×Bağlı
Güləş Kişilər arasında 75 kq Yunan-Roma cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Təsnifat YarışlarıAçıq
Təsnifat YarışlarıSerbiya NEMES Viktor 3 - 0
PO
NILSSON Christoffer İsveç
Təsnifat YarışlarıMacarıstan SZABO Martin 0 - 3
PO
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Təsnifat YarışlarıXorvatiya ZUGAJ Neven 3 - 0
PO
MARCHL Florian Avstriya
Təsnifat YarışlarıFransa NIKOGHOSYAN Evrik 3 - 0
PO
KUHAR Jure Sloveniya
Təsnifat YarışlarıÇex Respublikası NOVAK Petr 1 - 3
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Təsnifat YarışlarıYunanıstan MANOUILIDIS Petros 0 - 4
ST
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Təsnifat YarışlarıSlovakiya RIGO Richard 0 - 4
ST
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
Təsnifat YarışlarıTürkiyə KUS Emrah 4 - 1
SP
KOLCOVS Jevgenijs Latviya
Təsnifat YarışlarıErmənistan CHALYAN Karapet 0 - 4
ST
MADSEN Mark Danimarka
Təsnifat YarışlarıPolşa WOLNY Mateusz 0 - 3
PO
PUSCASU Ionel Rumıniya
Təsnifat YarışlarıBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
VALIMAKI Henri Finlandiya
Təsnifat Yarışlarıİsveçrə DIETSCHE Damian 5 - 0
VT
GIL SORLI Ricardo İspaniya
Təsnifat YarışlarıMoldova Respublikası SEVCIUC Petru 4 - 1
SP
TOGEN Silver Estoniya
1/8 FinallarAçıq
1/8 FinallarBelarus KILOU Kazbek 0 - 4
ST
EISELE Pascal Almaniya
1/8 FinallarDanimarka MADSEN Mark 4 - 0
ST
DIETSCHE Damian İsveçrə
1/8 FinallarAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
1/8 Finallarİtaliya RUSSO Ciro 0 - 4
ST
NEMES Viktor Serbiya
1/8 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 4 - 0
ST
NIKOGHOSYAN Evrik Fransa
1/8 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
KUS Emrah Türkiyə
1/8 FinallarXorvatiya ZUGAJ Neven 1 - 3
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
1/8 FinallarBolqarıstan YANAKIEV Yavor 4 - 0
ST
SEVCIUC Petru Moldova Respublikası
1/4 FinallarAçıq
1/4 FinallarAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
NEMES Viktor Serbiya
1/4 FinallarUkrayna PYSHKOV Dmytro 3 - 1
PP
MADSEN Mark Danimarka
1/4 FinallarRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz 1 - 3
PP
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan
1/4 FinallarGürcüstan DATUNASHVILI Zurabi 3 - 1
PP
YANAKIEV Yavor Bolqarıstan
YarımfinalAçıq
YarımfinalSerbiya NEMES Viktor 3 - 1
PP
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
YarımfinalAzərbaycan MURSALIYEV Elvin 3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Təsəlliverici Mərhələ 2Açıq
Təsəlliverici Mərhələ 2İsveç NILSSON Christoffer 1 - 3
PP
EISELE Pascal Almaniya
Təsəlliverici Mərhələ 2Rumıniya PUSCASU Ionel 0 - 5
VT
LABAZANOV Chingiz Rusiya Federasiyası
Təsəlliverici Mərhələ 1Açıq
Təsəlliverici Mərhələ 1İsveç NILSSON Christoffer 5 - 0
VB
RUSSO Ciro İtaliya
Təsəlliverici Mərhələ 1Slovakiya RIGO Richard 1 - 3
PP
PUSCASU Ionel Rumıniya
Bürünc MedalAçıq
Bürünc MedalAlmaniya EISELE Pascal 1 - 3
PP
Bürünc medal
PYSHKOV Dmytro Ukrayna
Bürünc MedalRusiya Federasiyası LABAZANOV Chingiz
Bürünc medal
3 - 1
PP
DATUNASHVILI Zurabi Gürcüstan
Qızıl Medal FinalıAçıq
Qızıl MedalSerbiya NEMES Viktor
Gümüş medal
1 - 3
PP
Qızıl medal
MURSALIYEV Elvin Azərbaycan