×Bağlı
Kişilər arasında Su polosu cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Klassifikasiya 7-8Almaniya GER 6 - 15 HUNMacarıstan
Klassifikasiya 5-6Rusiya Federasiyası RUS 6 - 11 ITAİtaliya
Bürünc Medal QarşılaşmasıXorvatiya CRO 10 - 11
Bürünc medal
GREYunanıstan
Qızıl medal qarşılaşmasıİspaniya ESP
Gümüş medal
7 - 8
Qızıl medal
SRBSerbiya
Klassifikasiya 11-12Slovakiya SVK 7 - 8 ROURumıniya
Klassifikasiya 9-10MonteneqroMNE 15 - 4 FRAFransa
Yarımfinal 5-8Rusiya FederasiyasıRUS 16 - 9 GERAlmaniya
Yarımfinal 5-8Macarıstan HUN 10 - 11 ITAİtaliya
Yarımfinal 1-4İspaniyaESP 9 - 8 CROXorvatiya
Yarımfinal 1-4Yunanıstan GRE 12 - 13 CZS SRBSerbiya
Klassifikasiya 15-16UkraynaUKR 13 - 8 MLTMalta
Dörddəbir finalRusiya Federasiyası RUS 9 - 14 ESPİspaniya
Klassifikasiya 13-14TürkiyəTUR 11 - 6 AZEAzərbaycan
Dörddəbir finalYunanıstanGRE 15 - 13 CZS HUNMacarıstan
Yarımfinal 9-12MonteneqroMNE 9 - 8 SVKSlovakiya
Dörddəbir finalAlmaniya GER 12 - 18 CROXorvatiya
Yarımfinal 9-12FransaFRA 7 - 5 ROURumıniya
Dörddəbir finalSerbiyaSRB 8 - 7 ITAİtaliya
Yarımfinal 13-16Ukrayna UKR 9 - 11 TURTürkiyə
Yarım final 13-16AzərbaycanAZE 8 - 7 MLTMalta
Təsnifat RaunduRusiya FederasiyasıRUS 11 - 8 MNEMonteneqro
Təsnifat RaunduYunanıstanGRE 16 - 7 FRAFransa
Təsnifat RaunduAlmaniyaGER 13 - 7 SVKSlovakiya
Təsnifat RaunduSerbiyaSRB 8 - 2 ROURumıniya
Qrup CMonteneqroMNE 11 - 6 TURTürkiyə
Qrup DSerbiyaSRB 18 - 3 MLTMalta
Qrup DİspaniyaESP 14 - 9 SVKSlovakiya
Qrup AİtaliyaITA 18 - 6 UKRUkrayna
Qrup BMacarıstanHUN 18 - 3 ROURumıniya
Qrup ARusiya FederasiyasıRUS 14 - 6 FRAFransa
Qrup BAzərbaycan AZE 7 - 17 GERAlmaniya
Qrup CXorvatiyaCRO 13 - 12 GREYunanıstan
Qrup AUkrayna UKR 3 - 12 FRAFransa
Qrup BRumıniya ROU 5 - 10 GERAlmaniya
Qrup CTürkiyə TUR 3 - 11 GREYunanıstan
Qrup DMalta MLT 8 - 15 SVKSlovakiya
Qrup CMonteneqro MNE 11 - 11 CROXorvatiya
Qrup DSerbiya SRB 9 - 10 ESPİspaniya
Qrup BMacarıstanHUN 23 - 3 AZEAzərbaycan
Qrup AİtaliyaITA 9 - 8 RUSRusiya Federasiyası
Qrup CXorvatiyaCRO 17 - 6 TURTürkiyə
Qrup DİspaniyaESP 22 - 4 MLTMalta
Qrup DSerbiyaSRB 14 - 5 SVKSlovakiya
Qrup BMacarıstanHUN 9 - 8 GERAlmaniya
Qrup ARusiya FederasiyasıRUS 20 - 7 UKRUkrayna
Qrup AİtaliyaITA 12 - 5 FRAFransa
Qrup BAzərbaycan AZE 6 - 9 ROURumıniya
Qrup CMonteneqro MNE 12 - 16 GREYunanıstan