Qrup A - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 4
Kharlan Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup APolşa Watora Martyna 4 - 5
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 3
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 1
Sarban Ilgin Türkiyə
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 0 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup APolşa Watora Martyna 0 - 5
Stoltz Marion Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 5 - 3
Kharlan Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 2
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 5 - 0
Gargano Rebecca İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 2
Sarban Ilgin Türkiyə
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Watora Martyna Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 2
Stoltz Marion Fransa
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Azərbaycan BUNYATOVA S 551251015Q
2Fransa STOLTZ M 350.620164Q
3İtaliya GARGANO R 350.61517-2Q
4Polşa WATORA M 250.41620-4
5Ukrayna KHARLAN O 150.21820-2
6Türkiyə SARBAN I 150.21223-11
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Palu Flora 1 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 5 - 4
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 2 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 1 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 4 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 0
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Pasternak Magdalena 2 - 5
Palu Flora Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Criscio Martina 3 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Palu Flora 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Yunanıstan VOUGIOUKA V 55125817Q
2Fransa PALU F 450.821138Q
3İtaliya CRISCIO M 350.622139Q
4Polşa PASTERNAK M 250.41416-2
5Moldova Respublikası JELACHI A 150.21124-13
6Çex Respublikası HANZLIKOVA K 050625-19
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 0 - 5
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Limbach Anna 5 - 3
Komashchuk Alina Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 3 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 5 - 3
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 2 - 5
Komashchuk Alina Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 2 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Limbach Anna 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 5 - 1
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CFransa Rifkiss Margaux 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Almaniya LIMBACH A 450.823176Q
2Polşa WATOR A 350.621156Q
3Rusiya Federasiyası OBVINTSEVA Y 350.621183Q
4Ukrayna KOMASHCHUK A 250.418180Q
5Fransa RIFKISS M 250.41321-8
6Gürcüstan KAKHIANI T 150.21320-7
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Ibrahimova Fatima Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 5 - 2
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 2
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DUkrayna Kravatska Olena 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 2 - 5
Balzer Sara Fransa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 1 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DFransa Balzer Sara 1 - 5
Ridel Mariya Rusiya Federasiyası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Ukrayna KRAVATSKA O 450.822139Q
2Rusiya Federasiyası RIDEL M 350.623149Q
3Azərbaycan IBRAHIMOVA F 350.618162Q
4İtaliya NAVARRIA C 350.619181Q
5Fransa BALZER S 250.41719-2Q
6İslandiya AGUSTSDOTTIR T 050625-19
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 1
Vila Laia İspaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kaleta Karolina 0 - 5
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 5 - 4
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 1
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 3
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 4 - 5
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 2 - 5
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 2 - 5
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 5 - 2
Andreyeva Darya Belarus
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Andreyeva Darya 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Azərbaycan MIKINA S 551251213Q
2İspaniya VILA L 350.618171Q
3Rusiya Federasiyası SUKHOVA T 250.418171Q
4Belarus ANDREYEVA D 250.419190Q
5İtaliya CIARAGLIA S 250.42023-3Q
6Polşa KALETA K 150.21022-12
 
Qrup F - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 2
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Pascu Bianca Rumıniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 4 - 5
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 5 - 2
Gevaert Alexandra Belçika
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 2 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 4
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 5 - 1
Gevaert Alexandra Belçika
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 4
Pascu Bianca Rumıniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 4 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 5 - 1
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRumıniya Pascu Bianca 3 - 5
Zhovnir Olga Ukrayna
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 3
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Gevaert Alexandra Belçika
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları F
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Böyük Britaniya ITZKOWITZ A 450.823167Q
2Azərbaycan BUNYATOVA S 450.821192Q
3Rusiya Federasiyası KOVALEVA V 350.622175Q
4Rumıniya PASCU B 250.419181Q
5Ukrayna ZHOVNIR O 250.420200Q
6Belçika GEVAERT A 0501025-15
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur