Qrup A - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Cipriani Valentina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 4 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Pasztor Flora 3 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 1 - 5
Mpah Njanga Jeromine Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 2 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 2 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 4 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 4
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 0 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup APolşa Szymczak Anna 5 - 4
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 0 - 5
Bimova Andrea Çex Respublikası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 5 - 2
Szymczak Anna Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 2
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Macarıstan PASZTOR F 350.622157Q
2Rusiya Federasiyası ZAGIDULLINA A 350.621192Q
3Fransa MPAH NJANGA J 350.619172Q
4Polşa SZYMCZAK A 350.61921-2
5İtaliya CIPRIANI V 250.41520-5
6Çex Respublikası BIMOVA A 150.21620-4
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 2 - 5
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Alborova Yana 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 3 - 5
Erba Carolina İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 5 - 4
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 0 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 4 - 5
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 4
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Walczyk Julia 5 - 2
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 4 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rusiya Federasiyası ALBOROVA Y 450.8241014Q
2Almaniya GOLUBYTSKYI C 350.6231310Q
3İtaliya ERBA C 350.618171Q
4Polşa WALCZYK J 250.41219-7
5Yunanıstan KONTOCHRISTOPOULOU 250.41223-11
6Macarıstan SCHMEL V 150.21421-7
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 5 - 4
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 5 - 2
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 2 - 5
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CGürcüstan Goglidze Teona 3 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 3 - 5
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 5
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 1 - 4
Sauer Anne Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Boldor Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİsrail Hatuel Delila 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Boldor Maria 5 - 4
Hatuel Delila İsrail
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Almaniya SAUER A 450.821138Q
2Böyük Britaniya SHEPPARD N 450.819181Q
3İsrail HATUEL D 350.622184Q
4Rumıniya BOLDOR M 250.41820-2
5Fransa HUIN J 150.21822-4
6Gürcüstan GOGLIDZE T 150.21623-7
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 5 - 3
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 1
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 1
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 5 - 3
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 1
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 3 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 1 - 5
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 0
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 2
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DTürkiyə Karamete Irem 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 2 - 5
Groslambert Delphine Belçika
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DXorvatiya Dajcic Marcela 2 - 5
Schmitz Franziska Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 4
Karamete Irem Türkiyə
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 2
Dajcic Marcela Xorvatiya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya VOLPI A 55125619Q
2Fransa GEBET G 350.620173Q
3Belçika GROSLAMBERT D 350.617152Q
4Türkiyə KARAMETE I 250.41819-1Q
5Almaniya SCHMITZ F 250.41420-6Q
6Xorvatiya DAJCIC M 050825-17
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 4
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 5 - 4
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 1 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 2 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 0 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 4 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Golebiowska Natalia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jubenot Chloe 5 - 4
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Cini Chiara 4 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Lupkovics Dora Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 0
Cini Chiara İtaliya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Almaniya HAMPEL E 551251213Q
2Rusiya Federasiyası IVANOVA A 450.820119Q
3İtaliya CINI C 350.61920-1Q
4Macarıstan LUPKOVICS D 150.21622-6
5Fransa JUBENOT C 150.21724-7
6Polşa GOLEBIOWSKA N 150.21523-8
 
Qrup F - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 4
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 5 - 4
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 3 - 4
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 5 - 3
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 4 - 3
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 1 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 4 - 3
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 5 - 1
Leleyko Olga A Ukrayna
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 5 - 1
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Chrzanowska Julia Polşa
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 2
Cellerova Michala Slovakiya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 0 - 5
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 2 - 5
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları F
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Macarıstan GOLYA F 450.8231013Q
2Rusiya Federasiyası YAKOVLEVA D 450.822157Q
3Avstriya WOHLGEMUTH O 350.618162Q
4Polşa CHRZANOWSKA J 250.41720-3Q
5Slovakiya CELLEROVA M 150.21221-9
6Ukrayna LELEYKO O A 150.21323-10
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur