×Bağlı
Cüdo Qadınlar arasında -48 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Dumitru Violeta 0 - 1s3
4:00 (YUK)
Freitas Leandra Portuqaliya
1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Vrsic Kristina 0s1 - 0
4:00 (CƏR)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Rishony Shira 0 - 1s1
4:00 (YUK)
Sahin Ebru Türkiyə
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Rumyantseva Kristina 0s1 - 100
1:07 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiTürkiyə Lokmanhekim Dilara 2s1 - 0
4:00 (YUK)
Konieczny Ewa Polşa
1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Snick Charline 100 - 0
1:01 (IPP)
Aliyeva Leyla Azərbaycan
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Ungureanu Monica 0s2 - 100s1
2:58 (IPP)
Sahin Ebru Türkiyə
1/16 Seçmə Mərhələsiİspaniya Figueroa Julia 100 - 0
1:07 (IPP)
Budescu Cristina Moldova Respublikası
1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Cherniak Maryna 1s1 - 0s1
4:00 (YUK)
Pupp Reka Macarıstan
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Moscatt Valentina 101s1 - 10
3:18 (IPP)
Gurbanli Aisha Azərbaycan
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0
1:53 (IPP)
Minsker Noa İsrail
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Dolgova Irina 101s1 - 0s2
4:00 (IPP)
Freitas Leandra Portuqaliya
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalTürkiyə Lokmanhekim Dilara 0 - 101
1:44 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Dörddəbir finalTürkiyə Sahin Ebru 0s1 - 0s2
4:00 (CƏR)
Figueroa Julia İspaniya
Dörddəbir finalUkrayna Cherniak Maryna 2s1 - 0s3
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
Dörddəbir finalMacarıstan Csernoviczki Eva 0s1 - 1s1
4:00 (YUK)
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşMacarıstan Csernoviczki Eva 100 - 0s1
3:26 (IPP)
Lokmanhekim Dilara Türkiyə
Təsəlliverici Görüşİspaniya Figueroa Julia 1 - 0s1
4:00 (YUK)
Moscatt Valentina İtaliya
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalRusiya Federasiyası Dolgova Irina 0 - 100
1:30 (IPP)
van Snick Charline Belçika
Cədvəl B yarımfinalTürkiyə Sahin Ebru 4s2 - 0
4:00 (YUK)
Cherniak Maryna Ukrayna
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıMacarıstan Csernoviczki Eva
Bürünc medal
100s1 - 0s1
2:39 (IPP)
Cherniak Maryna Ukrayna
Bürünc Medal B Yarışıİspaniya Figueroa Julia 0s1 - 10s2
4:00 (VAZ)
Bürünc medal
Dolgova Irina Rusiya Federasiyası
FinalAçıq
FinalBelçika van Snick Charline
Qızıl medal
1 - 0s1
4:00 (YUK)
Gümüş medal
Sahin Ebru Türkiyə