Qrup A - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 4
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 2
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 3 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 4 - 5
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 4 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 4 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 1 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 3 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 3 - 5
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Novosjolov Nikolai Estoniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 5 - 1
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 3 - 5
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 1
Verwijlen Bas Hollandiya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 2 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 0 - 3
von der Osten Frederik Danimarka
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 1 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları A
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Estoniya NOVOSJOLOV N 560.833291712
2İtaliya CIMINI G 560.83327225
3Danimarka VON DER OSTEN F 360.524204
4Hollandiya VERWIJLEN B 360.520182
5Macarıstan HANCZVIKKEL M 260.33325250
6Azərbaycan ALIYEV K 260.3332028-8
7Bolqarıstan DOBREV D 160.1671429-15
 
Qrup B - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 3 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 4 - 5
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 5 - 3
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 1 - 5
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Borel Yannick Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 4
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 3
Herpe Ido İsrail
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 1
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 3
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsrail Herpe Ido 2 - 3
Fichera Marco İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 3 - 4
Berta Daniel Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 2
Maharramov Najaf Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Bİtaliya Fichera Marco 4 - 5
Borel Yannick Fransa
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları B
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1İtaliya FICHERA M 460.66725196Q
2Fransa BOREL Y 460.66727234Q
3Macarıstan BERTA D 460.66723203Q
4İsrail HERPE I 360.522193Q
5Rusiya Federasiyası KHODOS S 360.526251Q
6İsveçrə BRUNOLD B 360.52225-3Q
7Azərbaycan MAHARRAMOV N 0601529-14
 
Qrup C - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 4 - 5
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 2 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 4
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 4
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 3 - 4
Trevejo Ivan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 3 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 3
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 1 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CUkrayna Nikishin Bogdan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
Niggeler Michele İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 4 - 5
File Matyas Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 0 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
File Matyas Macarıstan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları C
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Ukrayna NIKISHIN B 560.833291316Q
2Fransa TREVEJO I 560.83325187Q
3Rusiya Federasiyası BIDA S 360.524222Q
4Macarıstan FILE M 360.526260Q
5İsveçrə NIGGELER M 360.525250Q
6İtaliya BINO G 260.3331826-8
7Azərbaycan NASIBOV V 0601330-17
 
Qrup D - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 3
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 5 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 2 - 5
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 3 - 4
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 3 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 4
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DNorveç Piasecki Bartosz 2 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DFransa Gustin Ronan 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 4 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 3
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİsveçrə Staub Florian 3 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Szenyi Peter Macarıstan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları D
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Polşa ZAWROTNIAK R 560.833281711Q
2Fransa GUSTIN R 560.83327225Q
3Rusiya Federasiyası GUSEV D 360.52325-2Q
4Norveç PIASECKI B 360.52224-2Q
5Macarıstan SZENYI P 260.3332124-3Q
6İspaniya ABAJO J L 260.3332126-5Q
7İsveçrə STAUB F 160.1672327-4
 
Qrup E - Qarşılaşmalar
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 3 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 1 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 0 - 5
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 2
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 5 - 1
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 3 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 2 - 5
Jerent Daniel Fransa
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jefremenko Mihails Latviya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup EFransa Jerent Daniel 4 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Pist üzrə Qrupa Qarşılaşmaları E
ReytinqİdmançıDöyüşlərVuruş
QDQ/dXQZQEZFərq
1Finlandiya VUORINEN N 560.833291910Q
2İtaliya SANTARELLI A 560.83328235Q
3Fransa JERENT D 460.66726197Q
4İsveçrə KUHN G 460.6672526-1Q
5Rusiya Federasiyası GLEBKO A 260.33323203Q
6Azərbaycan HASANOV M 160.1671729-12
7Latviya JEFREMENKO M 0601830-12
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur