Yarış Cədvəli və NəticələrBazar, 14 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Baz14İyun
Avarçəkmə
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 1000m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 1000m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Dördlük (K4) 500m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kanoe-Cütlük (C2) 1000m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 1000m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 500m İlkin oyunlar
Kişilər arasında Kayak-Dördlük (K4) 1000m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 500m İlkin oyunlar
Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 500m Yarımfinal
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 1000m Yarımfinal
Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 1000m Yarımfinal
Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 500m Yarımfinal
Kişilər arasında Kanoe-Cütlük (C2) 1000m Yarımfinal
Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 1000m Yarımfinal
Qadınlar arasında Kayak-Dördlük (K4) 500m Yarımfinal
Kişilər arasında Kayak-Dördlük (K4) 1000m Yarımfinal
Baz14İyun
Güləş
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıGürcüstan DAVITAIA Sachino 1 - 3
PP
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə UGURLI Abdulsamet 3 - 1
PP
da SILVA PASSOS Hugo Portuqaliya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa MARGARYAN Artak 3 - 1
PP
CARPEN Georgian Rumıniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 0 - 3
PO
ARUTYUNYAN Migran Ermənistan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 1
PP
VALIMAKI Tero Finlandiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
BJERREHUUS Fredrik Danimarka
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası ISLAMOV Donior 0 - 4
ST
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAvstriya PUFFER Benedikt Sebastian 0 - 4
ST
JAGER Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa BERNATEK Mateusz 1 - 3
PP
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç THOMMESEN Marius 0 - 3
PO
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya MAASCH Matthias 3 - 1
PP
VENCKAITIS Edgaras Litva
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MATIAS Vladimiros 0 - 4
ST
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıLatviya KALNAKARKLIS Kristaps 1 - 3
PP
CASCAVILLA Davide İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSerbiya NEMES Viktor 3 - 0
PO
NILSSON Christoffer İsveç
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Martin 0 - 3
PO
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıXorvatiya ZUGAJ Neven 3 - 0
PO
MARCHL Florian Avstriya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa NIKOGHOSYAN Evrik 3 - 0
PO
KUHAR Jure Sloveniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Petr 1 - 3
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MANOUILIDIS Petros 0 - 4
ST
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSlovakiya RIGO Richard 0 - 4
ST
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə KUS Emrah 4 - 1
SP
KOLCOVS Jevgenijs Latviya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıErmənistan CHALYAN Karapet 0 - 4
ST
MADSEN Mark Danimarka
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa WOLNY Mateusz 0 - 3
PO
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
VALIMAKI Henri Finlandiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİsveçrə DIETSCHE Damian 5 - 0
VT
GIL SORLI Ricardo İspaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SEVCIUC Petru 4 - 1
SP
TOGEN Silver Estoniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç TJOERSTAD Rasmus 3 - 1
PP
BAYRYAKOV Nikolay Bolqarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan PAPADOPOULOS Dimitrios 0 - 5
VT
TAMAS Attila Rumıniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə BASAR Metehan 3 - 1
PP
SOPADZE Mate Gürcüstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Patrik 3 - 1
PP
KIVIMAKI Marko Finlandiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıUkrayna BELENIUK Zhan 4 - 0
ST
FRANJKOVIC Dejan Serbiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıLitva KAZAKEVIC Aleksandr 3 - 0
PO
HAMZATAU Javid Belarus
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıErmənistan MANUKYAN Maksim 3 - 1
PP
OMAROV Artur Çex Respublikası
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAzərbaycan TAHMASEBI Saman 4 - 0
ST
PARISI Fabio İtaliya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarÇex Respublikası MORBITZER Matous 0 - 4
ST
SIAMIONAU Mikhail Belarus
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya MAKSIMOVIC Aleksandar 5 - 0
VT
UGURLI Abdulsamet Türkiyə
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya JANECIC Danijel 0 - 3
PO
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 1
PP
JAGER Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarErmənistan ARUTYUNYAN Migran 4 - 0
ST
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya MAASCH Matthias 4 - 1
SP
MARGARYAN Artak Fransa
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSlovakiya LEVAI Istvan 4 - 1
SP
CASCAVILLA Davide İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus KILOU Kazbek 0 - 4
ST
EISELE Pascal Almaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarDanimarka MADSEN Mark 4 - 0
ST
DIETSCHE Damian İsveçrə
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 Finallarİtaliya RUSSO Ciro 0 - 4
ST
NEMES Viktor Serbiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 4 - 0
ST
NIKOGHOSYAN Evrik Fransa
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
KUS Emrah Türkiyə
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya ZUGAJ Neven 1 - 3
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
SEVCIUC Petru Moldova Respublikası
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası KHAMIKOEV Timur 0 - 4
ST
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 3 - 0
PO
HRUSTANOVIC Amer Avstriya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarEstoniya APS Eerik 3 - 1
PP
SANDAHL Emil İsveç
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarNorveç TJOERSTAD Rasmus 0 - 3
PO
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPolşa JANIKOWSKI Damian 0 - 3
PO
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRumıniya TAMAS Attila 0 - 3
PO
BELENIUK Zhan Ukrayna
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva KAZAKEVIC Aleksandr 4 - 0
ST
SZABO Patrik Macarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarErmənistan MANUKYAN Maksim 4 - 0
ST
TAHMASEBI Saman Azərbaycan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə KAYAALP Riza 5 - 0
VT
LAM Balint Macarıstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 4 - 0
ST
PAPADATOS Alexandros Yunanıstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan METODIEV Miloslav 0 - 3
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya POPP Eduard 3 - 0
PO
KNYSTAUTAS Mantas Litva
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAvstriya HOERMANN Lukas 0 - 3
PO
KAJAIA Iakobi Gürcüstan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan SHARIATI Sabahi 4 - 0
ST
KUCHMII Mykola Ukrayna
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus SIAMIONAU Mikhail 0 - 3
PO
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarErmənistan ARUTYUNYAN Migran 4 - 1
SP
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 0
PO
MAASCH Matthias Almaniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 4 - 0
ST
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarXorvatiya ZUGAJ Nenad 3 - 0
PO
APS Eerik Estoniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna BELENIUK Zhan 3 - 1
PP
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarLitva KAZAKEVIC Aleksandr 1 - 3
PP
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarEstoniya NABI Heiki 3 - 0
PO
LOENNBORN Sebastian İsveç
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarTürkiyə KAYAALP Riza 3 - 0
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 4 - 0
ST
POPP Eduard Almaniya
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarGürcüstan KAJAIA Iakobi 1 - 3
PP
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
NEMES Viktor Serbiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna PYSHKOV Dmytro 3 - 1
PP
MADSEN Mark Danimarka
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 1 - 3
PP
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
YANAKIEV Yavor Bolqarıstan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit 3 - 1
PP
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna BELENIUK Zhan 4 - 1
SP
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalEstoniya NABI Heiki 0 - 3
PO
KAYAALP Riza Türkiyə
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma YarımfinalBelarus CHUGOSHVILI Ioseb 0 - 5
EX
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Serbiya FRANJKOVIC Dejan 0 - 5
VA
TAMAS Attila Rumıniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Avstriya HRUSTANOVIC Amer 1 - 3
PP
AZIZSIR Ramsin Almaniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya TAMAS Attila 1 - 3
PP
BASAR Metehan Türkiyə
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Macarıstan LAM Balint 3 - 0
PO
SEMENOV Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna KUCHMII Mykola 1 - 3
PP
KAJAIA Iakobi Gürcüstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan ALIYEV Hasan 1 - 3
PP
ARUTYUNYAN Migran Ermənistan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna DEM'YANKOV Denys 0 - 3
PO
SURKOV Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalSerbiya NEMES Viktor 3 - 1
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1İspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 3 - 1
PP
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Danimarka BJERREHUUS Fredrik 4 - 0
ST
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 0 - 3
PO
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Danimarka BJERREHUUS Fredrik 1 - 3
PP
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İsveç NILSSON Christoffer 1 - 3
PP
EISELE Pascal Almaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya PUSCASU Ionel 0 - 5
VT
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1İsveç NILSSON Christoffer 5 - 0
VB
RUSSO Ciro İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Slovakiya RIGO Richard 1 - 3
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalSerbiya MAKSIMOVIC Aleksandar 0 - 3
PO
Bürünc medal
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc MedalSlovakiya LEVAI Istvan
Bürünc medal
3 - 1
PP
DEM'YANKOV Denys Ukrayna
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Qızıl MedalErmənistan ARUTYUNYAN Migran
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
SURKOV Artem Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
Bürünc medal
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc MedalRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz
Bürünc medal
3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Qızıl MedalSerbiya NEMES Viktor
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya AZIZSIR Ramsin
Bürünc medal
3 - 1
PP
ZUGAJ Nenad Xorvatiya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc MedalTürkiyə BASAR Metehan
Bürünc medal
3 - 0
PO
MANUKYAN Maksim Ermənistan
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Qızıl MedalRusiya Federasiyası CHAKVETADZE Davit
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
BELENIUK Zhan Ukrayna
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalMacarıstan LAM Balint 0 - 3
PO
Bürünc medal
NABI Heiki Estoniya
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc MedalGürcüstan KAJAIA Iakobi 0 - 3
PO
Bürünc medal
CHUGOSHVILI Ioseb Belarus
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Qızıl MedalTürkiyə KAYAALP Riza
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
SHARIATI Sabahi Azərbaycan
Baz14İyun
İdman gimnastikası
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 1 - Gün 1
Kişilər arasında Komanda - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 1 - Gün 1
Qadınlar arasında Komanda - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 2 - Gün 1
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 2 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 3 - Gün 1
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 3 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 4 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 5 - Gün 1
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 4 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 6 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 7 - Gün 1
Kişilər arasında Təsnifat Altbölmə 5 - Gün 1
Qadınlar arasında Təsnifat Altbölmə 8 - Gün 1
Baz14İyun
Karate
Kişilər arasında Kata Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup ADanimarka Rohde Christopher 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Baljanli Tural 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 4 - 1
Busato Mattia İtaliya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 4 - 1
Dack Minh Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 2 - 3
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 4 - 1
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Dolphin Karen 0 - 5
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kiuk Vlatka 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Miskova Veronika Çex Respublikası
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 4 - 1
Bleul Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 2 - 1
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 9 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 1 - 6
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 0 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 4 - 0
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 1 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 3 - 6
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 2 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AYunanıstan Panetsidou Vasiliki 0 - 1
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİslandiya Frimannsdottir Telma 1 - 10
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 1 - 0
VIZCAINO Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 0 - 1
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 5 - 1
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 1 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 5 - 0
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 2
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Samadli Aytan 1 - 9
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BBolqarıstan Ganeva Borislava 1 - 2
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 8 - 2
Ait Ibrahim Nadege Fransa
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 1 - 0
Kuusisto Helena Finlandiya
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 0
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 0 - 0
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 1 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 0 - 1
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 0 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 3
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 9 - 1
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 4 - 5
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APolşa Warda Kamil 1 - 4
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BYunanıstan Tzanos Michail Georgios 8 - 0
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 11
Aktas Ugur Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 1
Grillon Kenji Fransa
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 2 - 1
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 10 - 1
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 3 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 0 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 1 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 8 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 6 - 0
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 5 - 3
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APortuqaliya Reis Filipe 0 - 4
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Atamov Shahin 0 - 2
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 0 - 3
Horne Jonathan Almaniya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 3 - 0
Nestorovski Martin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kata Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Yarımfinal 1İspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Dack Minh Fransa
Kişilər arasında Kata Yarımfinal 2İtaliya Busato Mattia 3 - 2
Yakan Mehmet Türkiyə
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal 1İspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Bleul Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal 2Fransa Scordo Sandy 3 - 2
Bozan Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal 1Avstriya Buchinger Alisa Theresa 2 - 0
Quirici Elena İsveçrə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal 2Azərbaycan Zaretska Irina 1 - 0
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal 1Xorvatiya Martinovic Masa 5 - 2
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal 2İsveç Antunovic Hana 2 - 3
Hocaoglu Meltem Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal 1Kosovo Karaqi Alvin 1 - 6
Mamayev Aykhan Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal 2Türkiyə Aktas Ugur 1 - 2
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal 1Almaniya Horne Jonathan 5 - 0
Nestorovski Martin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal 2Serbiya Bitevic Slobodan 1 - 2
Erkan Enes Türkiyə
Kişilər arasında Kata Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kata Bürünc Medal QarşılaşmasıFransa Dack Minh 1 - 4
Bürünc medal
Yakan Mehmet Türkiyə
Kişilər arasında Kata Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya Quintero Damian Hugo
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Busato Mattia İtaliya
Qadınlar arasında Kata Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kata Bürünc Medal QarşılaşmasıAlmaniya Bleul Jasmin 0 - 5
Bürünc medal
Bozan Dilara Türkiyə
Qadınlar arasında Kata Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya Sanchez Jaime Sandra
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kumite -68kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -68kq Bürünc Medal Qarşılaşmasıİsveçrə Quirici Elena 0 - 4
Bürünc medal
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite -68kq Qızıl medal qarşılaşmasıAvstriya Buchinger Alisa Theresa
Gümüş medal
1 - 8
Qızıl medal
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite +68kq Bürünc Medal QarşılaşmasıRusiya Federasiyası Zaytseva Ivanna
Bürünc medal
2 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Qızıl medal qarşılaşmasıXorvatiya Martinovic Masa
Qızıl medal
5 - 0
Gümüş medal
Hocaoglu Meltem Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -84kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKosovo Karaqi Alvin 3 - 4
Bürünc medal
Aktas Ugur Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Qızıl medal qarşılaşmasıAzərbaycan Mamayev Aykhan
Qızıl medal
1 - 1
Gümüş medal
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite +84kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin
Bürünc medal
8 - 0
Bitevic Slobodan Serbiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Qızıl medal qarşılaşmasıAlmaniya Horne Jonathan
Gümüş medal
1 - 2
Qızıl medal
Erkan Enes Türkiyə
Baz14İyun
Sinxron üzgüçülük
Diaqramlar
Baz14İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinalAçıq
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinalAlmaniyaGER 3 - 0 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinalFransa FRA 1 - 3 CZEÇex Respublikası
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinalUkraynaUKR 3 - 0 SWEİsveç
Qadınlar arasında Komanda 1/4 FinalPolşa POL 2 - 3 NEDHollandiya
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinalAçıq
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinalAlmaniyaGER 3 - 2 SWEİsveç
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinalBelarus BLR 0 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinalAvstriyaAUT 3 - 0 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda 1/4 FinalPolşa POL 0 - 3 PORPortuqaliya
Qadınlar arasında Komanda YarımfinalAçıq
Qadınlar arasında Komanda YarımfinalAlmaniyaGER 3 - 0 CZEÇex Respublikası
Qadınlar arasında Komanda YarımfinalUkrayna UKR 2 - 3 NEDHollandiya
Kişilər arasında Komanda YarımfinalAçıq
Kişilər arasında Komanda YarımfinalAlmaniya GER 2 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Komanda YarımfinalAvstriya AUT 1 - 3 PORPortuqaliya
Baz14İyun
Su polosu
Kişilər arasında Qrup AUkrayna UKR 3 - 12 FRAFransa
Kişilər arasında Qrup BRumıniya ROU 5 - 10 GERAlmaniya
Kişilər arasında Qrup CTürkiyə TUR 3 - 11 GREYunanıstan
Qadınlar arasında Qrup AAlmaniyaGER 10 - 1 ISRİsrail
Kişilər arasında Qrup DMalta MLT 8 - 15 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Qrup BİtaliyaITA 17 - 4 SRBSerbiya
Qadınlar arasında Qrup BSlovakiyaSVK 9 - 5 FRAFransa
Kişilər arasında Qrup CMonteneqro MNE 11 - 11 CROXorvatiya
Qadınlar arasında Qrup AHollandiyaNED 19 - 6 GBRBöyük Britaniya
Kişilər arasında Qrup DSerbiya SRB 9 - 10 ESPİspaniya
Kişilər arasında Qrup BMacarıstanHUN 23 - 3 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Qrup BRusiya FederasiyasıRUS 12 - 8 ESPİspaniya
Kişilər arasında Qrup AİtaliyaITA 9 - 8 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup AMacarıstanHUN 11 - 10 GREYunanıstan
Baz14İyun
Triatlon
Kişilər arasında Triatlon
Baz14İyun
Voleybol
Kişilər arasında Qrup BSlovakiyaSVK 3 - 1 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup ASerbiya SRB 1 - 3 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup BBelçika BEL 2 - 3 BULBolqarıstan
Kişilər arasında Qrup AAzərbaycan AZE 2 - 3 FINFinlandiya
Kişilər arasında Qrup BAlmaniya GER 1 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup APolşaPOL 3 - 2 FRAFransa
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı