Yarış Cədvəli və NəticələrBazar, 14 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 1000m, Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 1000m, Qadınlar arasında Kayak-Dördlük (K4) 500m, Kişilər arasında Kanoe-Cütlük (C2) 1000m, Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 1000m
Kişilər arasında Kanoe-Təkbətək (C1) 1000m, Kişilər arasında Kayak-Təkbətək (K1) 1000m, Qadınlar arasında Kayak-Dördlük (K4) 500m, Kişilər arasında Kanoe-Cütlük (C2) 1000m, Kişilər arasında Kayak-Cütlük (K2) 1000m, Qadınlar arasında Kayak-Təkbətək (K1) 500m, Kişilər arasında Kayak-Dördlük (K4) 1000m, Qadınlar arasında Kayak-Cütlük (K2) 500m
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
×
Güləş
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıGürcüstan DAVITAIA Sachino 1 - 3
PP
ALIYEV Hasan Azərbaycan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə UGURLI Abdulsamet 3 - 1
PP
da SILVA PASSOS Hugo Portuqaliya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa MARGARYAN Artak 3 - 1
PP
CARPEN Georgian Rumıniya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİspaniya NAVARRO SANCHEZ Ismael 0 - 3
PO
ARUTYUNYAN Migran Ermənistan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıUkrayna DEM'YANKOV Denys 3 - 1
PP
VALIMAKI Tero Finlandiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası SURKOV Artem 4 - 0
ST
BJERREHUUS Fredrik Danimarka
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası ISLAMOV Donior 0 - 4
ST
STAS Konstantin Bolqarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAvstriya PUFFER Benedikt Sebastian 0 - 4
ST
JAGER Krisztian Macarıstan
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa BERNATEK Mateusz 1 - 3
PP
HARUTYUNYAN Frunze İsveç
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç THOMMESEN Marius 0 - 3
PO
MAKSIMOVIC Aleksandar Serbiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya MAASCH Matthias 3 - 1
PP
VENCKAITIS Edgaras Litva
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MATIAS Vladimiros 0 - 4
ST
LEVAI Istvan Slovakiya
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıLatviya KALNAKARKLIS Kristaps 1 - 3
PP
CASCAVILLA Davide İtaliya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
×
Güləş
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSerbiya NEMES Viktor 3 - 0
PO
NILSSON Christoffer İsveç
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Martin 0 - 3
PO
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıXorvatiya ZUGAJ Neven 3 - 0
PO
MARCHL Florian Avstriya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFransa NIKOGHOSYAN Evrik 3 - 0
PO
KUHAR Jure Sloveniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Petr 1 - 3
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıYunanıstan MANOUILIDIS Petros 0 - 4
ST
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSlovakiya RIGO Richard 0 - 4
ST
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə KUS Emrah 4 - 1
SP
KOLCOVS Jevgenijs Latviya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıErmənistan CHALYAN Karapet 0 - 4
ST
MADSEN Mark Danimarka
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa WOLNY Mateusz 0 - 3
PO
PUSCASU Ionel Rumıniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
VALIMAKI Henri Finlandiya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİsveçrə DIETSCHE Damian 5 - 0
VT
GIL SORLI Ricardo İspaniya
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SEVCIUC Petru 4 - 1
SP
TOGEN Silver Estoniya
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 66 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 85 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 130 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Busato Mattia 5 - 0
Rohde Christopher Danimarka
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Dack Minh 5 - 0
Baljanli Tural Azərbaycan
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup ADanimarka Rohde Christopher 5 - 0
Hirvonen Pasi Finlandiya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Baljanli Tural 5 - 0
Guta Adrian Rumıniya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Quintero Damian Hugo 4 - 1
Busato Mattia İtaliya
Kişilər arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Mehmet 4 - 1
Dack Minh Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 2 - 3
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 4 - 1
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası Miskova Veronika 5 - 0
Dolphin Karen İrlandiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bleul Jasmin 5 - 0
Kiuk Vlatka Xorvatiya
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Dolphin Karen 0 - 5
Scordo Sandy Fransa
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kiuk Vlatka 5 - 0
Gurbanova Adila Azərbaycan
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Sanchez Jaime Sandra 5 - 0
Miskova Veronika Çex Respublikası
Qadınlar arasında Kata Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Bozan Dilara 4 - 1
Bleul Jasmin Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 2 - 1
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 9 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 1 - 6
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 0 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 4 - 0
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 1 - 0
