Qrup A - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 0 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 4 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 3 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 2 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 2 - 5
Branza Ana Maria Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 5 - 3
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 3
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 5 - 4
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Beljajeva Julia 4 - 5
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 4 - 3
Nelip Ewa Polşa
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 4
Bukocki Bianka Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 3 - 5
Ciparova Dagmar Slovakiya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rumıniya BRANZA A M 560.833271512Q
2Estoniya BELJAJEVA J 460.66727225Q
3Macarıstan BUKOCKI B 460.66722211Q
4Polşa NELIP E 360.524204Q
5İsveç SAMUELSSON E 360.524213Q
6Slovakiya CIPAROVA D 260.3332026-6
7Azərbaycan KHUDAVERDIYEVA E 0601130-19
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 2
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Batini Camilla 4 - 3
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 1 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Caran Romana Serbiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 0 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 0
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 1
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Kochneva Olga 3 - 2
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 1 - 5
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya BATINI C 661291811Q
2Rusiya Federasiyası KOCHNEVA O 560.833261214Q
3Estoniya KIRPU E 360.522184Q
4Böyük Britaniya LAWRENCE C 360.51922-3Q
5Serbiya CARAN R 260.3332125-4Q
6Macarıstan BOHUS R 260.3331924-5Q
7Azərbaycan HUSEYNOVA S 0601330-17
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 1 - 4
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 3
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 4
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 3 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 3 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 2 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 2 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 1 - 5
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 3
Kock Catharina Finlandiya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Tataran Amalia 3 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFinlandiya Kock Catharina 5 - 0
Malikova Maryam Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 3
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Tataran Amalia Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 4 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Ukrayna SHEMYAKINA Y 661301614Q
2Rumıniya TATARAN A 460.66725223Q
3Estoniya LEHIS K 360.526206Q
4Finlandiya KOCK C 360.522220Q
5İtaliya SANTUCCIO A 360.51823-5Q
6Rusiya Federasiyası ANDRYUSHINA T 260.33323221Q
7Azərbaycan MALIKOVA M 0601130-19
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 3 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 3 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 2
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Sivkova Anna 5 - 4
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 1 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 2 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 1
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 4 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 5 - 2
Pop Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 4
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 2
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Pop Simona 3 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 2 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 3
Embrich Irina Estoniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 0 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rusiya Federasiyası SIVKOVA A 560.83327189Q
2Almaniya HEIDEMANN B 460.66726206Q
3İtaliya BRIASCO B 360.526242Q
4Estoniya EMBRICH I 360.522220Q
5Lüksemburq FAUTSCH L 260.33326251Q
=6Rumıniya POP S 260.3331827-9
=6Macarıstan VARNAI V 260.3331827-9
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 2 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 5 - 0
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 4 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 0 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAvstriya Schmidl Paula 5 - 4
Marinuk Avital İsrail
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 2 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsrail Marinuk Avital 2 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 4 - 5
Schmidl Paula Avstriya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya RIZZI G 560.83327198Q
2Macarıstan KUN A 460.66728208Q
3Rusiya Federasiyası ZVEREVA Y 460.66726224Q
4Rumıniya GHERMAN S 360.526215Q
5İsrail MARINUK A 360.523230Q
6Avstriya SCHMIDL P 260.3332228-6
7Azərbaycan MALIKOVA N 0601130-19
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur