADJIEV Zelimkhan 3 - 0
PO
MARTINEZ NAVARRO Alberto İspaniya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SHABANAU Ali Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna DUDAIEV Rustam 0 - 5
VT
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıYunanıstan SAVVOULIDIS Georgios 4 - 0
ST
DUBA Michal Slovakiya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışlarıİsveçrə REICHMUTH Stefan 1 - 3
PP
BURCA Alexandru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıPolşa BARAN Radoslaw 0 - 4
ST
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZMIK Attila 3 - 1
PP
SEREGELYI Georg Almaniya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıEstoniya KAASIK Ragnar 0 - 4
ST
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası CEBAN Nicolai 4 - 1
SP
LUDESCHER Johannes Avstriya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya DUKOV Andrei 0 - 3
PO
KHINCHEGASHVILI Vladimer Gürcüstan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan ALIYEV Yashar 3 - 1
PP
EL OUARRAQE Zoheir Fransa
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus ANDREYEU Uladzislau 4 - 1
SP
METREVELI VARTANOV Levan İspaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarKosovo SEDOLLI Kastriot 0 - 5
VT
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası LEBEDEV Viktor 4 - 0
ST
MARKOVYCH Taras Ukrayna
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya EWALD Marcel 3 - 1
PP
CHIRTOACA Alexandru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan BARSEGHYAN Garik 3 - 0
PO
DUBOV Vladimir Bolqarıstan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə AKGUL Sezar 3 - 0
PO
BASKAKOV Aleksei Estoniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya MARTIKAINEN Petteri 1 - 3
PP
CASTILLO SILVEIRA Yunier İspaniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya CHAMIZO MARQUEZ Frank 3 - 1
PP
KENTCHADZE Avtandil Gürcüstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası SAVA Mihail 0 - 4
ST
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRumıniya BUCUR George 4 - 1
SP
AROUZMANIDIS Niko Yunanıstan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFransa FIQUET Maxime 3 - 1
PP
GRAF Steven İsveçrə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus NURYKAU Azamat 3 - 1
PP
POPOV Mark İsrail
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarKosovo CURRI Arlind 1 - 4
SP
KAYA Mustafa Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan SAFARYAN Devid 1 - 3
PP
NOVACHKOV Borislav Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan NAGY Mihaly 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
DEMIRTAS Soner Türkiyə
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsrail RACHAMIN Hanoc 1 - 3
PP
LUMIA Carmelo İtaliya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 4 - 0
ST
HAJDARI Osman Albaniya
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarErmənistan GRIGORYAN Grigor 1 - 3
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya HARTH Georg 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası BURCA Alexandru 0 - 3
PO
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna ANDRIITSEV Valerii 4 - 0
ST
TSIKOVANI Micheil Yunanıstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveçrə HUTTER Philipp 1 - 3
PP
JALOVIAR Jozef Slovakiya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan STOYCHEV Dragomir 1 - 3
PP
BOLUKBASI Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarGürcüstan ODIKADZE Elizbar 4 - 1
SP
RUMBUTIS Mindaugas Litva
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 4 - 0
ST
SHALA Edon Kosovo
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya HEINO Jere 1 - 3
PP
LAGODSKIS Imants Latviya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası CEBAN Nicolai 0 - 3
PO
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan SZMIK Attila 0 - 3
PO
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə DEMIRTAS Soner 5 - 0
VT
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİtaliya LUMIA Carmelo 0 - 5
VT
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarFransa KHADJIEV Zelimkhan 0 - 4
ST
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus ANDREYEU Uladzislau 4 - 0
ST
EWALD Marcel Almaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarGürcüstan KHINCHEGASHVILI Vladimer 4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarErmənistan BARSEGHYAN Garik 1 - 3
PP
ALIYEV Yashar Azərbaycan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LEBEDEV Viktor 3 - 1
PP
AKGUL Sezar Türkiyə
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə BOLUKBASI Ibrahim 1 - 3
PP
ANDRIITSEV Valerii Ukrayna
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarSlovakiya JALOVIAR Jozef 1 - 3
PP
ODIKADZE Elizbar Gürcüstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 4 - 0
ST
LAGODSKIS Imants Latviya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan GAZYUMOV Khetag 3 - 1
PP
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə DEMIRTAS Soner 3 - 1
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla YarımfinalGürcüstan KVELASHVILI Jumber 0 - 5
VT
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİspaniya CASTILLO SILVEIRA Yunier 0 - 4
ST
BUCUR George Rumıniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə KAYA Mustafa 1 - 3
PP
CHAMIZO MARQUEZ Frank İtaliya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarFransa FIQUET Maxime 0 - 4
ST
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus NURYKAU Azamat 3 - 1
PP
NOVACHKOV Borislav Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Belarus SHABANAU Ali 4 - 0
ST
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalUkrayna ANDRIITSEV Valerii 1 - 3
PP
ODIKADZE Elizbar Gürcüstan
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası GADISOV Abdusalam 1 - 3
PP
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Finlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Belarus SHABANAU Ali 3 - 1
PP
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Polşa BARAN Radoslaw 3 - 0
PO
CEBAN Nicolai Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAlmaniya EWALD Marcel 4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan ALIYEV Yashar 1 - 3
PP
LEBEDEV Viktor Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Litva RUMBUTIS Mindaugas 1 - 3
PP
JALOVIAR Jozef Slovakiya
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa BARAN Radoslaw 3 - 1
PP
SAIDAU Ibrahim Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRumıniya BUCUR George 1 - 3
PP
CHAMIZO MARQUEZ Frank İtaliya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan ASGAROV Togrul 3 - 1
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1Rusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 4 - 1
SP
SAVA Mihail Moldova Respublikası
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna MARKOVYCH Taras 1 - 3
PP
AKGUL Sezar Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Gürcüstan KENTCHADZE Avtandil 1 - 3
PP
KAYA Mustafa Türkiyə
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Rusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias 4 - 1
SP
FIQUET Maxime Fransa
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMoldova Respublikası CHIRTOACA Alexandru
Bürünc medal
4 - 0
ST
ISLAMAJ Islam Albaniya
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə AKGUL Sezar
Bürünc medal
5 - 0
VT
ALIYEV Yashar Azərbaycan
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalAlmaniya EWALD Marcel
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
LEBEDEV Viktor Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə KAYA Mustafa
Bürünc medal
4 - 0
ST
BUCUR George Rumıniya
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalRusiya Federasiyası BEKBULATOV Ilias
Bürünc medal
3 - 1
PP
NURYKAU Azamat Belarus
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medalİtaliya CHAMIZO MARQUEZ Frank
Gümüş medal
0 - 5
VT
Qızıl medal
ASGAROV Togrul Azərbaycan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAzərbaycan HASANOV Jabrayil
Bürünc medal
3 - 0
PO
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBelarus SHABANAU Ali 1 - 3
PP
Bürünc medal
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalTürkiyə DEMIRTAS Soner
Gümüş medal
0 - 4
ST
Qızıl medal
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalSlovakiya JALOVIAR Jozef 0 - 4
ST
Bürünc medal
ANDRIITSEV Valerii Ukrayna
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalPolşa BARAN Radoslaw 0 - 3
PO
Bürünc medal
GADISOV Abdusalam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalGürcüstan ODIKADZE Elizbar
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
GAZYUMOV Khetag Azərbaycan
Çər17İyun
Kamandan oxatma
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiHollandiya NED 3 - 5 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiGürcüstanGEO 5 - 3 GBRBöyük Britaniya
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiBelarusBLR 5 - 3 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAlmaniyaGER 6 - 0 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiNorveç NOR 1 - 5 GERAlmaniya
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiİspaniyaESP 5 - 4 TURTürkiyə
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiPolşa POL 3 - 5 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiİtaliyaITA 5 - 4 AZEAzərbaycan
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiGürcüstanGEO 5 - 3 ROURumıniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiİspaniyaESP 5 - 3 FRAFransa
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiTürkiyə TUR 0 - 6 BLRBelarus
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiSloveniyaSLO 6 - 2 GERAlmaniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiİtaliyaITA 6 - 0 AZEAzərbaycan
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiDanimarka DEN 0 - 6 NEDHollandiya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiRusiya FederasiyasıRUS 6 - 0 POLPolşa
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiFinlandiya FIN 0 - 6 UKRUkrayna
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarAçıq
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarGürcüstanGEO 5 - 4 ESPİspaniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarBelarus BLR 2 - 6 SLOSloveniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarİtaliyaITA 6 - 2 NEDHollandiya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 FinallarRusiya Federasiyası RUS 0 - 6 UKRUkrayna
Qarışıq Komanda çoxnövçülük YarımfinallarAçıq
Qarışıq Komanda çoxnövçülük YarımfinallarGürcüstanGEO 5 - 1 SLOSloveniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük YarımfinallarİtaliyaITA 5 - 1 UKRUkrayna
Qarışıq Komanda çoxnövçülük FinallarAçıq
Qarışıq Komanda çoxnövçülük Bürünc Medal OyunuUkraynaUKR
Bürünc medal
5 - 1 SLOSloveniya
Qarışıq Komanda çoxnövçülük Qızıl medal oyunuİtaliyaITA
Qızıl medal
5 - 3
Gümüş medal
GEOGürcüstan
Çər17İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAçıq
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Mikhailova Polina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Polcanova Sofia 4 - 0 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəFransa Li Xue 4 - 1 Paskauskiene Ruta Litva
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jie 4 - 0 Szocs Bernadette Rumıniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Yu Fu 1 - 4 Odorova Eva Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci Dövrəİspaniya Shen Yanfei 2 - 4 Strbikova Renata Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 1 Tian Yuan Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəMacarıstan Pota Georgina 0 - 4 Ni Xia Lian Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Samara Elizabeta 4 - 2 Ekholm Matilda İsveç
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPolşa Li Qian 4 - 0 Rakovac Lea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 4 - 3 Balazova Barbora Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəTürkiyə Hu Melek 4 - 1 Grundisch Carole Fransa
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 2 Erdelji Anamaria Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəÇex Respublikası Vacenovska Iveta 3 - 4 Dvorak Galia İspaniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 3 Noskova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Liu Jia 4 - 1 Madarasz Dora Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAçıq
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Prokopcov Dmitrij Çex Respublikası
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Mattenet Adrien 4 - 3 Wang Zengyi Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Crisan Adrian 2 - 4 Kreanga Kalinikos Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəXorvatiya Gacina Andrej 4 - 0 Stoyanov Niagol İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Gardos Robert 1 - 4 Tokic Bojan Sloveniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 2 Pattantyus Adam Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRusiya Federasiyası Shibaev Alexander 3 - 4 Gerell Par İsveç
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Freitas Marcos 4 - 0 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Bobocica Mihai İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Gauzy Simon 4 - 2 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci Dövrəİsveç Karlsson Kristian 4 - 1 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Apolonia Tiago 4 - 2 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəYunanıstan Gionis Panagiotis 2 - 4 Kou Lei Ukrayna
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Fegerl Stefan 4 - 3 Gorak Daniel Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Boll Timo T/Q Wang Yang Slovakiya
Çər17İyun
Su polosu
Qadınlar arasında Dörddəbir final 1-6Hollandiya NED 12 - 18 ITAİtaliya
Qadınlar arasında Dörddəbir final 7-12Böyük Britaniya GBR 3 - 11 SRBSerbiya
Qadınlar arasında Dörddəbir final 1-6Macarıstan HUN 5 - 8 ESPİspaniya
Qadınlar arasında Dörddəbir final 7-12İsrail ISR 9 - 11 CZS FRAFransa
Kişilər arasında Klassifikasiya 15-16UkraynaUKR 13 - 8 MLTMalta
Kişilər arasında Dörddəbir finalRusiya Federasiyası RUS 9 - 14 ESPİspaniya
Kişilər arasında Dörddəbir finalYunanıstanGRE 15 - 13 CZS HUNMacarıstan
Kişilər arasında Klassifikasiya 13-14TürkiyəTUR 11 - 6 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Yarımfinal 9-12MonteneqroMNE 9 - 8 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Dörddəbir finalAlmaniya GER 12 - 18 CROXorvatiya
Kişilər arasında Yarımfinal 9-12FransaFRA 7 - 5 ROURumıniya
Kişilər arasında Dörddəbir finalSerbiyaSRB 8 - 7 ITAİtaliya
Çər17İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİspaniya Calvo Gomez Eva 13 - 1
XF
Demneri Ada Albaniya
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundFinlandiya Mikkonen Suvi 4 - 7
SX
Yangin Hatice Türkiyə
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundXorvatiya Zaninovic Ana 9 - 3
HYD
Kim Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundSerbiya Gladovic Dragana 8 - 4
SX
Aghakishiyeva Gunay Azərbaycan
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİsveç Glasnovic Nikita 1 - 0
SX
Cunha Joana Portuqaliya
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raundİsveçrə Bezzola Manuela 0 - 6
SX
Liborio Floriane Fransa
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundAlmaniya Froemming Anna-lena 5 - 11
SX
Kotsis Edina Macarıstan
Qadınlar arasında -57kq İlkin RaundKipr Pilavaki Despina 1 - 9
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 19 - 1
XF
Ceccaroni Michele San Marino
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundBöyük Britaniya Stamper Martin 18 - 13
SX
Grgic Filip Xorvatiya
Kişilər arasında -68kq İlkin Raundİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 2 - 1
QX
Dalakliev Vladimir Bolqarıstan
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundSloveniya Pantar Jure 3 - 11
CD
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundTürkiyə Tazegul Servet 9 - 21
XF
Robak Karol Polşa
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundKipr Pilavakis Ioannis 6 - 12
SX
Silva Mario Portuqaliya
Kişilər arasında -68kq İlkin RaundFransa Barclais Stevens 4 - 8
SX
Arventii Vladislav Moldova Respublikası
Kişilər arasında -68kq İlkin Raundİtaliya Treviso Claudio 13 - 10
SX
Achab Jaouad Belçika
Qadınlar arasında -57kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalİspaniya Calvo Gomez Eva 11 - 3
SX
Yangin Hatice Türkiyə
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalXorvatiya Zaninovic Ana 14 - 1
XF
Gladovic Dragana Serbiya
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalİsveç Glasnovic Nikita 6 - 5
SX
Liborio Floriane Fransa
Qadınlar arasında -57kq Dörddəbir finalMacarıstan Kotsis Edina 2 - 5
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 18 - 6
XF
Stamper Martin Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 5 - 7
SX
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalPolşa Robak Karol 10 - 2
SX
Silva Mario Portuqaliya
Kişilər arasında -68kq Dörddəbir finalMoldova Respublikası Arventii Vladislav 11 - 9
SX
Treviso Claudio İtaliya
Qadınlar arasında -57kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -57kq Yarımfinalİspaniya Calvo Gomez Eva 5 - 7
SX
Zaninovic Ana Xorvatiya
Qadınlar arasında -57kq Yarımfinalİsveç Glasnovic Nikita 6 - 7
SX
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -68kq YarımfinalRusiya Federasiyası Denisenko Alexey 5 - 7
SX
Taghizade Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında -68kq YarımfinalPolşa Robak Karol 13 - 1
XF
Arventii Vladislav Moldova Respublikası
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşSerbiya Gladovic Dragana 0 - 0
RYÇQ
Kim Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici GörüşKipr Pilavaki Despina 0 - 2
SX
Kotsis Edina Macarıstan
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici Görüşİspaniya Gonzalez Bonilla Joel 11 - 3
SX
Pantar Jure Sloveniya
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Tazegul Servet 12 - 6
SX
Silva Mario Portuqaliya
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal A Yarışıİsveç Glasnovic Nikita
Bürünc medal
7 - 0
SX
Gladovic Dragana Serbiya
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal B YarışıMacarıstan Kotsis Edina 2 - 15
XF
Bürünc medal
Calvo Gomez Eva İspaniya
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal A YarışıMoldova Respublikası Arventii Vladislav 6 - 7
QX
Bürünc medal
Gonzalez Bonilla Joel İspaniya
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal B YarışıTürkiyə Tazegul Servet 16 - 19
SX
Bürünc medal
Denisenko Alexey Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında -57kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -57kq Qızlı Medal FinalıXorvatiya Zaninovic Ana
Gümüş medal
9 - 12
SX
Qızıl medal
Jones Jade Böyük Britaniya
Kişilər arasında -68kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -68kq Qızlı Medal FinalıAzərbaycan Taghizade Aykhan
Qızıl medal
10 - 9
QX
Gümüş medal
Robak Karol Polşa
Çər17İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Qrup BHollandiya NED 0 - 3 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Qrup APolşaPOL 3 - 0 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup BSerbiyaSRB 3 - 0 BULBolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup Aİtaliya ITA 1 - 3 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup ABelçika BEL 0 - 3 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 3 - 0 CROXorvatiya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı