Yarış Cədvəli və NəticələrBazar ertəsi, 15 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
B.e15İyun
Avarçəkmə
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 1000m Final
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 1000m Final
Qadınlar arasında Kayak-Dördlük (K4) 500m Final
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 1000m Final
Kişilər arasında Kanoe-Cütlük (C2) 1000m Final
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m Yarımfinal
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m Yarımfinal
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 200m Yarımfinal
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 200m Yarımfinal
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 200m Yarımfinal
B.e15İyun
Güləş
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Təsnifat YarışlarıUkrayna KOGUT Oleksandra 4 - 1
SP
RATTIGAN STADNIK Yana Böyük Britaniya
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİtaliya LIUZZI Patrizia 0 - 4
ST
SINISHIN Natalya Azərbaycan
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveç MATTSSON Sofia 4 - 0
ST
MERTENS Laura Almaniya
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBolqarıstan NIKOLOVA Evelina 1 - 3
PP
KRAWCZYK Katarzyna Polşa
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİspaniya SANCHEZ RAMIS Karima 1 - 3
PP
GUN Bediha Türkiyə
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna KIT Tetyana 5 - 0
VT
PRICOB Simona Rumıniya
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveç MATTSSON Johanna 3 - 1
PP
SAHIN Hafize Türkiyə
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan RATKEVICH Yuliya 1 - 4
SP
YUSEIN Taybe Bolqarıstan
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMacarıstan SASTIN Marianna 4 - 1
SP
PETREA Anca Rumıniya
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarHollandiya BLASZKA Jessica 3 - 1
PP
TJAPKO Karalina Latviya
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan STADNYK Mariya 4 - 1
SP
COSTA dos SANTOS Liliana Portuqaliya
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarSlovakiya MATEJOVA Lenka 0 - 5
VT
DEMIRHAN Evin Türkiyə
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa MATKOWSKA Iwona 3 - 0
PO
VUC Emilia Rumıniya
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarBelarus KALADZINSKAYA Vanesa 0 - 3
PO
SABATIE Julie Fransa
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİspaniya BUSTABAD GARCIA Eugenia 0 - 4
ST
YANKOVA Elitsa Bolqarıstan
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarMoldova Respublikası LEORDA Iulia 0 - 5
VT
ISLAMOVA BRIK Valentina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAlmaniya SCHELLIN Jaqueline 3 - 1
PP
KOGUT Oleksandra Ukrayna
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarYunanıstan VRYONI Maria Louiza 3 - 1
PP
FEDARASHKA Krystsina Belarus
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarPolşa WIESZCZEK KORDUS Agnieszka 3 - 1
PP
POPESCU Adina Rumıniya
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarTürkiyə ORSKAYA UGDULER Burcu 0 - 3
PO
FOCKEN Aline Almaniya
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarLitva DOMIKAITYTE Danute 0 - 5
VT
KUENZ Martina Avstriya
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarAzərbaycan MUSHKA Nadiia 0 - 3
PO
VOROBEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 Finallarİsveç GRADIN Fanny 4 - 1
SP
WILSON Vanessa Macarıstan
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/8 FinallarUkrayna STADNIK MAKHYNIA Alina 3 - 0
PO
MANOLOVA Dzhanan Bolqarıstan
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarHollandiya BLASZKA Jessica 0 - 3
PO
MATKOWSKA Iwona Polşa
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan STADNYK Mariya 4 - 0
ST
SABATIE Julie Fransa
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası ISLAMOVA BRIK Valentina 4 - 0
ST
DEMIRHAN Evin Türkiyə
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBolqarıstan YANKOVA Elitsa 3 - 1
PP
SCHELLIN Jaqueline Almaniya
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBelarus HANCHAR Katsiaryna 0 - 5
VT
OLOGONOVA Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarFransa RIVIERE Mathilde 1 - 3
PP
KRAWCZYK Katarzyna Polşa
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAzərbaycan SINISHIN Natalya 5 - 0
VT
GUN Bediha Türkiyə
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİsveç MATTSSON Sofia 5 - 0
VT
KIT Tetyana Ukrayna
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarLitva BLEKAITYTE Giedre 5 - 0
VT
SEIDL Sabrina Avstriya
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LIPATOVA Svetlana 4 - 1
SP
IVANOVA Veranika Belarus
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarUkrayna HERHEL Oksana 3 - 1
PP
MATTSSON Johanna İsveç
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarBolqarıstan YUSEIN Taybe 1 - 3
PP
SASTIN Marianna Macarıstan
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla YarımfinalPolşa MATKOWSKA Iwona 0 - 5
VT
STADNYK Mariya Azərbaycan
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası ISLAMOVA BRIK Valentina 1 - 3
PP
YANKOVA Elitsa Bolqarıstan
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla YarımfinalRusiya Federasiyası OLOGONOVA Irina 1 - 3
PP
KRAWCZYK Katarzyna Polşa
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAzərbaycan SINISHIN Natalya 1 - 3
PP
MATTSSON Sofia İsveç
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAçıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/4 Finallarİsrail KRATYSH Ilana 3 - 0
PO
VRYONI Maria Louiza Yunanıstan
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarPolşa WIESZCZEK KORDUS Agnieszka 0 - 5
VT
VOROBEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAlmaniya FOCKEN Aline 4 - 1
SP
GRADIN Fanny İsveç
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla 1/4 FinallarAvstriya KUENZ Martina 1 - 3
PP
STADNIK MAKHYNIA Alina Ukrayna
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Bolqarıstan NIKOLOVA Evelina 3 - 0
PO
RIVIERE Mathilde Fransa
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Almaniya MERTENS Laura 0 - 4
ST
KIT Tetyana Ukrayna
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Portuqaliya COSTA dos SANTOS Liliana 0 - 3
PO
SABATIE Julie Fransa
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2İspaniya BUSTABAD GARCIA Eugenia 1 - 3
PP
SCHELLIN Jaqueline Almaniya
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla YarımfinalLitva BLEKAITYTE Giedre 0 - 4
ST
LIPATOVA Svetlana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla YarımfinalUkrayna HERHEL Oksana 1 - 4
SP
SASTIN Marianna Macarıstan
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Yarımfinalİsrail KRATYSH Ilana 3 - 1
PP
VOROBEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla YarımfinalAlmaniya FOCKEN Aline 1 - 3
PP
STADNIK MAKHYNIA Alina Ukrayna
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya PETREA Anca 0 - 5
VT
YUSEIN Taybe Bolqarıstan
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Təsəlliverici Mərhələ 2Bolqarıstan MANOLOVA Dzhanan 1 - 3
PP
KUENZ Martina Avstriya
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalFransa SABATIE Julie 0 - 3
PO
Bürünc medal
MATKOWSKA Iwona Polşa
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAlmaniya SCHELLIN Jaqueline 1 - 4
SP
Bürünc medal
ISLAMOVA BRIK Valentina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 48 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalAzərbaycan STADNYK Mariya
Qızıl medal
4 - 1
SP
Gümüş medal
YANKOVA Elitsa Bolqarıstan
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBolqarıstan NIKOLOVA Evelina
Bürünc medal
3 - 1
PP
OLOGONOVA Irina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalUkrayna KIT Tetyana 0 - 4
ST
Bürünc medal
SINISHIN Natalya Azərbaycan
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 55 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalPolşa KRAWCZYK Katarzyna
Gümüş medal
1 - 4
SP
Qızıl medal
MATTSSON Sofia İsveç
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBelarus IVANOVA Veranika
Bürünc medal
5 - 0
VT
BLEKAITYTE Giedre Litva
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalBolqarıstan YUSEIN Taybe
Bürünc medal
3 - 1
PP
HERHEL Oksana Ukrayna
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 60 kq Sərbəst üsulla Qızıl MedalRusiya Federasiyası LIPATOVA Svetlana
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
SASTIN Marianna Macarıstan
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAçıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalYunanıstan VRYONI Maria Louiza 0 - 5
VT
Bürünc medal
VOROBEVA Natalia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Bürünc MedalAvstriya KUENZ Martina 0 - 5
VT
Bürünc medal
FOCKEN Aline Almaniya
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medal FinalıAçıq
Qadınlar arasında 69 kq Sərbəst üsulla Qızıl Medalİsrail KRATYSH Ilana
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
STADNIK MAKHYNIA Alina Ukrayna
B.e15İyun
İdman gimnastikası
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 1 - Gün 2
Kişilər arasında Komanda - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 1 - Gün 2
Qadınlar arasında Komanda - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 2 - Gün 2
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 2 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 3 - Gün 2
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 3 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 4 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 5 - Gün 2
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 4 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 6 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 7 - Gün 2
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 5 - Gün 2
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 8 - Gün 2
B.e15İyun
Sinxron üzgüçülük
Duetlər Final
Komandalar Final
B.e15İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Komanda FinallarAçıq
Qadınlar arasında Komanda Bürünc Medal QarşılaşmasıÇex RespublikasıCZE
Bürünc medal
3 - 1 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Komanda Qızıl Medal QarşılaşmasıAlmaniyaGER
Qızıl medal
3 - 2
Gümüş medal
NEDHollandiya
Kişilər arasında Komanda FinallarAçıq
Kişilər arasında Komanda Bürünc Medal QarşılaşmasıAlmaniya GER 0 - 3
Bürünc medal
AUTAvstriya
Kişilər arasında Komanda Qızıl Medal QarşılaşmasıFransa FRA
Gümüş medal
1 - 3
Qızıl medal
PORPortuqaliya
B.e15İyun
Su polosu
Kişilər arasında Qrup CMonteneqroMNE 11 - 6 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup DSerbiyaSRB 18 - 3 MLTMalta
Kişilər arasında Qrup DİspaniyaESP 14 - 9 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Qrup BSerbiya SRB 7 - 9 FRAFransa
Kişilər arasında Qrup AİtaliyaITA 18 - 6 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Qrup BİspaniyaESP 20 - 4 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Qrup BMacarıstanHUN 18 - 3 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup ABöyük BritaniyaGBR 13 - 9 ISRİsrail
Kişilər arasında Qrup ARusiya FederasiyasıRUS 14 - 6 FRAFransa
Qadınlar arasında Qrup AYunanıstanGRE 15 - 4 GERAlmaniya
Kişilər arasında Qrup BAzərbaycan AZE 7 - 17 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Qrup Bİtaliya ITA 11 - 11 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup CXorvatiyaCRO 13 - 12 GREYunanıstan
Qadınlar arasında Qrup AHollandiyaNED 14 - 9 HUNMacarıstan
B.e15İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Qrup BBolqarıstanBUL 3 - 0 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup ATürkiyəTUR 3 - 0 ITAİtaliya
Qadınlar arasında Qrup BXorvatiya CRO 1 - 3 NEDHollandiya
Qadınlar arasında Qrup ARumıniya ROU 0 - 3 BELBelçika
Qadınlar arasında Qrup BAlmaniya GER 1 - 3 SRBSerbiya
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycanAZE 3 - 0 POLPolşa
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı