Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 13 İyun

SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
Şən13İyun
Dağ velosipedi idmanı
Qadınlar arasında Dağ velosipedi
Kişilər arasında Dağ velosipedi
Şən13İyun
Güləş
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa GUCIK Arkadiusz 1 - 3
PP
MANOUILIDIS Apostolos Yunanıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRumıniya MUNTEANU Virgil 3 - 0
PO
KNIPLI Csongor Macarıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Michal 0 - 5
VT
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası CIOBANU Victor 4 - 0
ST
TSARYUK Andrey İsrail
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıFinlandiya HAAPAMAKI Jani 3 - 1
PP
FRIS Kristian Serbiya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBelarus DAUROV Soslan 4 - 0
ST
KOSENOK Dmytro Ukrayna
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə UCUNCU Fatih 4 - 0
ST
LIZATOVIC Ivan Xorvatiya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan KOSTADINOV Aleksandar 0 - 4
ST
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBelarus LIAKH Pavel 4 - 1
SP
OZEL Yunus Türkiyə
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıRumıniya HINOVEANU Tomi 0 - 3
PO
TALLROTH Zackarias İsveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıSlovakiya JAKUS Vojtech 0 - 3
PO
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya NEUMAIER Florian 3 - 0
PO
KERI Zoltan Macarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışlarıİsveçrə BOSSERT Jonas 1 - 3
PP
GOBADZE Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası BESLEAGA Igor 3 - 1
PP
POWADA Pavel Çex Respublikası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıNorveç BALDAUF Felix 0 - 5
VT
LAURINAITIS Vilius Litva
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıPolşa KONERA Lukasz 1 - 3
PP
LAHTI Tuomas Finlandiya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAzərbaycan NURIYEV Orkhan 3 - 1
PP
TOUNOUSIDIS Theodoros İsveç
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıAlmaniya HASSLER Oliver 0 - 3
PO
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıTürkiyə ILDEM Cenk 3 - 0
PO
AVANESYAN Robert İsrail
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat YarışlarıBolqarıstan METODIEV Vladislav 0 - 3
PO
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPortuqaliya CARVALHO Joao 0 - 3
PO
AMOYAN Roman Ermənistan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan MUKHTAROV Elman 3 - 1
PP
MELADZE Gizo Gürcüstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası MARYANYAN Stepan 4 - 0
ST
FONNESBEK Tobias Danimarka
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə UCUNCU Fatih 1 - 3
PP
MUNTEANU Virgil Rumıniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSloveniya KOCAR Daniel 0 - 4
ST
BERGE Stig-Andre Norveç
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarYunanıstan MANOUILIDIS Apostolos 0 - 4
ST
CIOBANU Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarFinlandiya HAAPAMAKI Jani 0 - 4
ST
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus DAUROV Soslan 3 - 1
PP
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 3 - 1
PP
CATARAGA Daniel Moldova Respublikası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna SAVCHENKO Mykola 4 - 0
ST
RUTKOWSKI Daniel Polşa
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarPortuqaliya BEKAURI Zurab 0 - 5
VB
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya NEMES Mate 1 - 3
PP
DENISOV Yury Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarMacarıstan KORPASI Balint 4 - 0
ST
TALLROTH Zackarias İsveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBolqarıstan KOSTADINOV Svilen 4 - 0
ST
SOBECKY Tomas Çex Respublikası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan TSULUKIDZE Mindia 3 - 1
PP
KARLSEN Petter Norveç
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus LIAKH Pavel 0 - 4
ST
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
WAGNER Michael Avstriya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarTürkiyə CEBI Selcuk 4 - 0
ST
BESTENIS Ceslavs Latviya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarBelarus SASUNOUSKI Viktar 4 - 0
ST
GOBADZE Lasha Gürcüstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarXorvatiya STARCEVIC Bozo 1 - 3
PP
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva MATUZEVICIUS Julius 3 - 1
PP
VARKAS Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAlmaniya NEUMAIER Florian 3 - 0
PO
BESLEAGA Igor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarSerbiya BALO Petar 0 - 3
PO
JERSGREN Alexander İsveç
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna SHYSHMAN Oleksandr 0 - 3
PO
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarGürcüstan KAJAIA Mikheil 0 - 3
PO
TIMONCINI Daigoro İtaliya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 0
PO
KESIDIS Laokratis Yunanıstan
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarMacarıstan VARGA Adam 4 - 0
ST
KOSTINS Igors Latviya
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarFinlandiya LAHTI Tuomas 1 - 3
PP
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarAvstriya GASTL Daniel 0 - 3
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRumıniya ALEXUC CIURARIU Alin 0 - 5
VT
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarLitva LAURINAITIS Vilius 1 - 4
SP
NURIYEV Orkhan Azərbaycan
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 FinallarRusiya Federasiyası MAGOMEDOV Islam 3 - 0
PO
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan MUKHTAROV Elman 3 - 1
PP
BERGE Stig-Andre Norveç
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarErmənistan AMOYAN Roman 0 - 4
ST
MARYANYAN Stepan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMoldova Respublikası CIOBANU Victor 3 - 1
PP
MUNTEANU Virgil Rumıniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAlmaniya MENEKSE Deniz 0 - 4
ST
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 Finallarİsveç JERSGREN Alexander 0 - 3
PO
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarLitva MATUZEVICIUS Julius 0 - 4
ST
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBelarus SASUNOUSKI Viktar 3 - 1
PP
NEUMAIER Florian Almaniya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 3 - 0
PO
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarBolqarıstan KOSTADINOV Svilen 3 - 1
PP
SAVCHENKO Mykola Ukrayna
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarRusiya Federasiyası DENISOV Yury 1 - 3
PP
TSULUKIDZE Mindia Gürcüstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMacarıstan KORPASI Balint 3 - 1
PP
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan MUKHTAROV Elman 1 - 4
SP
MARYANYAN Stepan Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma YarımfinalMoldova Respublikası CIOBANU Victor 1 - 3
PP
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 0
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarMacarıstan VARGA Adam 1 - 3
PP
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 Finallarİtaliya TIMONCINI Daigoro 0 - 3
PO
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 FinallarAzərbaycan NURIYEV Orkhan 1 - 3
PP
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan CHUNAYEV Rasul 4 - 0
ST
KOSTADINOV Svilen Bolqarıstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma YarımfinalGürcüstan TSULUKIDZE Mindia 1 - 3
PP
KORPASI Balint Macarıstan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Ukrayna KOSENOK Dmytro 0 - 4
ST
BELMADANI Tarik Fransa
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Danimarka FONNESBEK Tobias 0 - 3
PO
AMOYAN Roman Ermənistan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Fransa BELMADANI Tarik 3 - 0
PO
MENEKSE Deniz Almaniya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Moldova Respublikası CATARAGA Daniel 1 - 3
PP
ETLINGER Dominik Xorvatiya
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2İsveç TALLROTH Zackarias 1 - 4
SP
STAEBLER Frank Almaniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalAzərbaycan HUSEYNOV Rafig 4 - 0
ST
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma YarımfinalRusiya Federasiyası SALEEV Evgeny 4 - 1
SP
SASUNOUSKI Viktar Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalUkrayna TIMCHENKO Dimitriy 3 - 1
PP
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma YarımfinalTürkiyə ILDEM Cenk 1 - 3
PP
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1Almaniya HASSLER Oliver 1 - 3
PP
ARUSAAR Ardo Estoniya
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Avstriya WAGNER Michael 0 - 4
ST
ALEKSANDROV Daniel Bolqarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Ukrayna SHYSHMAN Oleksandr 3 - 1
PP
MATUZEVICIUS Julius Litva
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Yunanıstan KESIDIS Laokratis 0 - 3
PO
NOUMONVI Melonin Fransa
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2Estoniya ARUSAAR Ardo 0 - 3
PO
NURIYEV Orkhan Azərbaycan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalErmənistan AMOYAN Roman 1 - 4
SP
Bürünc medal
MUKHTAROV Elman Azərbaycan
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc MedalFransa BELMADANI Tarik
Bürünc medal
3 - 1
PP
CIOBANU Victor Moldova Respublikası
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Qızıl MedalRusiya Federasiyası MARYANYAN Stepan
Qızıl medal
3 - 0
PO
Gümüş medal
DAUROV Soslan Belarus
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalXorvatiya ETLINGER Dominik
Bürünc medal
4 - 0
ST
KOSTADINOV Svilen Bolqarıstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAlmaniya STAEBLER Frank
Bürünc medal
3 - 1
PP
TSULUKIDZE Mindia Gürcüstan
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Qızıl MedalAzərbaycan CHUNAYEV Rasul
Qızıl medal
3 - 1
PP
Gümüş medal
KORPASI Balint Macarıstan
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalBolqarıstan ALEKSANDROV Daniel
Bürünc medal
3 - 1
PP
CEBI Selcuk Türkiyə
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc MedalUkrayna SHYSHMAN Oleksandr 0 - 3
PO
Bürünc medal
SASUNOUSKI Viktar Belarus
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Qızıl MedalAzərbaycan HUSEYNOV Rafig
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
SALEEV Evgeny Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalFransa NOUMONVI Melonin
Bürünc medal
3 - 0
PO
DZEINICHENKA Tsimafei Belarus
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc MedalAzərbaycan NURIYEV Orkhan 0 - 3
PO
Bürünc medal
ILDEM Cenk Türkiyə
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Qızıl Medal FinalıAçıq
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Qızıl MedalUkrayna TIMCHENKO Dimitriy
Gümüş medal
0 - 3
PO
Qızıl medal
MAGOMEDOV Islam Rusiya Federasiyası
Şən13İyun
Karate
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 0 - 0
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 3 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 3
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 2 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 6 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 1
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyeva Nurana 0 - 3
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BUkrayna Kryva Kateryna 0 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 0 - 3
Ozcelik Serap Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 1 - 0
Bugur Duygu Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 7 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 0
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 1 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 0 - 4
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 3 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 1
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 3 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 1 - 1
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup ANorveç Alstadsaether Bettina 0 - 4
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kovacevic Jelena 1 - 0
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 0 - 0
Ferrer Garcia Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 5 - 0
Warling Jenny Lüksemburq
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 8 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 1
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 0 - 2
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 4
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 1 - 2
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 10 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 2
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlbaniya Marqeshi Halil 0 - 6
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSerbiya Antic Marko 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 1
Gomez Garcia Matias İspaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 0
Plakhutin Evgenii Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 2 - 0
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 2 - 10
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 0
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 3 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 1
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 5 - 1
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 1
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AGürcüstan Tkebuchava Irakli 0 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMacarıstan Tadissi Yves Martial 1 - 2
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Rasero Ruiz Manuel İspaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 0
Domdjoni Danil Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 0 - 0
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 0 - 1
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 2 - 2
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 2 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 6 - 0
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 1 - 1
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 0 - 2
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASloveniya Ristic Tjasa 7 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Coban Merve 2 - 1
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 3 - 0
Colomar Costa Irene İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Suchankova Ingrida Slovakiya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 0
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 0 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 0 - 1
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 1 - 0
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 5
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 3 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 1 - 1
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 2 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AUkrayna Nikulin Illya 0 - 4
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa da Costa Logan 9 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 1
Sadikovs Ruslans Latviya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 2 - 0
Busa Luigi İtaliya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal 1Türkiyə Ozcelik Serap 0 - 0
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal 2Avstriya Plank Bettina 2 - 0
Recchia Alexandra Fransa
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal 1Fransa Thouy Emily 6 - 1
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal 2İspaniya Ferrer Garcia Cristina 1 - 2
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal 1Azərbaycan Farzaliyev Firdovsi 8 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal 2İtaliya Maresca Luca 6 - 0
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal 1Azərbaycan Aliyev Niyazi 1 - 4
Uygur Burak Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal 2Fransa da Costa Steven 4 - 2
Giegler Ricardo Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal 1Fransa Ignace Lucie 1 - 0
Lenard Ana Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal 2Sloveniya Ristic Tjasa 0 - 6
Coban Merve Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal 1Türkiyə Eltemur Erman 4 - 4
Busa Luigi İtaliya
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal 2Azərbaycan Aghayev Rafael 1 - 0
Bitsch Noah Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -50kq Bürünc Medal QarşılaşmasıUkrayna Kryva Kateryna 0 - 0
Bürünc medal
Recchia Alexandra Fransa
Qadınlar arasında Kumite -50kq Qızıl medal qarşılaşmasıTürkiyə Ozcelik Serap
Qızıl medal
1 - 0
Gümüş medal
Plank Bettina Avstriya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -55kq Bürünc Medal QarşılaşmasıAzərbaycan Gasimova Ilaha
Bürünc medal
5 - 2
Ferrer Garcia Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Qızıl medal qarşılaşmasıFransa Thouy Emily
Qızıl medal
2 - 1
Gümüş medal
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -60kq Bürünc Medal QarşılaşmasıKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Pavlov Emil
Bürünc medal
2 - 0
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Qızıl medal qarşılaşmasıAzərbaycan Farzaliyev Firdovsi
Qızıl medal
4 - 0
Gümüş medal
Maresca Luca İtaliya
Kişilər arasında Kumite -67kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -67kq Bürünc Medal QarşılaşmasıAzərbaycan Aliyev Niyazi
Bürünc medal
3 - 1
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Qızıl medal qarşılaşmasıTürkiyə Uygur Burak
Qızıl medal
3 - 3
Gümüş medal
da Costa Steven Fransa
Qadınlar arasında Kumite -61kq Medal MərhələsiAçıq
Qadınlar arasında Kumite -61kq Bürünc Medal QarşılaşmasıXorvatiya Lenard Ana
Bürünc medal
6 - 0
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Qızıl medal qarşılaşmasıFransa Ignace Lucie
Qızıl medal
1 - 1
Gümüş medal
Coban Merve Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Medal MərhələsiAçıq
Kişilər arasında Kumite -75kq Bürünc Medal QarşılaşmasıTürkiyə Eltemur Erman
Bürünc medal
5 - 0
Bitsch Noah Almaniya
Kişilər arasında Kumite -75kq Qızıl medal qarşılaşmasıİtaliya Busa Luigi
Gümüş medal
0 - 1
Qızıl medal
Aghayev Rafael Azərbaycan
Şən13İyun
Sinxron üzgüçülük
Fərdi Təsnifat Sərbəst rejim
Sərbəst Birləşmə Təsnifat Sərbəst rejim
Şən13İyun
Stolüstü tennis
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəAçıq
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəAlmaniyaGER 3 - 0 HUNMacarıstan
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəPortuqaliya POR 1 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəFransaFRA 3 - 0 AZEAzərbaycan
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəÇex RespublikasıCZE 3 - 1 AUTAvstriya
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəUkraynaUKR 3 - 1 BLRBelarus
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəİsveçSWE 3 - 1 ROURumıniya
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəPolşaPOL 3 - 1 LUXLüksemburq
Qadınlar arasında Komanda Birinci DövrəSerbiya SRB 0 - 3 NEDHollandiya
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəAçıq
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəAlmaniyaGER 3 - 0 ESPİspaniya
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəUkrayna UKR 0 - 3 SWEİsveç
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəBelarusBLR 3 - 2 CZEÇex Respublikası
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəYunanıstan GRE 1 - 3 FRAFransa
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəAvstriyaAUT 3 - 0 CROXorvatiya
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəMacarıstan HUN 0 - 3 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəPolşaPOL 3 - 0 AZEAzərbaycan
Kişilər arasında Komanda Birinci DövrəRumıniya ROU 1 - 3 PORPortuqaliya
Şən13İyun
Su polosu
Kişilər arasında Qrup CXorvatiyaCRO 17 - 6 TURTürkiyə
Kişilər arasında Qrup DİspaniyaESP 22 - 4 MLTMalta
Kişilər arasında Qrup DSerbiyaSRB 14 - 5 SVKSlovakiya
Qadınlar arasında Qrup BFransa FRA 3 - 25 RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında Qrup BMacarıstanHUN 9 - 8 GERAlmaniya
Qadınlar arasında Qrup BSerbiya SRB 8 - 9 SVKSlovakiya
Kişilər arasında Qrup ARusiya FederasiyasıRUS 20 - 7 UKRUkrayna
Qadınlar arasında Qrup Aİsrail ISR 3 - 23 HUNMacarıstan
Kişilər arasında Qrup AİtaliyaITA 12 - 5 FRAFransa
Qadınlar arasında Qrup ABöyük Britaniya GBR 8 - 10 GERAlmaniya
Kişilər arasında Qrup BAzərbaycan AZE 6 - 9 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup BİspaniyaESP 10 - 8 ITAİtaliya
Kişilər arasında Qrup CMonteneqro MNE 12 - 16 GREYunanıstan
Qadınlar arasında Qrup AYunanıstanGRE 14 - 8 NEDHollandiya
Şən13İyun
Triatlon
Qadınlar arasında Triatlon
Şən13İyun
Voleybol
Qadınlar arasında Qrup BSerbiyaSRB 3 - 0 CROXorvatiya
Qadınlar arasında Qrup AİtaliyaITA 3 - 0 BELBelçika
Qadınlar arasında Qrup BAlmaniyaGER 3 - 2 BULBolqarıstan
Qadınlar arasında Qrup AAzərbaycanAZE 3 - 1 ROURumıniya
Qadınlar arasında Qrup BHollandiyaNED 3 - 1 RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Qrup APolşaPOL 3 - 2 TURTürkiyə
Bugün tədbirləri yoxdur
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı