Yarış Cədvəli və NəticələrÇərşənbə axşamı, 16 İyun

 
SSI ErrSSI Err
1
Kişilər arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş, Kişilər arasında Səngər stendi, Qadınlar arasında Səngər stendi
2
Qadınlar arasında Səngər stendi, Qadınlar arasında 10 metrdən hava tüfəngi ilə atəş
3
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 500m, Kişilər arasında Kayak-Dördlük (K4) 1000m, Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 500m
7
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m, Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m, Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m, Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m, Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m, Qadınlar arasında Kayak Təkbətək (K1) 5000m, Kişilər arasında Kayak Təkbətək (K1) 5000m
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m
Kişilər arasında Yüngülvari Çəki (52kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Yüngül Çəki (60kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Ağır Çəki (91kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Yarım-yüngül Çəki (56kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Birinci Yarım-orta Çəki (64kq) Onaltıdabir final
Kişilər arasında Orta Çəki (75kq) Onaltıdabir final
Qadınlar arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında İlkin oyunlar raundu
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsnifat Yarışları
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallar
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallar
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Yarımfinal
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Qadınlar arasında 53 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Qadınlar arasında 58 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Qadınlar arasında 63 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Bürünc Medal
1
Qadınlar arasında 75 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında Fərdi, Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük, Qarışıq Komanda çoxnövçülük
Qadınlar arasında Fərdi, Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük
Kişilər arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsi
Qadınlar arasında Komanda çoxnövçülük 1/8 Seçmə Mərhələsi
1
Fərdi
×
Sinxron üzgüçülük
Fərdi Final
1
Sərbəst Birləşmə
×
Sinxron üzgüçülük
Sərbəst Birləşmə Final
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrə
×
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Grzybowska Katarzyna 2 - 4 Feher Gabriela Serbiya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLitva Paskauskiene Ruta 4 - 2 Sibley Kelly Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRumıniya Szocs Bernadette 4 - 0 Guliyeva Rufat Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Bergstrom Linda İsveç
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Strbikova Renata 4 - 0 Kourea Louiza Kipr
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tian Yuan 4 - 0 Arlouskaya Alina Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəLüksemburq Ni Xia Lian 4 - 0 Lung Lisa Belçika
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Ekholm Matilda 4 - 0 Karova Anelia Bolqarıstan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Rakovac Lea 4 - 1 Privalova Alexandra Belarus
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Balazova Barbora 4 - 1 Galic Alex Sloveniya
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəFransa Grundisch Carole 4 - 3 de Nutte Sarah Lüksemburq
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəSerbiya Erdelji Anamaria 4 - 0 Giardi Letizia San Marino
Qadınlar arasında Təklər Birinci Dövrəİspaniya Dvorak Galia 4 - 0 Imanova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Noskova Yana 4 - 1 Moret Rachel İsveçrə
Qadınlar arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Madarasz Dora 4 - 3 Oliveira Leila Portuqaliya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrə
×
Stolüstü tennis
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Wang Zengyi 4 - 0 Jafarov Ramil Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 4 - 3 Nuytinck Cedric Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Stoyanov Niagol 4 - 2 Machado Carlos İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSloveniya Tokic Bojan 4 - 0 Katkov Ivan Ukrayna
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəMacarıstan Pattantyus Adam 4 - 0 Burgis Matiss Latviya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİsveç Gerell Par 4 - 1 Platonov Pavel Belarus
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəTürkiyə Li Ahmet 0 - 4 Pistej Lubomir Slovakiya
Kişilər arasında Təklər Birinci Dövrəİtaliya Bobocica Mihai 4 - 0 Ismayilov Farhad Azərbaycan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəÇex Respublikası Konecny Tomas 3 - 4 Kosiba Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəRusiya Federasiyası Skachkov Kirill 1 - 4 Saive Jean-Michel Belçika
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəDanimarka Groth Jonathan 2 - 4 Duran Marc İspaniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Cioti Constantin Rumıniya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəPolşa Gorak Daniel 4 - 2 Olah Benedek Finlandiya
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəXorvatiya Tan Ruiwu 3 - 4 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Kişilər arasında Təklər Birinci DövrəSlovakiya Wang Yang 4 - 3 Karakasevic Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında
UkraynaUKR
-
TURTürkiyə
Qadınlar arasında
YunanıstanGRE
-
ISRİsrail
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
MLTMalta
Qadınlar arasında
AlmaniyaGER
-
NEDHollandiya
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
MNEMonteneqro
Qadınlar arasında
SlovakiyaSVK
-
ITAİtaliya
Kişilər arasında
YunanıstanGRE
-
FRAFransa
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
SRBSerbiya
Kişilər arasında
AlmaniyaGER
-
SVKSlovakiya
Qadınlar arasında
MacarıstanHUN
-
GBRBöyük Britaniya
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
İspaniyaESP
-
FRAFransa
Qadınlar arasında -49kq İlkin Raund
Kişilər arasında -58kq İlkin Raund
Qadınlar arasında -49kq 1/4 Finallar
Kişilər arasında -58kq 1/4 Finallar
Qadınlar arasında -49kq Yarımfinallar
Kişilər arasında -58kq Yarımfinallar
Qadınlar arasında -49kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici Görüş
Kişilər arasında -58kq Təsəlliverici Görüş
Qadınlar arasında -49kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
Kişilər arasında -58kq Bürünc Medal uğrunda Final Yarışları
1
Qadınlar arasında -49kq Qızlı Medal Finalı
1
Kişilər arasında -58kq Qızlı Medal Finalı
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
BELBelçika
Kişilər arasında
FinlandiyaFIN
-
FRAFransa
Kişilər arasında
TürkiyəTUR
-
POLPolşa
Kişilər arasında
AlmaniyaGER
-
SVKSlovakiya
Kişilər arasında
BolqarıstanBUL
-
ITAİtaliya
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
SRBSerbiya
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı