Qrup A - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 1
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 2 - 5
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AAlmaniya Kahl Alexander 5 - 3
Yunes Klod Ukrayna
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 4
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 1 - 5
Nemeth Andras Macarıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Yunes Klod Ukrayna
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Çex Respublikası CHOUPENITCH A 450.8241410Q
2Fransa TONY HELISSEY J P 450.822193Q
3Ukrayna YUNES K 350.622202Q
4Almaniya KAHL A 350.621192Q
5Macarıstan NEMETH A 150.21621-5
6Böyük Britaniya PEGGS B 0501325-12
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 1 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Safin Timur 5 - 0
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 2 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 5 - 3
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 3 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 0
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Surwillo Jakub Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 1 - 5
Or Tomer İsrail
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 3 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BPolşa Surwillo Jakub 4 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 2
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Avstriya PRANZ R 55125196Q
2İsrail OR T 350.622139Q
3Rusiya Federasiyası SAFIN T 350.621156Q
4Almaniya UFTRING N 250.41620-4Q
5Böyük Britaniya TOFALIDES A 150.21723-6
6Polşa SURWILLO J 150.21324-11
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 2 - 5
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CFransa Pauty Maxime 3 - 5
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 4 - 5
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 1
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 5 - 2
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Kruse Richard Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 4
Rosatelli Damiano İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 4 - 5
Pauty Maxime Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 1
Kruse Richard Böyük Britaniya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rusiya Federasiyası ARSLANOV T 450.8231211Q
2İtaliya ROSATELLI D 350.623203Q
=3Türkiyə BABAOGLU T B 250.41820-2Q
=3Polşa JANDA M 250.41820-2Q
5Böyük Britaniya KRUSE R 250.41721-4Q
6Fransa PAUTY M 250.41622-6Q
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 4 - 3
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 5 - 1
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 2
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 2 - 5
Rajski Leszek Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Foconi Alessio İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DAlmaniya Doerr Georg 3 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 0
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DRumıniya Daraban Radu 2 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 3 - 5
Rajski Leszek Polşa
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Polşa RAJSKI L 450.821147Q
2İtaliya FOCONI A 350.621165Q
3Almaniya DOERR G 350.620191Q
4Yunanıstan KONTOCHRISTOPOULOS 350.618180Q
5Böyük Britaniya MEPSTEAD M 250.41618-2Q
6Rumıniya DARABAN R 0501425-11
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 2
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Kawiecki Pawel Polşa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Ingargiola Francesco 4 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 3 - 5
Simon Vincent Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EXorvatiya Jovanovic Bojan 5 - 4
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 0 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 3
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 1 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 2 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 2 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 4 - 5
Zherebchenko Dmitry Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EBelarus Byk Siarhei 5 - 2
Ingargiola Francesco İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Fransa SIMON V 450.821156Q
2İtaliya INGARGIOLA F 350.621138Q
3Rusiya Federasiyası ZHEREBCHENKO D 350.620191Q
4Xorvatiya JOVANOVIC B 350.620200Q
5Belarus BYK S 150.21722-5
6Polşa KAWIECKI P 150.21323-10
 
Qrup F - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 4
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 1
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 5 - 4
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 5 - 2
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 2 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 3
Perelmann Mark Almaniya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 3 - 5
Tsoronis Alexander Danimarka
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 2 - 5
Mourrain Baptiste Fransa
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 3
Vegh David Slovakiya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 5 - 4
Nista Lorenzo İtaliya
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış Qrup FFransa Mourrain Baptiste 4 - 5
Perelmann Mark Almaniya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları F
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Rusiya Federasiyası KHOVANSKIY A 551251114Q
2İtaliya NISTA L 350.622175Q
3Almaniya PERELMANN M 350.622211Q
4Fransa MOURRAIN B 250.41719-2Q
5Danimarka TSORONIS A 250.41922-3Q
6Slovakiya VEGH D 0501025-15
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur