×Bağlı
Cüdo Qadınlar arasında -57 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Zabludina Irina 11s3 - 0s1
4:00 (VAZ)
Smythe Davis Nekoda Böyük Britaniya
1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Podolak Arleta 0 - 100s1
2:18 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
1/16 Seçmə MərhələsiBolqarıstan Ilieva Ivelina 100 - 0
0:47 (IPP)
Equiosain Jaione İspaniya
1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Amaron Emilie 0 - 110
2:15 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gasimova Kifayat 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 110s1 - 0
3:26 (IPP)
Bellorin Concepcion İspaniya
1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Csatari Larissa 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Ohai Loredana Rumıniya
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Quintavalle Giulia 0s2 - 0s3
4:00 (CƏR)
Bedeti Vlora Sloveniya
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Blot Laetitia 0 - 110s1
3:55 (IPP)
Gjakova Nora Kosovo
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Minakawa Camila 100 - 0
0:50 (IPP)
Bozovic Tanja Monteneqro
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Pavia Automne 100 - 0
0:30 (IPP)
Zabludina Irina Rusiya Federasiyası
1/16 Seçmə MərhələsiAvstriya Filzmoser Sabrina 100s1 - 1s1
1:36 (IPP)
Waechter Viola Almaniya
1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Roper Miryam 100 - 0
2:22 (IPP)
Ilieva Ivelina Bolqarıstan
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Karakas Hedvig 100 - 0s1
4:00 (IPP)
Zeltner Tina Avstriya
1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Monteiro Telma 0s2 - 0s3
QX-1:42 (CƏR)
Rogic Jovana Serbiya
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Verhagen Sanne 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Ohai Loredana Rumıniya
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Caprioriu Corina 0s1 - 0s3
4:00 (CƏR)
Quintavalle Giulia İtaliya
1/16 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Nora 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Minakawa Camila İsrail
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalFransa Pavia Automne 110s1 - 0s2
3:39 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Dörddəbir finalAlmaniya Roper Miryam 0s1 - 100s1
3:50 (IPP)
Karakas Hedvig Macarıstan
Dörddəbir finalPortuqaliya Monteiro Telma 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Verhagen Sanne Hollandiya
Dörddəbir finalRumıniya Caprioriu Corina 0s2 - 0s1
QX-2:32 (CƏR)
Gjakova Nora Kosovo
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşHollandiya Verhagen Sanne 100s1 - 0s1
3:56 (IPP)
Filzmoser Sabrina Avstriya
Təsəlliverici GörüşRumıniya Caprioriu Corina 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Roper Miryam Almaniya
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalPortuqaliya Monteiro Telma 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Pavia Automne Fransa
Cədvəl B yarımfinalKosovo Gjakova Nora 0s3 - 0s2
4:00 (CƏR)
Karakas Hedvig Macarıstan
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıHollandiya Verhagen Sanne 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Gjakova Nora Kosovo
Bürünc Medal B YarışıAlmaniya Roper Miryam
Bürünc medal
100 - 0s1
0:49 (IPP)
Pavia Automne Fransa
FinalAçıq
FinalPortuqaliya Monteiro Telma
Qızıl medal
110 - 0
1:49 (IPP)
Gümüş medal
Karakas Hedvig Macarıstan