Nəticələr

Status: Rəsmi
Nəticələr
ReytinqRyİdmançıHesabTəsnifat nişanı
1Rusiya Federasiyası MUSTAFINA A 15.200Seç. +
2Almaniya SCHEDER S 15.000Seç. +
3Almaniya SEITZ E 15.000 +
4Rusiya Federasiyası KOMOVA V 14.866 +
5Macarıstan MAKRA N 14.466Seç. +
6Rusiya Federasiyası TUTKHALYAN S 14.166 +
7Hollandiya VAN GERNER C 13.900Seç. +
8İtaliya UGRIN T 13.766Seç. +
9Rumıniya IRIDON A 13.733Seç. +
10Böyük Britaniya FELLOWS C 13.700E1 +
11Hollandiya WEVERS L 13.600 +
12Hollandiya TOP L 13.566 +
13Ukrayna KYSLA A 13.566E2 +
14Fransa PIKUL V 13.433E3 +
15Belçika VERSCHUEREN L 13.400 +
16Macarıstan BOCZOGO D 13.366 +
17Belçika VANDENHOLE C 13.366 +
18İtaliya LEOLINI A 13.366 +
19Polşa JANIK G 13.233 +
20İsveçrə STEINGRUBER G 13.066 +
21Fransa BREVET M 13.033 +
22Yunanıstan MILLOUSI V 12.933 +
23Böyük Britaniya SIMM K 12.933 +
24İsveçrə DIACCI J 12.900 +
25Fransa KUHM A 12.800 +
26İtaliya CAMPANA G 12.766 +
27Almaniya GRIESSER L 12.566 +
28Avstriya MADER J 12.500 +
29İspaniya CARMONA URBANO A 12.366 +
30İsrail FELDON T 12.133 +
31Belçika MYS G 12.100 +
32İspaniya PEREZ CAMPOS A 12.100 +
33Danimarka LAURITSEN M 12.033 +
34Serbiya RAJCIC A 11.933 +
35Polşa JURKOWSKA-KOWALSKA 11.900 +
36İslandiya BELANYI D 11.700 +
37Macarıstan DIVEKY L 11.700 +
38Çex Respublikası FIALOVA P 11.700 +
39Azərbaycan PRAVDINA K 11.666 +
40Polşa PLICHTA P 11.533 +
41Bolqarıstan RASHKOVA V 11.466 +
42Çex Respublikası CENKOVA V 11.366 +
43Belarus YAKUBAVA N 11.333 +
44Türkiyə YILMAZ T 11.333 +
45Azərbaycan NEKRASOVA M 11.300 +
46İspaniya COLOM MARTIN C 11.200 +
47Çex Respublikası KANYAI A M 11.200 +
48Slovakiya MOKOSOVA B 11.166 +
49Böyük Britaniya HOCKENHULL G 11.166 +
50Danimarka WANG L 11.033 +
51Portuqaliya PITREZ DE CARVALHO 11.000 +
52Xorvatiya MADIR D 10.733 +
53Azərbaycan INSHINA Y 10.700 +
54Xorvatiya DEREK A 10.600 +
55Ukrayna SANKOVA K 10.566 +
56Norveç SKREGELID M 10.533 +
57Danimarka HULGAARD M 10.533 +
58İrlandiya MAWHINNEY N 10.500 +
59Rumıniya ZARZU S 10.500 +
60Rumıniya JURCA L 10.433 +
61Norveç BERG S 10.400 +
62Gürcüstan DZIDZIGURI N 10.366 +
63İrlandiya OREILLY E 10.366 +
64Ukrayna FEDOROVA Y 10.366 +
65Kipr SAVVIDOU S 10.333 +
66Latviya GRISANE V 10.266 +
67İsveçrə BARLOGGIO C 10.266 +
68İslandiya HERMANNSDOTTIR T 10.033 +
69Bolqarıstan ZLATKOVA A 9.866 +
70Bolqarıstan MILEVA R 9.766 +
71Litva ZITINEVICIUTE V 9.600 +
72Avstriya MANNERSDORFER M 9.600 +
73İslandiya ROBERTSDOTTIR N 9.566 +
74Belarus LIFENKA S 9.566 +
75Norveç BRAATEN S 9.500 +
76Belarus KOSHALEVA A 9.400 +
77Yunanıstan XOULOGI I 9.266 +
78Avstriya STABINGER J 9.233 +
79Xorvatiya POSCIC A 8.933 +
80İrlandiya DONNELLY T 8.900 +
81Yunanıstan CHRISTOFILAKI M 8.600 +
82Latviya CIRCENE A 8.433 +
83Latviya JEROFEJEVA D 8.200 +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur