×Bağlı
Cüdo Qadınlar arasında -63 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiAndorra Salles Lopez Laura 0s2 - 1s1
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Shor Rotem 0s1 - 1s2
4:00 (YUK)
Miskovic Marijana Xorvatiya
1/16 Seçmə MərhələsiKeçmiş Yuqoslaviya Makedoniya Respublikası Nikoloska Katerina 1 - 102s1
4:00 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Labazina Marta 0 - 100
0:48 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Ozdoba Agata 100 - 0
0:21 (IPP)
Akhundova Nuriyya Azərbaycan
1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Schlesinger Alice 1 - 0s3
4:00 (YUK)
Bernholm Anna İsveç
1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Drexler Hilde 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Howell Gemma Böyük Britaniya
1/16 Seçmə MərhələsiMalta Bezzina Marcon 0s3 - 100s1
2:33 (IPP)
Hermansson Mia İsveç
1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Puche Isabel 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Dakovic Andreja Xorvatiya
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Szabo Franciska 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Agbegnenou Clarisse 100 - 0s1
0:56 (IPP)
Huseynova Khanim Azərbaycan
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Ozdoba Agata Polşa
1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Unterwurzacher Kathrin 1s2 - 0
4:00 (YUK)
Milosevic Nina Sloveniya
1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Cachola Ana 1s2 - 0s1
4:00 (YUK)
Schlesinger Alice Böyük Britaniya
1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Howell Gemma 0s1 - 10s3
4:00 (VAZ)
Hermansson Mia İsveç
1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Trajdos Martyna 100 - 0s2
1:19 (IPP)
Miskovic Marijana Xorvatiya
1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Trstenjak Tina 1 - 0s2
4:00 (YUK)
Dakovic Andreja Xorvatiya
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Gwend Edwige 0s1 - 101
3:03 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalFransa Agbegnenou Clarisse 101 - 0
0:46 (IPP)
Cachola Ana Portuqaliya
Dörddəbir finalİsrail Gerbi Yarden 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Hermansson Mia İsveç
Dörddəbir finalSloveniya Trstenjak Tina 1 - 1s1
4:00 (CƏR)
Franssen Juul Hollandiya
Dörddəbir finalAvstriya Unterwurzacher Kathrin 0 - 101
2:12 (IPP)
Trajdos Martyna Almaniya
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalFransa Agbegnenou Clarisse 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Trajdos Martyna Almaniya
Cədvəl B yarımfinalİsrail Gerbi Yarden 0s1 - 100
2:59 (IPP)
Trstenjak Tina Sloveniya
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşPortuqaliya Cachola Ana 3s1 - 0
4:00 (YUK)
Unterwurzacher Kathrin Avstriya
Təsəlliverici Görüşİsveç Hermansson Mia 0 - 100
2:25 (IPP)
Franssen Juul Hollandiya
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıPortuqaliya Cachola Ana 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Bürünc medal
Gerbi Yarden İsrail
Bürünc Medal B YarışıHollandiya Franssen Juul 0s1 - 11
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Agbegnenou Clarisse Fransa
FinalAçıq
FinalAlmaniya Trajdos Martyna
Qızıl medal
10s1 - 0
4:00 (VAZ)
Gümüş medal
Trstenjak Tina Sloveniya