×Bağlı
Cüdo Kişilər arasında -90 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
1/32 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Wenzinger Domenic 100s1 - 0s2
3:38 (IPP)
Chamberlain Frazer Böyük Britaniya
1/32 Seçmə MərhələsiSlovakiya Randl Milan 0s2 - 100s2
3:31 (IPP)
Bauza Karolis Litva
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 101 - 0s3
3:43 (IPP)
Kukovica David Sloveniya
1/16 Seçmə MərhələsiAlmaniya Odenthal Marc 112s2 - 0s1
3:26 (IPP)
Sasson Alon İsrail
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0s2
1:36 (IPP)
Wenzinger Domenic İsveçrə
1/16 Seçmə Mərhələsiİtaliya Facente Walter 100s1 - 0
1:30 (IPP)
Ciechomski Patryk Polşa
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 0s2
1:30 (IPP)
Ver Gabor Macarıstan
1/16 Seçmə MərhələsiUkrayna Synyavsky Vadym 10s3 - 10s2
5:00 (CƏR)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 100s3 - 0s2
4:53 (IPP)
Bauza Karolis Litva
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Nyman Marcus İsveç
1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Zgank Mihael 1s1 - 0s1
5:00 (YUK)
Dvarby Joakim İsveç
1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Gurbanov Ramin 101 - 0
1:10 (IPP)
Dias Celio Portuqaliya
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0s2
3:43 (IPP)
Efemgil Batuhan Türkiyə
1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
3:04 (IPP)
Marmeljuk Aleksandr Estoniya
1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Klammert David 0s2 - 100s2
4:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jurecka Alexandr 0s1 - 10s3
5:00 (VAZ)
Nhabali Quedjau Ukrayna
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Voprosov Kirill 0s1 - 10s1
5:00 (VAZ)
Grossklaus Ciril İsveçrə
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Guillaume 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Milenbergs Aigars Latviya
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiYunanıstan Iliadis Ilias 10s2 - 0s2
QX-0:48 (VAZ)
Odenthal Marc Almaniya
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Denisov Kirill 100 - 0
0:14 (IPP)
Facente Walter İtaliya
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Liparteliani Varlam 100s1 - 1s2
3:41 (IPP)
Sherazadishvili Nikoloz İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiFransa Iddir Alexandre 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
0:43 (IPP)
Gerasimenko Dmitri Serbiya
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Toth Krisztian 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Gurbanov Ramin Azərbaycan
1/16 Seçmə Mərhələsiİsveçrə Grossklaus Ciril 0s2 - 100s2
2:30 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kukolj Aleksandar 100 - 0s1
1:14 (IPP)
Nhabali Quedjau Ukrayna
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalYunanıstan Iliadis Ilias 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Dörddəbir finalGürcüstan Liparteliani Varlam 10s1 - 0s1
5:00 (VAZ)
Zgank Mihael Sloveniya
Dörddəbir finalGürcüstan Gviniashvili Beka 100 - 0
2:10 (IPP)
Elmont Guillaume Hollandiya
Dörddəbir finalMacarıstan Toth Krisztian 101s1 - 0s1
3:06 (IPP)
Kukolj Aleksandar Serbiya
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşSerbiya Kukolj Aleksandar 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Iliadis Ilias Yunanıstan
Təsəlliverici GörüşSloveniya Zgank Mihael 0s2 - 11s3
5:00 (VAZ)
Elmont Guillaume Hollandiya
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalMacarıstan Toth Krisztian 0s2 - 0s1
5:00 (CƏR)
Denisov Kirill Rusiya Federasiyası
Cədvəl B yarımfinalGürcüstan Liparteliani Varlam 110 - 0s1
2:37 (IPP)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıYunanıstan Iliadis Ilias
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Gviniashvili Beka Gürcüstan
Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Guillaume
Bürünc medal
0s2 - 0s3
5:00 (CƏR)
Toth Krisztian Macarıstan
FinalAçıq
FinalRusiya Federasiyası Denisov Kirill
Qızıl medal
1s1 - 0
5:00 (YUK)
Gümüş medal
Liparteliani Varlam Gürcüstan