×Bağlı
Cüdo Kişilər arasında -73 kq cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
1/32 Seçmə MərhələsiAçıq
1/32 Seçmə MərhələsiAlmaniya Voelk Christopher 0s2 - 100s2
4:32 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
1/32 Seçmə MərhələsiTürkiyə Ceylan Bayram 0s4 - 100
4:29 (IPP)
Urani Florent Fransa
1/32 Seçmə MərhələsiKosovo Gjakova Akil 0 - 100
0:35 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
1/32 Seçmə Mərhələsiİtaliya Regis Andrea 0s2 - 2s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
1/32 Seçmə MərhələsiUkrayna Khomula Artem 0 - 100
0:45 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
1/32 Seçmə Mərhələsiİrlandiya Fleming Eoin 0 - 100
1:30 (IPP)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
1/32 Seçmə MərhələsiYunanıstan Azoidis Georgios 100s1 - 0s3
2:34 (IPP)
Maddaloni Marco İtaliya
1/32 Seçmə MərhələsiGürcüstan Shavdatuashvili Lasha 0s2 - 1s2
5:00 (YUK)
Duprat Pierre Fransa
1/32 Seçmə MərhələsiBelarus Shoka Vadzim 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Chouchi Sami Belçika
1/32 Seçmə MərhələsiFinlandiya Laamanen Eetu 100s3 - 11s3
3:27 (IPP)
Rothberg Kunter Estoniya
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiAzərbaycan Orujov Rustam 0 - 100
1:26 (IPP)
Jezek Jaromir Çex Respublikası
1/16 Seçmə MərhələsiMonako Bessi Cedric 10 - 100
2:11 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 100 - 0
0:39 (IPP)
Szwarnowiecki Damian Polşa
1/16 Seçmə MərhələsiRumıniya Nicolaescu Eduard 0s2 - 100
4:23 (IPP)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Urani Florent Fransa
1/16 Seçmə MərhələsiSerbiya Kovacevic Ljubisa 100 - 0
0:27 (IPP)
Macias Tommy İsveç
1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 2s2 - 0s1
5:00 (YUK)
Ramanchyk Aliaksei Belarus
1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Fedosejenkovs Dmitrijs 0s2 - 100s3
4:41 (IPP)
Alves Andre Portuqaliya
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s2
5:00 (CƏR)
Vanlioglu Hasan Türkiyə
1/16 Seçmə MərhələsiLatviya Steinbuks Mihails 0 - 101
1:55 (IPP)
Ramirez Javier İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 101s3 - 0s1
5:00 (IPP)
Azoidis Georgios Yunanıstan
1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jecminek Jakub 0s2 - 100
4:37 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s3 - 0s2
5:00 (VAZ)
Shoka Vadzim Belarus
1/16 Seçmə MərhələsiAlbaniya Ramosacaj Igli 0s3 - 100
2:21 (IPP)
Drebot Serhiy Ukrayna
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0
0:29 (IPP)
Nikoghosyan Davit Ermənistan
1/16 Seçmə MərhələsiPortuqaliya Fernandes Jorge 1s1 - 0
5:00 (YUK)
Laamanen Eetu Finlandiya
1/16 Seçmə MərhələsiAçıq
1/16 Seçmə MərhələsiÇex Respublikası Jezek Jaromir 2s1 - 101s1
5:00 (IPP)
Gusic Nikola Monteneqro
1/16 Seçmə MərhələsiBelçika van Tichelt Dirk 0 - 0s1
5:00 (CƏR)
Uematsu Kiyoshi İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiGürcüstan Tatalashvili Nugzari 100 - 0s2
4:34 (IPP)
Kovacevic Ljubisa Serbiya
1/16 Seçmə MərhələsiSloveniya Draksic Rok 1s1 - 0s3
5:00 (YUK)
Alves Andre Portuqaliya
1/16 Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası Iartcev Denis 2 - 0
5:00 (YUK)
Ramirez Javier İspaniya
1/16 Seçmə MərhələsiMacarıstan Ungvari Miklos 100s3 - 1
5:00 (IPP)
Duprat Pierre Fransa
1/16 Seçmə MərhələsiHollandiya Elmont Dex 10s2 - 0s3
5:00 (VAZ)
Drebot Serhiy Ukrayna
1/16 Seçmə Mərhələsiİsrail Muki Sagi 100 - 0s1
1:39 (IPP)
Fernandes Jorge Portuqaliya
1/4 FinallarAçıq
Dörddəbir finalMonteneqro Gusic Nikola 0s1 - 100s1
1:45 (IPP)
van Tichelt Dirk Belçika
Dörddəbir finalGürcüstan Tatalashvili Nugzari 0 - 0s2
5:00 (CƏR)
Draksic Rok Sloveniya
Dörddəbir finalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s1 - 0s3
5:00 (CƏR)
Ungvari Miklos Macarıstan
Dörddəbir finalHollandiya Elmont Dex 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Muki Sagi İsrail
YarımfinallarAçıq
Cədvəl A yarımfinalBelçika van Tichelt Dirk 0s1 - 10s2
5:00 (VAZ)
Tatalashvili Nugzari Gürcüstan
Cədvəl B yarımfinalRusiya Federasiyası Iartcev Denis 0s2 - 100s1
1:47 (IPP)
Muki Sagi İsrail
Təsəlliverici GörüşAçıq
Təsəlliverici GörüşMonteneqro Gusic Nikola 0 - 101
3:15 (IPP)
Draksic Rok Sloveniya
Təsəlliverici GörüşMacarıstan Ungvari Miklos 0s3 - 0s2
5:00 (CƏR)
Elmont Dex Hollandiya
Bürünc Medal Final YarışlarıAçıq
Bürünc Medal A YarışıSloveniya Draksic Rok
Bürünc medal
100s3 - 1s1
4:39 (IPP)
Iartcev Denis Rusiya Federasiyası
Bürünc Medal B YarışıHollandiya Elmont Dex 0s3 - 10s3
5:00 (VAZ)
Bürünc medal
van Tichelt Dirk Belçika
FinalAçıq
FinalGürcüstan Tatalashvili Nugzari
Gümüş medal
0s3 - 100s2
4:33 (IPP)
Qızıl medal
Muki Sagi İsrail