×Bağlı
Qılıncoynatma Qadınlar arasında Sablya ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 4
Kharlan Olga Ukrayna
Qrup APolşa Watora Martyna 4 - 5
Gargano Rebecca İtaliya
Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 3
Stoltz Marion Fransa
Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 1
Sarban Ilgin Türkiyə
Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Watora Martyna Polşa
Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 0 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qrup APolşa Watora Martyna 0 - 5
Stoltz Marion Fransa
Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 5 - 3
Kharlan Olga Ukrayna
Qrup AAzərbaycan Bunyatova Sevinc 5 - 2
Watora Martyna Polşa
Qrup AUkrayna Kharlan Olga 5 - 0
Gargano Rebecca İtaliya
Qrup AFransa Stoltz Marion 5 - 2
Sarban Ilgin Türkiyə
Qrup AUkrayna Kharlan Olga 3 - 5
Bunyatova Sevinc Azərbaycan
Qrup ATürkiyə Sarban Ilgin 2 - 5
Watora Martyna Polşa
Qrup Aİtaliya Gargano Rebecca 5 - 2
Stoltz Marion Fransa
Qrup BFransa Palu Flora 1 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 5 - 4
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Pasternak Magdalena Polşa
Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Palu Flora Fransa
Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 2 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qrup BMoldova Respublikası Jelachi Aliona 1 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Qrup Bİtaliya Criscio Martina 4 - 5
Palu Flora Fransa
Qrup BYunanıstan Vougiouka Vassiliki 5 - 1
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qrup Bİtaliya Criscio Martina 5 - 0
Hanzlikova Klara Çex Respublikası
Qrup BPolşa Pasternak Magdalena 2 - 5
Palu Flora Fransa
Qrup Bİtaliya Criscio Martina 3 - 5
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
Qrup BFransa Palu Flora 5 - 2
Jelachi Aliona Moldova Respublikası
Qrup BÇex Respublikası Hanzlikova Klara 0 - 5
Pasternak Magdalena Polşa
Qrup CFransa Rifkiss Margaux 0 - 5
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qrup CAlmaniya Limbach Anna 5 - 3
Komashchuk Alina Ukrayna
Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 3 - 5
Wator Angelika Polşa
Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 5 - 3
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qrup CPolşa Wator Angelika 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qrup CFransa Rifkiss Margaux 2 - 5
Komashchuk Alina Ukrayna
Qrup CGürcüstan Kakhiani Teodora 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 2 - 5
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
Qrup CAlmaniya Limbach Anna 3 - 5
Rifkiss Margaux Fransa
Qrup CUkrayna Komashchuk Alina 5 - 1
Kakhiani Teodora Gürcüstan
Qrup CFransa Rifkiss Margaux 1 - 5
Wator Angelika Polşa
Qrup CRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 3 - 5
Limbach Anna Almaniya
Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Ibrahimova Fatima Azərbaycan
Qrup DFransa Balzer Sara 5 - 2
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 2
Kravatska Olena Ukrayna
Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qrup DFransa Balzer Sara 3 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 5 - 1
Navarria Caterina İtaliya
Qrup DUkrayna Kravatska Olena 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 2 - 5
Balzer Sara Fransa
Qrup DRusiya Federasiyası Ridel Mariya 4 - 5
Navarria Caterina İtaliya
Qrup DAzərbaycan Ibrahimova Fatima 1 - 5
Kravatska Olena Ukrayna
Qrup Dİtaliya Navarria Caterina 5 - 1
Agustsdottir Thorbjorg İslandiya
Qrup DFransa Balzer Sara 1 - 5
Ridel Mariya Rusiya Federasiyası
Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 1
Vila Laia İspaniya
Qrup EPolşa Kaleta Karolina 0 - 5
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 5 - 4
Andreyeva Darya Belarus
Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 1
Kaleta Karolina Polşa
Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 3
Andreyeva Darya Belarus
Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 4 - 5
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qrup Eİspaniya Vila Laia 2 - 5
Andreyeva Darya Belarus
Qrup Eİtaliya Ciaraglia Sofia 2 - 5
Kaleta Karolina Polşa
Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qrup ERusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 5 - 2
Andreyeva Darya Belarus
Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Qrup Eİspaniya Vila Laia 5 - 2
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
Qrup EAzərbaycan Mikina Sabina 5 - 4
Ciaraglia Sofia İtaliya
Qrup EBelarus Andreyeva Darya 5 - 2
Kaleta Karolina Polşa
Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 2
Zhovnir Olga Ukrayna
Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Pascu Bianca Rumıniya
Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 4 - 5
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 5 - 2
Gevaert Alexandra Belçika
Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qrup FRumıniya Pascu Bianca 2 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 4
Zhovnir Olga Ukrayna
Qrup FRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 5 - 1
Gevaert Alexandra Belçika
Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 4
Pascu Bianca Rumıniya
Qrup FUkrayna Zhovnir Olga 4 - 5
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qrup FRumıniya Pascu Bianca 5 - 1
Bunyatova Sevil Azərbaycan
Qrup FBelçika Gevaert Alexandra 2 - 5
Itzkowitz Aliya Böyük Britaniya
Qrup FRumıniya Pascu Bianca 3 - 5
Zhovnir Olga Ukrayna
Qrup FBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 5 - 3
Kovaleva Viktoriya Rusiya Federasiyası
Qrup FAzərbaycan Bunyatova Sevil 5 - 3
Gevaert Alexandra Belçika
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliİspaniya Vila Laia 15 - 11
Navarria Caterina İtaliya
32-lər cədvəliFransa Rifkiss Margaux 15 - 12
Palu Flora Fransa
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Obvintseva Yana 15 - 11
Pascu Bianca Rumıniya
32-lər cədvəliİtaliya Ciaraglia Sofia 11 - 15
Limbach Anna Almaniya
32-lər cədvəliFransa Balzer Sara 10 - 15
Ridel Mariya Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Kovaleva Viktoriya 14 - 15
Zhovnir Olga Ukrayna
32-lər cədvəliBelarus Andreyeva Darya 9 - 15
Wator Angelika Polşa
32-lər cədvəliİtaliya Criscio Martina 7 - 15
Komashchuk Alina Ukrayna
32-lər cədvəliAzərbaycan Bunyatova Sevil 15 - 4
Pasternak Magdalena Polşa
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Sukhova Tatiana 15 - 14
Stoltz Marion Fransa
32-lər cədvəliBöyük Britaniya Itzkowitz Aliya 12 - 15
Watora Martyna Polşa
32-lər cədvəliAzərbaycan Ibrahimova Fatima 7 - 15
Gargano Rebecca İtaliya
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliİspaniya Vila Laia 8 - 15
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
16-lar cədvəliUkrayna Zhovnir Olga 12 - 15
Rifkiss Margaux Fransa
16-lar cədvəliAzərbaycan Mikina Sabina 13 - 15
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliUkrayna Komashchuk Alina 15 - 8
Limbach Anna Almaniya
16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Ridel Mariya 9 - 15
Bunyatova Sevil Azərbaycan
16-lar cədvəliUkrayna Kravatska Olena 15 - 13
Sukhova Tatiana Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliPolşa Watora Martyna 7 - 15
Wator Angelika Polşa
16-lar cədvəliAzərbaycan Bunyatova Sevinc 15 - 7
Gargano Rebecca İtaliya
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalAzərbaycan Bunyatova Sevil 15 - 12
Vougiouka Vassiliki Yunanıstan
1/4 FinalUkrayna Kravatska Olena 10 - 15
Rifkiss Margaux Fransa
1/4 FinalPolşa Wator Angelika 15 - 10
Obvintseva Yana Rusiya Federasiyası
1/4 FinalAzərbaycan Bunyatova Sevinc 15 - 11
Komashchuk Alina Ukrayna
YarımfinalAçıq
YarımfinalFransa Rifkiss Margaux
Bürünc medal
9 - 15
Bunyatova Sevil Azərbaycan
YarımfinalAzərbaycan Bunyatova Sevinc
Bürünc medal
11 - 15
Wator Angelika Polşa
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaPolşa Wator Angelika
Qızıl medal
15 - 14
Gümüş medal
Bunyatova Sevil Azərbaycan