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya VIZCAINO Cristina 3 - 6
Panetsidou Vasiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMonteneqro Rakovic Marina 2 - 0
Frimannsdottir Telma İslandiya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AYunanıstan Panetsidou Vasiliki 0 - 1
Zaretska Irina Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİslandiya Frimannsdottir Telma 1 - 10
Burucu Hafsa Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Buchinger Alisa Theresa 1 - 0
VIZCAINO Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -68kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİsveçrə Quirici Elena 0 - 1
Rakovic Marina Monteneqro
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 5 - 1
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 1 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 2 - 1
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 0 - 0
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ait Ibrahim Nadege 5 - 0
Samadli Aytan Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFinlandiya Kuusisto Helena 0 - 2
Ganeva Borislava Bolqarıstan
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Samadli Aytan 1 - 9
Antunovic Hana İsveç
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BBolqarıstan Ganeva Borislava 1 - 2
Zaytseva Ivanna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup AXorvatiya Martinovic Masa 8 - 2
Ait Ibrahim Nadege Fransa
Qadınlar arasında Kumite +68kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Hocaoglu Meltem 1 - 0
Kuusisto Helena Finlandiya
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 0
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 0 - 0
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 1 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 0 - 1
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 0 - 3
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 3
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Aktas Ugur 9 - 1
Warda Kamil Polşa
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Grillon Kenji 4 - 5
Tzanos Michail Georgios Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APolşa Warda Kamil 1 - 4
Karaqi Alvin Kosovo
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BYunanıstan Tzanos Michail Georgios 8 - 0
Horuna Yaroslav Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maestri Nello 2 - 11
Aktas Ugur Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Mamayev Aykhan 6 - 1
Grillon Kenji Fransa
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 2 - 1
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 10 - 1
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 3 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 0 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 1 - 0
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 8 - 0
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlmaniya Horne Jonathan 6 - 0
Reis Filipe Portuqaliya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nestorovski Martin 5 - 3
Atamov Shahin Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup APortuqaliya Reis Filipe 0 - 4
Sheppard Moreno Hollandiya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAzərbaycan Atamov Shahin 0 - 2
Margaritopoulos Spyridon Yunanıstan
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASerbiya Bitevic Slobodan 0 - 3
Horne Jonathan Almaniya
Kişilər arasında Kumite +84kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Erkan Enes 3 - 0
Nestorovski Martin Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kata Yarımfinal Mərhələsi
Qadınlar arasında Kata Yarımfinal Mərhələsi
Qadınlar arasında Kumite -68kq Yarımfinal Mərhələsi
Qadınlar arasında Kumite +68kq Yarımfinal Mərhələsi
Kişilər arasında Kumite -84kq Yarımfinal Mərhələsi
Kişilər arasında Kumite +84kq Yarımfinal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kata Medal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kata Medal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kumite -68kq Medal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kumite +68kq Medal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kumite -84kq Medal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kumite +84kq Medal Mərhələsi
Kişilər arasında
UkraynaUKR
-
FRAFransa
Kişilər arasında
RumıniyaROU
-
GERAlmaniya
Kişilər arasında
TürkiyəTUR
-
GREYunanıstan
Qadınlar arasında
AlmaniyaGER
-
ISRİsrail
Kişilər arasında
MaltaMLT
-
SVKSlovakiya
Qadınlar arasında
İtaliyaITA
-
SRBSerbiya
Qadınlar arasında
SlovakiyaSVK
-
FRAFransa
Kişilər arasında
MonteneqroMNE
-
CROXorvatiya
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
GBRBöyük Britaniya
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
ESPİspaniya
Kişilər arasında
MacarıstanHUN
-
AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
ESPİspaniya
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında
MacarıstanHUN
-
GREYunanıstan
1
Kişilər arasında
×
Triatlon
Kişilər arasında Triatlon
Kişilər arasında
SlovakiyaSVK
-
ITAİtaliya
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
TURTürkiyə
Kişilər arasında
BelçikaBEL
-
BULBolqarıstan
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
FINFinlandiya
Kişilər arasında
AlmaniyaGER
-
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında
PolşaPOL
-
FRAFransa
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı