Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə, 17 İyun

 
Qarışıq Cütlük
×
Aerobika gimnastikası
Qadınlar arasında Qrup - Balans hərəkətləri, Qarışıq Cütlük - Temp hərəkətləri
Qadınlar arasında Qrup - Temp hərəkətləri, Qarışıq Cütlük - Balans hərəkətləri
1
Qadınlar arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş, Kişilər arasında Səngər stendi
2
Kişilər arasında Səngər stendi, Kişilər arasında 10 metrdən hava tapançası ilə atəş
Kişilər arasında Batut, Qadınlar arasında Batut
×
Batut gimnastikası
Kişilər arasında Batut, Qadınlar arasında Batut
×
Batut gimnastikası
1
Qrup Lent, Qrup Gürzlər və Halqalar, Qrup Çoxnövçülük
×
Bədii gimnastika
Kişilər arasında Yarım-orta Çəki (69kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında İlkin oyunlar raundu
Kişilər arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında İlkin oyunlar raundu
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 57 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 65 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 97 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsi
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsi
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsi
Qarışıq Komanda çoxnövçülük 1/4 Finallar
Qarışıq Komanda çoxnövçülük Yarımfinallar
1
Qarışıq Komanda çoxnövçülük Finallar
Qadınlar arasında Təklər İkinci Dövrə
×
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Mikhailova Polina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Polcanova Sofia 4 - 0 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəFransa Li Xue 4 - 1 Paskauskiene Ruta Litva
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jie 4 - 0 Szocs Bernadette Rumıniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Yu Fu 1 - 4 Odorova Eva Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci Dövrəİspaniya Shen Yanfei 2 - 4 Strbikova Renata Çex Respublikası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 1 Tian Yuan Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəMacarıstan Pota Georgina 0 - 4 Ni Xia Lian Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Samara Elizabeta 4 - 2 Ekholm Matilda İsveç
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəPolşa Li Qian 4 - 0 Rakovac Lea Xorvatiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 4 - 3 Balazova Barbora Slovakiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəTürkiyə Hu Melek 4 - 1 Grundisch Carole Fransa
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 2 Erdelji Anamaria Serbiya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəÇex Respublikası Vacenovska Iveta 3 - 4 Dvorak Galia İspaniya
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 3 Noskova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Liu Jia 4 - 1 Madarasz Dora Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci Dövrə
×
Stolüstü tennis
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Prokopcov Dmitrij Çex Respublikası
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Mattenet Adrien 4 - 3 Wang Zengyi Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRumıniya Crisan Adrian 2 - 4 Kreanga Kalinikos Yunanıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəXorvatiya Gacina Andrej 4 - 0 Stoyanov Niagol İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Gardos Robert 1 - 4 Tokic Bojan Sloveniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 2 Pattantyus Adam Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəRusiya Federasiyası Shibaev Alexander 3 - 4 Gerell Par İsveç
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Freitas Marcos 4 - 0 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Bobocica Mihai İtaliya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəFransa Gauzy Simon 4 - 2 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər İkinci Dövrəİsveç Karlsson Kristian 4 - 1 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəPortuqaliya Apolonia Tiago 4 - 2 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəYunanıstan Gionis Panagiotis 2 - 4 Kou Lei Ukrayna
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAvstriya Fegerl Stefan 4 - 3 Gorak Daniel Polşa
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər İkinci DövrəAlmaniya Boll Timo T/Q Wang Yang Slovakiya
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
ITAİtaliya
Qadınlar arasında
Böyük BritaniyaGBR
-
SRBSerbiya
Qadınlar arasında
MacarıstanHUN
-
ESPİspaniya
Qadınlar arasında
İsrailISR
-
FRAFransa
Kişilər arasında
UkraynaUKR
-
MLTMalta
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESPİspaniya
Kişilər arasında
YunanıstanGRE
-
HUNMacarıstan
Kişilər arasında
TürkiyəTUR
-
AZEAzərbaycan
Kişilər arasında
MonteneqroMNE
-
SVKSlovakiya
Kişilər arasında
AlmaniyaGER
-
CROXorvatiya
Kişilər arasında
FransaFRA
-
ROURumıniya
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
ITAİtaliya
Qadınlar arasında -57kq İlkin Raund
Kişilər arasında -68kq İlkin Raund
Qadınlar arasında -57kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -68kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -57kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -68kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -57kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -68kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -57kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
Kişilər arasında -68kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -57kq Qızlı Medal Finalı
1
Kişilər arasında -68kq Qızlı Medal Finalı
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
GERAlmaniya
Qadınlar arasında
PolşaPOL
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
SerbiyaSRB
-
BULBolqarıstan
Qadınlar arasında
İtaliyaITA
-
AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında
BelçikaBEL
-
TURTürkiyə
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
CROXorvatiya
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı