Qrup A - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 4 - 5
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 3 - 5
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 0
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 1 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 5 - 3
Taghiyev Azar Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 1 - 5
Casares Fernando İspaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 2 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 2
Honeybone James Böyük Britaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Ant Ibrahim Türkiyə
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 4
Taghiyev Azar Azərbaycan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rumıniya DOLNICEANU T 450.8241410Q
2İspaniya CASARES F 450.821129Q
3Böyük Britaniya HONEYBONE J 450.822148Q
4Azərbaycan TAGHIYEV A 150.21823-5
=5Türkiyə ANT I 150.21223-11
=5Yunanıstan TSOUROUTAS G 150.21223-11
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 0
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 4
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 1 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 3 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 2
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 2
Schroedter Robin Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 0
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 4 - 5
Rousset Nicolas Fransa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 4 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rusiya Federasiyası SAVICH B 450.824816Q
2Rumıniya TEODOSIU I 450.821912Q
3Fransa ROUSSET N 350.61718-1Q
4Macarıstan RAVASZ E 350.61617-1Q
5Almaniya SCHROEDTER R 150.21520-5
6Moldova Respublikası MATEISIN P 050425-21
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 4
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 3
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 1 - 5
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 0 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 4
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan Singer Martin 5 - 4
van Holsbeke Seppe Belçika
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Bucur Madalin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 3
Yagodka Andriy Ukrayna
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 4
Repetti Giovanni İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CRumıniya Bucur Madalin 3 - 5
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 3 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Belçika VAN HOLSBEKE S 450.824159Q
2Ukrayna YAGODKA A 350.621156Q
3İtaliya REPETTI G 350.621183Q
4Rumıniya BUCUR M 250.41822-4
5Rusiya Federasiyası MOTORIN I 250.41620-4
6Macarıstan SINGER M 150.21424-10
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 4
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 3 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 3 - 5
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Badea Alin Rumıniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 1 - 5
Murolo Massimiliano İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 5 - 2
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Skrodzki Adam Polşa
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 3
Gemesi Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 3
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Badea Alin Rumıniya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya MUROLO M 450.8241113Q
2Rumıniya BADEA A 450.824177Q
3Polşa SKRODZKI A 350.619190Q
4Macarıstan GEMESI B 250.420200Q
5Almaniya HUEBNER B 250.41922-3Q
6Azərbaycan HASANOV A 050825-17
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 2
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Safarov Javanshir 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 2
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Trushakov Alexander 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 1 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 3 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 3
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 5 - 4
Csaba Marton Bence Macarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Safarov Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 4 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 3
Miracco Luigi İtaliya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 4 - 5
Safarov Javanshir Azərbaycan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Almaniya KINDLER M 450.8241014Q
2Belarus BUIKEVICH A 450.820128Q
3İtaliya MIRACCO L 350.619154Q
4Rusiya Federasiyası TRUSHAKOV A 350.620173Q
5Azərbaycan SAFAROV J 150.2624-18
6Macarıstan CSABA M B 0501425-11
 
Qrup F - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 1 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 2
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 0 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 3
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Proskura Nikita 5 - 3
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 0
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Willau Matthias Avstriya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 5 - 3
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FAvstriya Willau Matthias 4 - 5
Huebers Richard Almaniya
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 2 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları F
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya PELLEGRINI A 55125817Q
2Almaniya HUEBERS R 450.8231112Q
3Rusiya Federasiyası PROSKURA N 350.617152Q
4Avstriya WILLAU M 250.41521-6Q
5Azərbaycan AGHAKISHIYEV J 150.21323-10
6Bolqarıstan ARNAUDOV A 0501025-15
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur