Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə axşamı, 16 İyun

SSI ErrSSI Err
Ç.a16İyun
Atıcılıq
Kişilər arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Təsnifat
Kişilər arasında Səngər stendi Təsnifat Gün 1
Kişilər arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Finallar
Qadınlar arasında Səngər stendi Təsnifat
Qadınlar arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Təsnifat
Qadınlar arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş Finallar
Qadınlar arasında Səngər stendi Yarımfinal
Qadınlar arasında Səngər stendi Finallar
Ç.a16İyun
Avarçəkmə
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 500m Final
Kişilər arasında Kayak-Dördlük (K4) 1000m Final
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 500m Final
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m Final
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m Final
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m Final
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m Final
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m Final
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m Final
Qadınlar arasında Kayak Təkbətək (K1) 5000m Final
Kişilər arasında Kayak Təkbətək (K1) 5000m Final
Ç.a16İyun
Boks
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Onaltıdabir finalİrlandiya Casey Myles 3 - 0
XQ
Fihurenka Ivan Belarus
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Onaltıdabir finalMacarıstan Csoka Nandor 3 - 0
XQ
Jozwik Maciej Polşa
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Onaltıdabir finalBöyük Britaniya Ali Muhammad 3 - 0
XQ
Riscan Alexandr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalLatviya Ramlavs Artjoms 0 - 3
XQ
Eranosyan Otar Gürcüstan
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir finalAlmaniya Gashi Atdhe
TKO R1 2:41
Yilmaz Yasin Türkiyə
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalMacarıstan Hamori Adam 3 - 0
XQ
Tlkanec Erik Slovakiya
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalAlmaniya Pervizaj Albon 3 - 0
XQ
Ialimov Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalRusiya Federasiyası Magomedov Sadam 3 - 0
XQ
Tamasauskas Tadas Litva
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalRumıniya Jitaru Ionut 0 - 3
XQ
O'Neill Darren İrlandiya
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalUkrayna Manukian Gevorg 3 - 0
XQ
Hosek David Çex Respublikası
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalEstoniya Karlson Rain 1 - 2
XQ
Muzaffer Bahram Türkiyə
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir finalİsveç Richards Gabriel 3 - 0
XQ
Nikolic Stefan Avstriya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalRumıniya Andreiana Nicolae 3 - 0
XQ
Ferrer Pereira Diego İspaniya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalUkrayna Shestak Iurii 1 - 2
XQ
D'Andrea Riccardo İtaliya
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir finalİrlandiya Walker Kurt 1 - 2
XQ
Nazirov Bakhtovar Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir finalMacarıstan Vadasz Andras 0 - 3
XQ
Avci Adem Türkiyə
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalAçıq
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalSerbiya Drenovak Aleksandar 0 - 3
XQ
Cavallaro Salvatore İtaliya
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir finalRusiya Federasiyası Koptyakov Maxim 3 - 0
XQ
Steffensen Mike Danimarka
Ç.a16İyun
Çimərlik voleybolu
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 0 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qadınlar arasında Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 1 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 1 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 0 - 2 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qadınlar arasında Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qadınlar arasında Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Qadınlar arasında Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qadınlar arasında Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 0 - 2 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qadınlar arasında Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qadınlar arasında Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qadınlar arasında Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qadınlar arasında Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qadınlar arasında Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qadınlar arasında Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qadınlar arasında Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 0 - 2 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qadınlar arasında Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qadınlar arasında Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 0 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Ç.a16İyun
Güləş
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFransa LESAFFRE Melanie 0 - 3
PO
MALYSHEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıFinlandiya YLINEN Tiina 3 - 1
PP
HOCKOVA Lenka Çex Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAlmaniya FRIEDRICH Eileen 1 - 3
PP
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFransa BASSET Aurelie 3 - 1
PP
GRABOWSKA Paulina Polşa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan HRISTOVA Mimi 3 - 0
PO
NIEMESCH Luisa Almaniya
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası KOBLOVA Valeriia 3 - 1
PP
