×Bağlı
Stolüstü tennis Qadınlar arasında Təklər cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
YarımfinalAçıq
YarımfinalHollandiya Li Jie 4 - 0 Odorova Eva Slovakiya
YarımfinalTürkiyə Hu Melek 2 - 4 Li Jiao Hollandiya
FinallarAçıq
Bürünc Medal QarşılaşmasıSlovakiya Odorova Eva 1 - 4
Bürünc medal
Hu Melek Türkiyə
Qızıl Medal QarşılaşmasıHollandiya Li Jie
Gümüş medal
0 - 4
Qızıl medal
Li Jiao Hollandiya
Üçüncü DövrəAçıq
Üçüncü DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Polcanova Sofia Avstriya
Üçüncü DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 2 Ni Xia Lian Lüksemburq
Üçüncü DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Strbikova Renata Çex Respublikası
Üçüncü DövrəFransa Li Xue 2 - 4 Li Jie Hollandiya
Üçüncü DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 1 - 4 Hu Melek Türkiyə
Üçüncü DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 0 Liu Jia Avstriya
Üçüncü DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 0 Dvorak Galia İspaniya
Üçüncü DövrəRumıniya Samara Elizabeta 3 - 4 Li Qian Polşa
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalSlovakiya Odorova Eva 4 - 1 Pesotska Margaryta Ukrayna
1/4 FinalAlmaniya Han Ying 3 - 4 Li Jie Hollandiya
1/4 FinalAlmaniya Solja Petrissa 2 - 4 Li Jiao Hollandiya
1/4 FinalPolşa Li Qian 3 - 4 Hu Melek Türkiyə
İkinci DövrəAçıq
İkinci DövrəHollandiya Li Jie 4 - 0 Szocs Bernadette Rumıniya
İkinci DövrəAvstriya Polcanova Sofia 4 - 0 Feher Gabriela Serbiya
İkinci DövrəAlmaniya Han Ying 4 - 0 Mikhailova Polina Rusiya Federasiyası
İkinci DövrəFransa Li Xue 4 - 1 Paskauskiene Ruta Litva
İkinci DövrəMacarıstan Pota Georgina 0 - 4 Ni Xia Lian Lüksemburq
İkinci DövrəUkrayna Pesotska Margaryta 4 - 1 Tian Yuan Xorvatiya
İkinci DövrəPortuqaliya Yu Fu 1 - 4 Odorova Eva Slovakiya
İkinci Dövrəİspaniya Shen Yanfei 2 - 4 Strbikova Renata Çex Respublikası
İkinci DövrəTürkiyə Hu Melek 4 - 1 Grundisch Carole Fransa
İkinci DövrəPolşa Li Qian 4 - 0 Rakovac Lea Xorvatiya
İkinci DövrəRumıniya Samara Elizabeta 4 - 2 Ekholm Matilda İsveç
İkinci DövrəUkrayna Bilenko Tetyana 4 - 3 Balazova Barbora Slovakiya
İkinci DövrəAlmaniya Solja Petrissa 4 - 2 Erdelji Anamaria Serbiya
İkinci DövrəHollandiya Li Jiao 4 - 3 Noskova Yana Rusiya Federasiyası
İkinci DövrəÇex Respublikası Vacenovska Iveta 3 - 4 Dvorak Galia İspaniya
İkinci DövrəAvstriya Liu Jia 4 - 1 Madarasz Dora Macarıstan
Birinci DövrəAçıq
Birinci DövrəPolşa Grzybowska Katarzyna 2 - 4 Feher Gabriela Serbiya
Birinci DövrəLitva Paskauskiene Ruta 4 - 2 Sibley Kelly Böyük Britaniya
Birinci DövrəRumıniya Szocs Bernadette 4 - 0 Guliyeva Rufat Azərbaycan
Birinci DövrəÇex Respublikası Strbikova Renata 4 - 0 Kourea Louiza Kipr
Birinci DövrəXorvatiya Tian Yuan 4 - 0 Arlouskaya Alina Belarus
Birinci DövrəSlovakiya Odorova Eva 4 - 2 Bergstrom Linda İsveç
Birinci DövrəLüksemburq Ni Xia Lian 4 - 0 Lung Lisa Belçika
Birinci Dövrəİsveç Ekholm Matilda 4 - 0 Karova Anelia Bolqarıstan
Birinci DövrəSlovakiya Balazova Barbora 4 - 1 Galic Alex Sloveniya
Birinci DövrəXorvatiya Rakovac Lea 4 - 1 Privalova Alexandra Belarus
Birinci DövrəFransa Grundisch Carole 4 - 3 de Nutte Sarah Lüksemburq
Birinci Dövrəİspaniya Dvorak Galia 4 - 0 Imanova Maryam Azərbaycan
Birinci DövrəSerbiya Erdelji Anamaria 4 - 0 Giardi Letizia San Marino
Birinci DövrəRusiya Federasiyası Noskova Yana 4 - 1 Moret Rachel İsveçrə
Birinci DövrəMacarıstan Madarasz Dora 4 - 3 Oliveira Leila Portuqaliya