×Bağlı
Qılıncoynatma Qadınlar arasında Şpaqa ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Bukocki Bianka Macarıstan
Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 0 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 4 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 1
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 3 - 5
Nelip Ewa Polşa
Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 2 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qrup AMacarıstan Bukocki Bianka 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 2 - 5
Branza Ana Maria Rumıniya
Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qrup ASlovakiya Ciparova Dagmar 5 - 3
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Bukocki Bianka Macarıstan
Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 5 - 3
Beljajeva Julia Estoniya
Qrup APolşa Nelip Ewa 5 - 4
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Khudaverdiyeva Elmira Azərbaycan
Qrup AEstoniya Beljajeva Julia 4 - 5
Bukocki Bianka Macarıstan
Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 4 - 3
Nelip Ewa Polşa
Qrup Aİsveç Samuelsson Emma 5 - 2
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qrup AAzərbaycan Khudaverdiyeva Elmira 3 - 5
Beljajeva Julia Estoniya
Qrup APolşa Nelip Ewa 3 - 4
Bukocki Bianka Macarıstan
Qrup ARumıniya Branza Ana Maria 3 - 5
Ciparova Dagmar Slovakiya
Qrup Bİtaliya Batini Camilla 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 2
Huseynova Samira Azərbaycan
Qrup Bİtaliya Batini Camilla 4 - 3
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 3 - 5
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qrup BSerbiya Caran Romana 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qrup BEstoniya Kirpu Erika 1 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Caran Romana Serbiya
Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 0 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qrup BEstoniya Kirpu Erika 5 - 0
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qrup BSerbiya Caran Romana 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 1
Huseynova Samira Azərbaycan
Qrup BRusiya Federasiyası Kochneva Olga 3 - 2
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
Qrup BSerbiya Caran Romana 1 - 5
Kirpu Erika Estoniya
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 2 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qrup BBöyük Britaniya Lawrence Corinna 5 - 3
Huseynova Samira Azərbaycan
Qrup BSerbiya Caran Romana 3 - 5
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Bohus Reka 5 - 3
Kirpu Erika Estoniya
Qrup BAzərbaycan Huseynova Samira 4 - 5
Batini Camilla İtaliya
Qrup CFinlandiya Kock Catharina 1 - 4
Santuccio Alberta İtaliya
Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 3
Malikova Maryam Azərbaycan
Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 4
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Santuccio Alberta İtaliya
Qrup CFinlandiya Kock Catharina 3 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 3 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 2 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qrup CRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 2 - 5
Tataran Amalia Rumıniya
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Shemyakina Yana Ukrayna
Qrup Cİtaliya Santuccio Alberta 1 - 5
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qrup CRumıniya Tataran Amalia 5 - 3
Kock Catharina Finlandiya
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 1
Malikova Maryam Azərbaycan
Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qrup CRumıniya Tataran Amalia 3 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qrup CFinlandiya Kock Catharina 5 - 0
Malikova Maryam Azərbaycan
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 5 - 3
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
Qrup CUkrayna Shemyakina Yana 5 - 2
Tataran Amalia Rumıniya
Qrup CAzərbaycan Malikova Maryam 4 - 5
Santuccio Alberta İtaliya
Qrup CEstoniya Lehis Katrina 4 - 5
Kock Catharina Finlandiya
Qrup DEstoniya Embrich Irina 3 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 3 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 2
Varnai Vivien Macarıstan
Qrup DRusiya Federasiyası Sivkova Anna 5 - 4
Heidemann Britta Almaniya
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Pop Simona Rumıniya
Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qrup DEstoniya Embrich Irina 1 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qrup DRumıniya Pop Simona 2 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 3 - 5
Heidemann Britta Almaniya
Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 1
Pop Simona Rumıniya
Qrup Dİtaliya Briasco Brenda 4 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 4 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 5 - 2
Pop Simona Rumıniya
Qrup DEstoniya Embrich Irina 5 - 4
Briasco Brenda İtaliya
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 2
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qrup DRumıniya Pop Simona 3 - 5
Varnai Vivien Macarıstan
Qrup DAlmaniya Heidemann Britta 2 - 5
Briasco Brenda İtaliya
Qrup DLüksemburq Fautsch Lis 5 - 3
Embrich Irina Estoniya
Qrup DMacarıstan Varnai Vivien 0 - 5
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 2 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qrup ERumıniya Gherman Simona 5 - 0
Malikova Nubar Azərbaycan
Qrup EAvstriya Schmidl Paula 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Marinuk Avital İsrail
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Malikova Nubar Azərbaycan
Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 4 - 5
Marinuk Avital İsrail
Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 0 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qrup ERumıniya Gherman Simona 4 - 5
Kun Anna Macarıstan
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 2
Schmidl Paula Avstriya
Qrup Eİsrail Marinuk Avital 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qrup Eİtaliya Rizzi Giulia 5 - 4
Kun Anna Macarıstan
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 5 - 3
Gherman Simona Rumıniya
Qrup EAvstriya Schmidl Paula 5 - 4
Marinuk Avital İsrail
Qrup EMacarıstan Kun Anna 5 - 2
Malikova Nubar Azərbaycan
Qrup ERusiya Federasiyası Zvereva Yana 2 - 5
Rizzi Giulia İtaliya
Qrup Eİsrail Marinuk Avital 2 - 5
Gherman Simona Rumıniya
Qrup EAzərbaycan Malikova Nubar 4 - 5
Schmidl Paula Avstriya
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliİsveç Samuelsson Emma 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
32-lər cədvəliMacarıstan Bukocki Bianka 12 - 15
Kock Catharina Finlandiya
32-lər cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 9
Marinuk Avital İsrail
32-lər cədvəliSerbiya Caran Romana 7 - 15
Kun Anna Macarıstan
32-lər cədvəliLüksemburq Fautsch Lis 8 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
32-lər cədvəliEstoniya Embrich Irina 14 - 15
Lehis Katrina Estoniya
32-lər cədvəliBöyük Britaniya Lawrence Corinna 15 - 10
Tataran Amalia Rumıniya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 13 - 10
Santuccio Alberta İtaliya
32-lər cədvəliAlmaniya Heidemann Britta 14 - 15
Andryushina Tatyana Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliMacarıstan Bohus Reka 7 - 15
Rizzi Giulia İtaliya
32-lər cədvəliİtaliya Briasco Brenda 14 - 15
Nelip Ewa Polşa
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliEstoniya Kirpu Erika 14 - 13
Shemyakina Yana Ukrayna
16-lar cədvəliFinlandiya Kock Catharina 15 - 14
Sivkova Anna Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliRumıniya Gherman Simona 15 - 10
Kochneva Olga Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Zvereva Yana 15 - 10
Kun Anna Macarıstan
16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Andryushina Tatyana 11 - 15
Beljajeva Julia Estoniya
16-lar cədvəliRumıniya Branza Ana Maria 15 - 12
Lehis Katrina Estoniya
16-lar cədvəliİtaliya Rizzi Giulia 15 - 12
Lawrence Corinna Böyük Britaniya
16-lar cədvəliİtaliya Batini Camilla 11 - 15
Nelip Ewa Polşa
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalEstoniya Beljajeva Julia 11 - 15
Kirpu Erika Estoniya
1/4 FinalRumıniya Branza Ana Maria 15 - 4
Kock Catharina Finlandiya
1/4 Finalİtaliya Rizzi Giulia 10 - 15
Gherman Simona Rumıniya
1/4 FinalRusiya Federasiyası Zvereva Yana 14 - 11
Nelip Ewa Polşa
YarımfinalAçıq
YarımfinalRumıniya Branza Ana Maria 12 - 11
Bürünc medal
Kirpu Erika Estoniya
YarımfinalRusiya Federasiyası Zvereva Yana 15 - 8
Bürünc medal
Gherman Simona Rumıniya
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Zvereva Yana
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Branza Ana Maria Rumıniya