CHERDIVARA-ESANU Mariana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya RAINERO Carola 1 - 3
PP
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarNorveç BULLEN Grace 0 - 5
VT
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus MAMASHUK Maryia 3 - 1
PP
TOSUN Buse Türkiyə
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya WEINAUGE Nadine 3 - 1
PP
PAPAVASILEIOU Agoro Yunanıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya CANEVA Dalma 1 - 3
PP
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan SLEISZ Gabriella 0 - 5
VT
HANZLICKOVA Adela Çex Respublikası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna TKACH Yuliia 5 - 0
VT
SIMON Andrea Rumıniya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya OLLI Petra 0 - 5
VB
LAZINSKAIA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan GAMBAROVA Elmira 0 - 5
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan VASEVA Elina 0 - 5
VT
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveç PETERSSON Fredrika 1 - 3
PP
DOBRE Estera Rumıniya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna HORISHNA Liliya 5 - 0
VT
GOMES GUERREIRO Vania Portuqaliya
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarLatviya PONOMARJOVA Violeta 0 - 5
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan DIMITROVA Pepa 1 - 4
SP
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya FELICE Silvia 1 - 3
PP
MALYSHEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə KENGER Merve 1 - 3
PP
DOROGAN Anzhela Azərbaycan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveçrə TOKAR Nadine 0 - 5
VT
ZASINA Roksana Polşa
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarFinlandiya YLINEN Tiina 0 - 5
VT
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan ZUTOVA Gozal 1 - 3
PP
VASHCHUK Oksana Ukrayna
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarRusiya Federasiyası BUKINA Ekaterina 5 - 0
VT
OSOCKA Daria Polşa
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarEstoniya MAE Epp 1 - 3
PP
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə ADAR Yasemin 5 - 0
VT
HRISTOVA Stanka Bolqarıstan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus HUCHOK Anastasiya 1 - 3
PP
LAVRENCHUK Tetyana Ukrayna
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarTürkiyə YESILIRMAK Elif Jale 5 - 0
VT
BASSET Aurelie Fransa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBolqarıstan HRISTOVA Mimi 1 - 3
PP
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası KOBLOVA Valeriia 0 - 5
VB
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus MAMASHUK Maryia 5 - 0
VT
WEINAUGE Nadine Almaniya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna TKACH Yuliia 3 - 0
PO
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LAZINSKAIA Valeriia 3 - 1
PP
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarÇex Respublikası HANZLICKOVA Adela 0 - 5
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRumıniya DOBRE Estera 0 - 5
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan DOROGAN Anzhela 5 - 0
VT
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa ZASINA Roksana 5 - 0
VT
HORISHNA Liliya Ukrayna
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası MALYSHEVA Natalia 1 - 3
PP
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalUkrayna LAVRENCHUK Tetyana 5 - 0
VT
YESILIRMAK Elif Jale Türkiyə
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan NETREBA Irina 1 - 3
PP
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus MARZALIUK Vasilisa 3 - 0
PO
SELMAIER Maria Almaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİspaniya UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider 3 - 1
PP
NEMETH Zsanett Macarıstan
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna VASHCHUK Oksana 0 - 5
VT
ADAR Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası BUKINA Ekaterina 3 - 0
PO
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalMoldova Respublikası BUDU Natalia 0 - 5
VT
DOROGAN Anzhela Azərbaycan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla YarımfinalPolşa ZASINA Roksana 3 - 0
PO
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Norveç BULLEN Grace 5 - 0
VB
KOBLOVA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Türkiyə KENGER Merve 5 - 0
VT
DENES Mercedesz Macarıstan
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2İsveçrə TOKAR Nadine 0 - 4
ST
HORISHNA Liliya Ukrayna
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBelarus MAMASHUK Maryia 0 - 5
VT
TKACH Yuliia Ukrayna
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası LAZINSKAIA Valeriia 5 - 0
VT
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalBelarus MARZALIUK Vasilisa 3 - 1
PP
UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider İspaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla YarımfinalTürkiyə ADAR Yasemin 1 - 3
PP
BUKINA Ekaterina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya SIMON Andrea 5 - 0
VT
MICHALIK Monika Polşa
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Finlandiya OLLI Petra 0 - 5
VB
GRIGORJEVA Anastasija Latviya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Polşa OSOCKA Daria 0 - 4
ST
SAENKO Svetlana Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalTürkiyə KENGER Merve
Bürünc medal
5 - 0
VT
BUDU Natalia Moldova Respublikası
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalUkrayna HORISHNA Liliya 0 - 5
VT
Bürünc medal
SHUSHKO Nadzeya Belarus
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalAzərbaycan DOROGAN Anzhela
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
ZASINA Roksana Polşa
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBelarus HUCHOK Anastasiya 1 - 3
PP
Bürünc medal
YESILIRMAK Elif Jale Türkiyə
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalNorveç BULLEN Grace
Bürünc medal
5 - 0
VT
NETREBA Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalUkrayna LAVRENCHUK Tetyana
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
BARKA Emese Macarıstan
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalRumıniya SIMON Andrea 0 - 4
ST
Bürünc medal
MAMASHUK Maryia Belarus
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalLatviya GRIGORJEVA Anastasija
Bürünc medal
3 - 1
PP
JOHANSSON Henna İsveç
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalUkrayna TKACH Yuliia
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
LAZINSKAIA Valeriia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAlmaniya SELMAIER Maria 1 - 3
PP
Bürünc medal
UNDA GONZALEZ de AUDICANA Maider İspaniya
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalMoldova Respublikası SAENKO Svetlana
Bürünc medal
3 - 1
PP
ADAR Yasemin Türkiyə
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalBelarus MARZALIUK Vasilisa
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
BUKINA Ekaterina Rusiya Federasiyası
Ç.a16İyun
Kamandan oxatma
Kişilər arasında Fərdi Reytinq Mərhələsi
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük Reytinq Mərhələsi
Qarışıq Komanda çoxnövçülük Reytinq Mərhələsi
Qadınlar arasında Fərdi Reytinq Mərhələsi
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük Reytinq Mərhələsi
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiSloveniya SLO 2 - 6 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiİtaliyaITA 6 - 2 GREYunanıstan
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiPolşa POL 4 - 5 DENDanimarka
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə MərhələsiFransaFRA 6 - 2 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsiİsveçrə SUI 2 - 6 RUSRusiya Federasiyası
Ç.a16İyun
Sinxron üzgüçülük
Fərdi Final
Sərbəst Birləşmə Final
Ç.a16İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəAçıq
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Grzybowska Katarzyna 2 - 4 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLitva Paskauskiene Ruta 4 - 2 Sibley Kelly Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRumıniya Szocs Bernadette 4 - 0 Guliyeva Rufat Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Bergstrom Linda İsveç
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Strbikova Renata 4 - 0 Kourea Louiza Kipr
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tian Yuan 4 - 0 Arlouskaya Alina Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLüksemburq Ni Xia Lian 4 - 0 Lung Lisa Belçika
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Ekholm Matilda 4 - 0 Karova Anelia Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Rakovac Lea 4 - 1 Privalova Alexandra Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Balazova Barbora 4 - 1 Galic Alex Sloveniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəFransa Grundisch Carole 4 - 3 de Nutte Sarah Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSerbiya Erdelji Anamaria 4 - 0 Giardi Letizia San Marino
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİspaniya Dvorak Galia 4 - 0 Imanova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Noskova Yana 4 - 1 Moret Rachel İsveçrə
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Madarasz Dora 4 - 3 Oliveira Leila Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəAçıq
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Wang Zengyi 4 - 0 Jafarov Ramil Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 4 - 3 Nuytinck Cedric Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Stoyanov Niagol 4 - 2 Machado Carlos İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSloveniya Tokic Bojan 4 - 0 Katkov Ivan Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Pattantyus Adam 4 - 0 Burgis Matiss Latviya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Gerell Par 4 - 1 Platonov Pavel Belarus
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəTürkiyə Li Ahmet 0 - 4 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Bobocica Mihai 4 - 0 Ismayilov Farhad Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Konecny Tomas 3 - 4 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Skachkov Kirill 1 - 4 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəDanimarka Groth Jonathan 2 - 4 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Cioti Constantin Rumıniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Gorak Daniel 4 - 2 Olah Benedek Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tan Ruiwu 3 - 4 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Wang Yang 4 - 3 Karakasevic Aleksandar Serbiya
Ç.a16İyun
Su polosu
Kişilər arasında Yarımfinal 13-16Ukrayna UKR 9 - 11 TURTürkiyə
Qadınlar arasında Qrup AYunanıstanGRE 19 - 4 ISRİsrail
Kişilər arasında Yarım final 13-16AzərbaycanAZE 8 - 7 MLTMalta
Qadınlar arasında Qrup AAlmaniya GER 4 - 16 NEDHollandiya
Kişilər arasında Təsnifat RaunduRusiya FederasiyasıRUS 11 - 8 MNEMonteneqro
Qadınlar arasında Qrup BSlovakiya SVK 7 - 18 ITAİtaliya
Kişilər arasında Təsnifat RaunduYunanıstanGRE 16 - 7 FRAFransa
Qadınlar arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 28 - 3 SRBSerbiya
Kişilər arasında Təsnifat RaunduAlmaniyaGER 13 - 7 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Qrup AMacarıstanHUN 16 - 4 GBRBöyük Britaniya
Kişilər arasında Təsnifat RaunduSerbiyaSRB 8 - 2 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup BİspaniyaESP 20 - 5 FRAFransa
Ç.a16İyun
Taekvondo
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundAçıq
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundXorvatiya Zaninovic Lucija 14 - 2
XF
Pavkova Terezia Slovakiya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundBelçika Craen Indra 5 - 9
SX
Bogdanovic Tijana Serbiya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundKipr Kouttouki Kyriaki 0 - 3
QX
Koutsou Ioanna Yunanıstan
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Lychagina Alexandra 1 - 7
SX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq İlkin Raundİspaniya Yague Brigida 2 - 3
SX
Nicoli Erica İtaliya
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundBöyük Britaniya Maddock Charlie 8 - 7
QX
Romoldanova Iryna Ukrayna
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundTürkiyə Yildirim Rukiye 7 - 11
SX
Gonda Ivett Macarıstan
Qadınlar arasında -49kq İlkin RaundDanimarka Malykke Sarah 4 - 5
SX
Aziez Yasmina Fransa
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundAçıq
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundAlmaniya Tuncat Levent 7 - 3
SX
Rafiei Meisam İslandiya
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundRusiya Federasiyası Irgaliev Arman 11 - 2
SX
Simitsis Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında -58kq İlkin Raundİspaniya Tortosa Cabrera Jesus 12 - 0
XF
Kokshyntsau Illia Belarus
Kişilər arasında -58kq İlkin Raundİsrail Haimovitz Gili 4 - 7
SX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundPortuqaliya Braganca Rui 12 - 0
XF
Sezer Gorkem Türkiyə
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundSerbiya Gladovic Milos 8 - 7
QX
Dimitrov Stepan Moldova Respublikası
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundFransa Chellamootoo Dylan 4 - 7
SX
Cater Max Böyük Britaniya
Kişilər arasında -58kq İlkin RaundPolşa Rodzik Eryk 6 - 18
XF
Ketbi Si Mohamed Belçika
Qadınlar arasında -49kq 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalXorvatiya Zaninovic Lucija 1 - 2
SX
Bogdanovic Tijana Serbiya
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalYunanıstan Koutsou Ioanna 2 - 4
SX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalİtaliya Nicoli Erica 3 - 17
XF
Maddock Charlie Böyük Britaniya
Qadınlar arasında -49kq Dörddəbir finalMacarıstan Gonda Ivett 1 - 0
QX
Aziez Yasmina Fransa
Kişilər arasında -58kq 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalİspaniya Tortosa Cabrera Jesus 8 - 3
SX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalBöyük Britaniya Cater Max 3 - 13
SX
Ketbi Si Mohamed Belçika
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalAlmaniya Tuncat Levent 5 - 2
SX
Irgaliev Arman Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında -58kq Dörddəbir finalPortuqaliya Braganca Rui 13 - 7
SX
Gladovic Milos Serbiya
Qadınlar arasında -49kq YarımfinallarAçıq
Qadınlar arasında -49kq YarımfinalSerbiya Bogdanovic Tijana 7 - 6
QX
Abakarova Patimat Azərbaycan
Qadınlar arasında -49kq YarımfinalBöyük Britaniya Maddock Charlie 4 - 1
SX
Gonda Ivett Macarıstan
Kişilər arasında -58kq YarımfinallarAçıq
Kişilər arasında -58kq YarımfinalAlmaniya Tuncat Levent 5 - 17
XF
Tortosa Cabrera Jesus İspaniya
Kişilər arasında -58kq YarımfinalPortuqaliya Braganca Rui 11 - 4
SX
Ketbi Si Mohamed Belçika
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşXorvatiya Zaninovic Lucija 7 - 3
SX
Craen Indra Belçika
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici GörüşUkrayna Romoldanova Iryna 0 - 4
SX
Nicoli Erica İtaliya
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAzərbaycan Mammadov Mahammad 15 - 3
XF
Kokshyntsau Illia Belarus
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşAçıq
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici GörüşTürkiyə Sezer Gorkem 8 - 9
QX
Gladovic Milos Serbiya
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Gonda Ivett 1 - 9
SX
Bürünc medal
Zaninovic Lucija Xorvatiya
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal B Yarışıİtaliya Nicoli Erica 0 - 13
XF
Bürünc medal
Abakarova Patimat Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal uğrunda Final YarışlarıAçıq
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal A YarışıBelçika Ketbi Si Mohamed
Bürünc medal
5 - 4
QX
Mammadov Mahammad Azərbaycan
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal B YarışıSerbiya Gladovic Milos 1 - 6
SX
Bürünc medal
Tuncat Levent Almaniya
Qadınlar arasında -49kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında -49kq Qızlı Medal FinalıSerbiya Bogdanovic Tijana
Gümüş medal
9 - 10
QX
Qızıl medal
Maddock Charlie Böyük Britaniya
Kişilər arasında -58kq Qızlı Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında -58kq Qızlı Medal Finalıİspaniya Tortosa Cabrera Jesus
Gümüş medal
5 - 6
SX
Qızıl medal
Braganca Rui Portuqaliya
Ç.a16İyun
Voleybol
Kişilər arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 3 - 0 BELBelçika
Kişilər arasında Qrup AFinlandiya FIN 0 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Qrup ATürkiyə TUR 2 - 3 POLPolşa
Kişilər arasında Qrup BAlmaniyaGER 3 - 0 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Qrup BBolqarıstanBUL 3 - 1 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan AZE 0 - 3 SRBSerbiya
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı