×Bağlı
Cüdo Qadınlar arasında -52 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Tschopp Evelyne 10 - 0s1
4:00 (VAZ)
Arca Ayse Türkiyə
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Ente Birgit 11s3 - 0s2
4:00 (VAZ)
Maros Barbara Macarıstan
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Schwartz Roni 100 - 0
2:36 (IPP)
Zayirova Sakina Azərbaycan
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Heylen Ilse Belçika
1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Ramos Joana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
1/16 Seçmə MərhələsiLixtenşteyn Biedermann Judith 0 - 100
0:41 (IPP)
Gomez Laura İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 11 - 0
4:00 (VAZ)
Muller Marie Lüksemburq
1/16 Seçmə MərhələsiPolşa Perenc Agata 101s2 - 0
2:21 (IPP)
Skrypnik Darya Belarus
1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Levytska Tetiana 111 - 0s1
3:07 (IPP)
Nareks Petra Sloveniya
1/16 Seçmə MərhələsiFinlandiya Sundberg Jaana 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Florian Larisa Rumıniya
1/16 Seçmə MərhələsiBöyük Britaniya Edwards Kelly 1s1 - 0
4:00 (YUK)
Stankevich Zhanna Ermənistan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Euranie Annabelle 100s2 - 0s1
3:57 (IPP)
Tschopp Evelyne İsveçrə
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Cohen Gili 0s1 - 100s1
2:44 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Chitu Andreea 101 - 1s1
3:13 (IPP)
Schwartz Roni İsrail
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Krasniqi Distria Kosovo
1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Kraeh Mareen 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Gomez Laura İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Ryzhova Yulia 0s1 - 2s2
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Perenc Agata Polşa
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Florian Larisa 100 - 10s2
3:45 (IPP)
Edwards Kelly Böyük Britaniya
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalFransa Euranie Annabelle 100 - 0
0:20 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Dörddəbir finalRumıniya Chitu Andreea 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Giuffrida Odette İtaliya
Dörddəbir finalAlmaniya Kraeh Mareen 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Levytska Tetiana Ukrayna
Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 1s2 - 0s2
4:00 (YUK)
Florian Larisa Rumıniya
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşRumıniya Florian Larisa 100s1 - 0
2:06 (IPP)
Ente Birgit Hollandiya
Təsəlliverici Görüşİtaliya Giuffrida Odette 0 - 0s1
4:00 (CƏR)
Levytska Tetiana Ukrayna
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Kuziutina Natalia 0s2 - 0s1
QX-3:09 (CƏR)
Euranie Annabelle Fransa
Cədvəl B yarımfinalRumıniya Chitu Andreea 100s1 - 0
2:43 (IPP)
Kraeh Mareen Almaniya
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıRumıniya Florian Larisa 0 - 100
0:56 (IPP)
Bürünc medal
Kraeh Mareen Almaniya
Bürünc Medal B Yarışıİtaliya Giuffrida Odette 0s2 - 0s1
4:00 (CƏR)
Bürünc medal
Kuziutina Natalia Rusiya Federasiyası
FinalAçıq
FinalFransa Euranie Annabelle
Gümüş medal
0s3 - 1s2
4:00 (YUK)
Qızıl medal
Chitu Andreea Rumıniya