Yarış Cədvəli və NəticələrŞənbə, 13 İyun

 
SSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI ErrSSI Err
2
Qadınlar arasında Dağ velosipedi, Kişilər arasında Dağ velosipedi
×
Dağ velosipedi idmanı
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsnifat Yarışları
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/8 Finallar
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma 1/4 Finallar
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Yarımfinal
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 1
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Təsəlliverici Mərhələ 2
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 59 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 71 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 80 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Bürünc Medal
1
Kişilər arasında 98 kq Yunan-Roma Qızıl Medal Finalı
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 0 - 0
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 3 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 3
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 1 - 0
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 2 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup ATürkiyə Ozcelik Serap 6 - 0
Aliyeva Nurana Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bugur Duygu 0 - 1
Kryva Kateryna Ukrayna
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyeva Nurana 0 - 3
Berulec Monika Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BUkrayna Kryva Kateryna 0 - 0
Koulinkovitch Mariya Belarus
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAvstriya Plank Bettina 0 - 3
Ozcelik Serap Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -50kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Recchia Alexandra 1 - 0
Bugur Duygu Almaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 7 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 0
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 1 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 0 - 4
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 3 - 0
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 0 - 1
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Ferrer Garcia Cristina 3 - 0
Alstadsaether Bettina Norveç
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BLüksemburq Warling Jenny 1 - 1
Kovacevic Jelena Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup ANorveç Alstadsaether Bettina 0 - 4
Arandelovic Branka Serbiya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Kovacevic Jelena 1 - 0
Gasimova Ilaha Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Thouy Emily 0 - 0
Ferrer Garcia Cristina İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -55kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Yakan Tuba 5 - 0
Warling Jenny Lüksemburq
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 8 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 1
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 0 - 2
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 4
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 1 - 2
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Gomez Garcia Matias 10 - 0
Marqeshi Halil Albaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası Plakhutin Evgenii 0 - 2
Antic Marko Serbiya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAlbaniya Marqeshi Halil 0 - 6
Farzaliyev Firdovsi Azərbaycan
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSerbiya Antic Marko 0 - 0
Pavlov Emil Keçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİtaliya Maresca Luca 2 - 1
Gomez Garcia Matias İspaniya
Kişilər arasında Kumite -60kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa Agoudjil Sofiane 0 - 0
Plakhutin Evgenii Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 2 - 0
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 2 - 10
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 0
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 3 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 1
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Rasero Ruiz Manuel 5 - 1
Tkebuchava Irakli Gürcüstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Domdjoni Danil 0 - 1
Tadissi Yves Martial Macarıstan
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AGürcüstan Tkebuchava Irakli 0 - 1
da Costa Steven Fransa
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BMacarıstan Tadissi Yves Martial 1 - 2
Giegler Ricardo Almaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aliyev Niyazi 2 - 0
Rasero Ruiz Manuel İspaniya
Kişilər arasında Kumite -67kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Uygur Burak 0 - 0
Domdjoni Danil Xorvatiya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 0 - 0
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 0 - 1
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 2 - 2
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 2 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 6 - 0
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup Aİspaniya Colomar Costa Irene 1 - 1
Ristic Tjasa Sloveniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BSlovakiya Suchankova Ingrida 0 - 2
Coban Merve Türkiyə
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup ASloveniya Ristic Tjasa 7 - 0
de Vos Nele Belçika
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BTürkiyə Coban Merve 2 - 1
Abiyeva Farida Azərbaycan
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup AFransa Ignace Lucie 3 - 0
Colomar Costa Irene İspaniya
Qadınlar arasında Kumite -61kq Seçmə Mərhələsi Qrup BXorvatiya Lenard Ana 0 - 0
Suchankova Ingrida Slovakiya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi
×
Karate
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 0
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 0 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 0 - 1
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 1 - 0
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 5
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 3 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup ALatviya Sadikovs Ruslans 1 - 1
Nikulin Illya Ukrayna
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup Bİtaliya Busa Luigi 2 - 0
da Costa Logan Fransa
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AUkrayna Nikulin Illya 0 - 4
Eltemur Erman Türkiyə
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BFransa da Costa Logan 9 - 1
Loizides Panayiotis Kipr
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup AAzərbaycan Aghayev Rafael 3 - 1
Sadikovs Ruslans Latviya
Kişilər arasında Kumite -75kq Seçmə Mərhələsi Qrup BAlmaniya Bitsch Noah 2 - 0
Busa Luigi İtaliya
Qadınlar arasında Kumite -50kq Yarımfinal Mərhələsi
Qadınlar arasında Kumite -55kq Yarımfinal Mərhələsi
Kişilər arasında Kumite -60kq Yarımfinal Mərhələsi
Kişilər arasında Kumite -67kq Yarımfinal Mərhələsi
Qadınlar arasında Kumite -61kq Yarımfinal Mərhələsi
Kişilər arasında Kumite -75kq Yarımfinal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kumite -50kq Medal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kumite -55kq Medal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kumite -60kq Medal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kumite -67kq Medal Mərhələsi
1
Qadınlar arasında Kumite -61kq Medal Mərhələsi
1
Kişilər arasında Kumite -75kq Medal Mərhələsi
Fərdi
×
Sinxron üzgüçülük
Sərbəst Birləşmə
×
Sinxron üzgüçülük
Qadınlar arasında Komanda Birinci Dövrə
Kişilər arasında Komanda Birinci Dövrə
Kişilər arasında
XorvatiyaCRO
-
TURTürkiyə
Kişilər arasında
İspaniyaESP
-
MLTMalta
Kişilər arasında
SerbiyaSRB
-
SVKSlovakiya
Qadınlar arasında
FransaFRA
-
RUSRusiya Federasiyası
Kişilər arasında
MacarıstanHUN
-
GERAlmaniya
Qadınlar arasında
SerbiyaSRB
-
SVKSlovakiya
Kişilər arasında
Rusiya FederasiyasıRUS
-
UKRUkrayna
Qadınlar arasında
İsrailISR
-
HUNMacarıstan
Kişilər arasında
İtaliyaITA
-
FRAFransa
Qadınlar arasında
Böyük BritaniyaGBR
-
GERAlmaniya
Kişilər arasında
AzərbaycanAZE
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
İspaniyaESP
-
ITAİtaliya
Kişilər arasında
MonteneqroMNE
-
GREYunanıstan
Qadınlar arasında
YunanıstanGRE
-
NEDHollandiya
1
Qadınlar arasında
×
Triatlon
Qadınlar arasında Triatlon
Qadınlar arasında
SerbiyaSRB
-
CROXorvatiya
Qadınlar arasında
İtaliyaITA
-
BELBelçika
Qadınlar arasında
AlmaniyaGER
-
BULBolqarıstan
Qadınlar arasında
AzərbaycanAZE
-
ROURumıniya
Qadınlar arasında
HollandiyaNED
-
RUSRusiya Federasiyası
Qadınlar arasında
PolşaPOL
-
TURTürkiyə
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
-4
-1
+1
+4
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur
Canlı