×Bağlı
Stolüstü tennis Kişilər arasında Təklər cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
YarımfinalAçıq
YarımfinalAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 2 Drinkhall Paul Böyük Britaniya
YarımfinalBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Kou Lei Ukrayna
FinallarAçıq
Bürünc Medal QarşılaşmasıBöyük Britaniya Drinkhall Paul 2 - 4
Bürünc medal
Kou Lei Ukrayna
Qızıl Medal QarşılaşmasıAlmaniya Ovtcharov Dimitrij
Qızıl medal
4 - 3
Gümüş medal
Samsonov Vladimir Belarus
Üçüncü DövrəAçıq
Üçüncü DövrəSloveniya Tokic Bojan 2 - 4 Drinkhall Paul Böyük Britaniya
Üçüncü Dövrəİsveç Gerell Par 2 - 4 Freitas Marcos Portuqaliya
Üçüncü DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Mattenet Adrien Fransa
Üçüncü DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 3 - 4 Gacina Andrej Xorvatiya
Üçüncü DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Wang Yang Slovakiya
Üçüncü DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Fegerl Stefan Avstriya
Üçüncü Dövrəİsveç Karlsson Kristian 2 - 4 Apolonia Tiago Portuqaliya
Üçüncü DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 2 Gauzy Simon Fransa
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 1 Freitas Marcos Portuqaliya
1/4 FinalAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Gacina Andrej Xorvatiya
1/4 FinalBelarus Samsonov Vladimir 4 - 0 Apolonia Tiago Portuqaliya
1/4 FinalUkrayna Kou Lei 4 - 1 Pitchford Liam Böyük Britaniya
İkinci DövrəAçıq
İkinci DövrəXorvatiya Gacina Andrej 4 - 0 Stoyanov Niagol İtaliya
İkinci DövrəAlmaniya Ovtcharov Dimitrij 4 - 0 Prokopcov Dmitrij Çex Respublikası
İkinci DövrəRumıniya Crisan Adrian 2 - 4 Kreanga Kalinikos Yunanıstan
İkinci DövrəFransa Mattenet Adrien 4 - 3 Wang Zengyi Polşa
İkinci DövrəPortuqaliya Freitas Marcos 4 - 0 Pistej Lubomir Slovakiya
İkinci DövrəAvstriya Gardos Robert 1 - 4 Tokic Bojan Sloveniya
İkinci DövrəBöyük Britaniya Drinkhall Paul 4 - 2 Pattantyus Adam Macarıstan
İkinci DövrəRusiya Federasiyası Shibaev Alexander 3 - 4 Gerell Par İsveç
İkinci Dövrəİsveç Karlsson Kristian 4 - 1 Saive Jean-Michel Belçika
İkinci DövrəBelarus Samsonov Vladimir 4 - 1 Bobocica Mihai İtaliya
İkinci DövrəPortuqaliya Apolonia Tiago 4 - 2 Duran Marc İspaniya
İkinci DövrəFransa Gauzy Simon 4 - 2 Kosiba Daniel Macarıstan
İkinci DövrəBöyük Britaniya Pitchford Liam 4 - 2 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
İkinci DövrəAvstriya Fegerl Stefan 4 - 3 Gorak Daniel Polşa
İkinci DövrəYunanıstan Gionis Panagiotis 2 - 4 Kou Lei Ukrayna
İkinci DövrəAlmaniya Boll Timo T/Q Wang Yang Slovakiya
Birinci DövrəAçıq
Birinci DövrəPolşa Wang Zengyi 4 - 0 Jafarov Ramil Azərbaycan
Birinci DövrəYunanıstan Kreanga Kalinikos 4 - 3 Nuytinck Cedric Belçika
Birinci Dövrəİtaliya Stoyanov Niagol 4 - 2 Machado Carlos İspaniya
Birinci DövrəSloveniya Tokic Bojan 4 - 0 Katkov Ivan Ukrayna
Birinci DövrəMacarıstan Pattantyus Adam 4 - 0 Burgis Matiss Latviya
Birinci Dövrəİsveç Gerell Par 4 - 1 Platonov Pavel Belarus
Birinci DövrəTürkiyə Li Ahmet 0 - 4 Pistej Lubomir Slovakiya
Birinci Dövrəİtaliya Bobocica Mihai 4 - 0 Ismayilov Farhad Azərbaycan
Birinci DövrəRusiya Federasiyası Skachkov Kirill 1 - 4 Saive Jean-Michel Belçika
Birinci DövrəDanimarka Groth Jonathan 2 - 4 Duran Marc İspaniya
Birinci DövrəÇex Respublikası Konecny Tomas 3 - 4 Kosiba Daniel Macarıstan
Birinci DövrəUkrayna Kou Lei 4 - 1 Cioti Constantin Rumıniya
Birinci DövrəXorvatiya Tan Ruiwu 3 - 4 Duranspahic Admir Bosniya və Herseqovina
Birinci DövrəPolşa Gorak Daniel 4 - 2 Olah Benedek Finlandiya
Birinci DövrəSlovakiya Wang Yang 4 - 3 Karakasevic Aleksandar Serbiya