×Bağlı
Qılıncoynatma Qadınlar arasında Rapira ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Cipriani Valentina İtaliya
Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 4 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qrup AMacarıstan Pasztor Flora 3 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 1 - 5
Mpah Njanga Jeromine Fransa
Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 2 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qrup APolşa Szymczak Anna 2 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 4 - 5
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 4
Pasztor Flora Macarıstan
Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Szymczak Anna Polşa
Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 0 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qrup APolşa Szymczak Anna 5 - 4
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 0 - 5
Bimova Andrea Çex Respublikası
Qrup Aİtaliya Cipriani Valentina 5 - 2
Szymczak Anna Polşa
Qrup AÇex Respublikası Bimova Andrea 3 - 5
Pasztor Flora Macarıstan
Qrup AFransa Mpah Njanga Jeromine 5 - 2
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qrup Bİtaliya Erba Carolina 2 - 5
Walczyk Julia Polşa
Qrup BRusiya Federasiyası Alborova Yana 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 3 - 5
Erba Carolina İtaliya
Qrup BYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 5 - 4
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qrup BPolşa Walczyk Julia 0 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 4 - 5
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 4
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 1 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qrup BPolşa Walczyk Julia 5 - 2
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qrup Bİtaliya Erba Carolina 1 - 5
Golubytskyi Carolin Almaniya
Qrup BMacarıstan Schmel Viktoria 5 - 1
Walczyk Julia Polşa
Qrup BAlmaniya Golubytskyi Carolin 4 - 5
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
Qrup Bİtaliya Erba Carolina 5 - 0
Kontochristopoulou Aikaterini-maria Yunanıstan
Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 5 - 4
Goglidze Teona Gürcüstan
Qrup Cİsrail Hatuel Delila 5 - 2
Sauer Anne Almaniya
Qrup CFransa Huin Julie 2 - 5
Boldor Maria Rumıniya
Qrup CGürcüstan Goglidze Teona 3 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qrup CFransa Huin Julie 3 - 5
Sauer Anne Almaniya
Qrup CRumıniya Boldor Maria 3 - 5
Goglidze Teona Gürcüstan
Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Hatuel Delila İsrail
Qrup CBöyük Britaniya Sheppard Natalia 1 - 4
Sauer Anne Almaniya
Qrup CFransa Huin Julie 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Boldor Maria Rumıniya
Qrup Cİsrail Hatuel Delila 3 - 4
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qrup CAlmaniya Sauer Anne 5 - 2
Goglidze Teona Gürcüstan
Qrup CFransa Huin Julie 4 - 5
Sheppard Natalia Böyük Britaniya
Qrup CRumıniya Boldor Maria 5 - 4
Hatuel Delila İsrail
Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 5 - 3
Karamete Irem Türkiyə
Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 1
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 1
Groslambert Delphine Belçika
Qrup DTürkiyə Karamete Irem 5 - 3
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 1
Schmitz Franziska Almaniya
Qrup DFransa Gebet Gaelle 3 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qrup DBelçika Groslambert Delphine 1 - 5
Karamete Irem Türkiyə
Qrup Dİtaliya Volpi Alice 5 - 0
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 2
Schmitz Franziska Almaniya
Qrup DTürkiyə Karamete Irem 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qrup DFransa Gebet Gaelle 2 - 5
Groslambert Delphine Belçika
Qrup DXorvatiya Dajcic Marcela 2 - 5
Schmitz Franziska Almaniya
Qrup DFransa Gebet Gaelle 5 - 4
Karamete Irem Türkiyə
Qrup DAlmaniya Schmitz Franziska 1 - 5
Volpi Alice İtaliya
Qrup DBelçika Groslambert Delphine 5 - 2
Dajcic Marcela Xorvatiya
Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 4
Jubenot Chloe Fransa
Qrup Eİtaliya Cini Chiara 5 - 4
Golebiowska Natalia Polşa
Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 1 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qrup EFransa Jubenot Chloe 2 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 0 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Lupkovics Dora Macarıstan
Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qrup EMacarıstan Lupkovics Dora 4 - 5
Cini Chiara İtaliya
Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Golebiowska Natalia Polşa
Qrup EFransa Jubenot Chloe 5 - 4
Lupkovics Dora Macarıstan
Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 2 - 5
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
Qrup Eİtaliya Cini Chiara 4 - 5
Hampel Eva Almaniya
Qrup EPolşa Golebiowska Natalia 5 - 3
Jubenot Chloe Fransa
Qrup EAlmaniya Hampel Eva 5 - 2
Lupkovics Dora Macarıstan
Qrup ERusiya Federasiyası Ivanova Anastasia 5 - 0
Cini Chiara İtaliya
Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 4
Leleyko Olga A Ukrayna
Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 5 - 4
Chrzanowska Julia Polşa
Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 3 - 4
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 5 - 3
Cellerova Michala Slovakiya
Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 4 - 3
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 1 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qrup FAvstriya Wohlgemuth Olivia 4 - 3
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 5 - 1
Leleyko Olga A Ukrayna
Qrup FMacarıstan Golya Fruzsina 5 - 1
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Chrzanowska Julia Polşa
Qrup FRusiya Federasiyası Yakovleva Diana 5 - 2
Cellerova Michala Slovakiya
Qrup FUkrayna Leleyko Olga A 2 - 5
Golya Fruzsina Macarıstan
Qrup FSlovakiya Cellerova Michala 0 - 5
Wohlgemuth Olivia Avstriya
Qrup FPolşa Chrzanowska Julia 2 - 5
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliÇex Respublikası Bimova Andrea 5 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 15 - 9
Szymczak Anna Polşa
32-lər cədvəliİtaliya Erba Carolina 15 - 4
Groslambert Delphine Belçika
32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulou Aikaterini-maria 8 - 15
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliFransa Gebet Gaelle 10 - 15
Boldor Maria Rumıniya
32-lər cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Pasztor Flora Macarıstan
32-lər cədvəliPolşa Chrzanowska Julia 14 - 15
Hatuel Delila İsrail
32-lər cədvəliAlmaniya Schmitz Franziska 9 - 15
Golubytskyi Carolin Almaniya
32-lər cədvəliTürkiyə Karamete Irem 1 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 13 - 7
Walczyk Julia Polşa
32-lər cədvəliİtaliya Cini Chiara 15 - 9
Wohlgemuth Olivia Avstriya
32-lər cədvəliFransa Huin Julie 7 - 15
Sauer Anne Almaniya
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliİtaliya Erba Carolina 12 - 15
Volpi Alice İtaliya
16-lar cədvəliRumıniya Boldor Maria 8 - 15
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliFransa Mpah Njanga Jeromine 12 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliİtaliya Cipriani Valentina 15 - 9
Yakovleva Diana Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliMacarıstan Golya Fruzsina 10 - 15
Zagidullina Adelina Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliAlmaniya Hampel Eva 15 - 12
Cini Chiara İtaliya
16-lar cədvəliBöyük Britaniya Sheppard Natalia 12 - 13
Golubytskyi Carolin Almaniya
16-lar cədvəliAlmaniya Sauer Anne 15 - 8
Hatuel Delila İsrail
1/4 FinalAçıq
1/4 Finalİtaliya Cipriani Valentina 15 - 11
Hampel Eva Almaniya
1/4 FinalAlmaniya Sauer Anne 11 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
1/4 FinalAlmaniya Golubytskyi Carolin 5 - 15
Volpi Alice İtaliya
1/4 FinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina 13 - 9
Ivanova Anastasia Rusiya Federasiyası
YarımfinalAçıq
YarımfinalRusiya Federasiyası Zagidullina Adelina
Bürünc medal
13 - 15
Volpi Alice İtaliya
Yarımfinalİtaliya Cipriani Valentina
Bürünc medal
10 - 15
Alborova Yana Rusiya Federasiyası
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Alborova Yana
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Volpi Alice İtaliya