×Bağlı
Güləş Kişilər arasında 74 kq Sərbəst üsulla cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Təsnifat YarışlarıAçıq
Təsnifat YarışlarıFransa KHADJIEV Zelimkhan 3 - 0
PO
MARTINEZ NAVARRO Alberto İspaniya
Təsnifat YarışlarıRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SHABANAU Ali Belarus
Təsnifat YarışlarıUkrayna DUDAIEV Rustam 0 - 5
VT
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Təsnifat YarışlarıYunanıstan SAVVOULIDIS Georgios 4 - 0
ST
DUBA Michal Slovakiya
Təsnifat Yarışlarıİsveçrə REICHMUTH Stefan 1 - 3
PP
BURCA Alexandru Moldova Respublikası
1/8 FinallarAçıq
1/8 FinallarMacarıstan NAGY Mihaly 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
1/8 FinallarFinlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
DEMIRTAS Soner Türkiyə
1/8 Finallarİsrail RACHAMIN Hanoc 1 - 3
PP
LUMIA Carmelo İtaliya
1/8 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 4 - 0
ST
HAJDARI Osman Albaniya
1/8 FinallarErmənistan GRIGORYAN Grigor 1 - 3
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
1/8 FinallarAlmaniya HARTH Georg 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
1/8 FinallarRusiya Federasiyası GEDUEV Aniuar 3 - 0
PO
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
1/8 FinallarMoldova Respublikası BURCA Alexandru 0 - 3
PO
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
1/4 FinallarAçıq
1/4 FinallarTürkiyə DEMIRTAS Soner 5 - 0
VT
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
1/4 Finallarİtaliya LUMIA Carmelo 0 - 5
VT
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
1/4 FinallarPolşa BRZOZOWSKI Krystian 1 - 3
PP
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
1/4 FinallarFransa KHADJIEV Zelimkhan 0 - 4
ST
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
YarımfinalAçıq
YarımfinalTürkiyə DEMIRTAS Soner 3 - 1
PP
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
YarımfinalGürcüstan KVELASHVILI Jumber 0 - 5
VT
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası
Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Təsəlliverici Mərhələ 1Belarus SHABANAU Ali 4 - 0
ST
SAVVOULIDIS Georgios Yunanıstan
Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Təsəlliverici Mərhələ 2Finlandiya SELENIUS Henri 0 - 4
ST
HASANOV Jabrayil Azərbaycan
Təsəlliverici Mərhələ 2Belarus SHABANAU Ali 3 - 1
PP
KHADJIEV Zelimkhan Fransa
Bürünc MedalAçıq
Bürünc MedalAzərbaycan HASANOV Jabrayil
Bürünc medal
3 - 0
PO
TERZIEV Kiril Bolqarıstan
Bürünc MedalBelarus SHABANAU Ali 1 - 3
PP
Bürünc medal
KVELASHVILI Jumber Gürcüstan
Qızıl Medal FinalıAçıq
Qızıl MedalTürkiyə DEMIRTAS Soner
Gümüş medal
0 - 4
ST
Qızıl medal
GEDUEV Aniuar Rusiya Federasiyası