×Bağlı
Qılıncoynatma Kişilər arasında Sablya ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Casares Fernando İspaniya
Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 4 - 5
Honeybone James Böyük Britaniya
Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 3 - 5
Taghiyev Azar Azərbaycan
Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 0
Ant Ibrahim Türkiyə
Qrup Aİspaniya Casares Fernando 1 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Qrup ARumıniya Dolniceanu Tiberiu 5 - 3
Taghiyev Azar Azərbaycan
Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 1 - 5
Casares Fernando İspaniya
Qrup AYunanıstan Tsouroutas Georges 2 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 2
Honeybone James Böyük Britaniya
Qrup AAzərbaycan Taghiyev Azar 3 - 5
Ant Ibrahim Türkiyə
Qrup Aİspaniya Casares Fernando 5 - 1
Tsouroutas Georges Yunanıstan
Qrup ATürkiyə Ant Ibrahim 3 - 5
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
Qrup ABöyük Britaniya Honeybone James 5 - 4
Taghiyev Azar Azərbaycan
Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 0
Rousset Nicolas Fransa
Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Schroedter Robin Almaniya
Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 4
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 1 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 3 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 2
Rousset Nicolas Fransa
Qrup BMacarıstan Ravasz Etele 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 5 - 2
Schroedter Robin Almaniya
Qrup BFransa Rousset Nicolas 5 - 0
Ravasz Etele Macarıstan
Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 1 - 5
Teodosiu Iulian Rumıniya
Qrup BMoldova Respublikası Mateisin Piotr 0 - 5
Savich Boris Rusiya Federasiyası
Qrup BAlmaniya Schroedter Robin 4 - 5
Rousset Nicolas Fransa
Qrup BRusiya Federasiyası Savich Boris 4 - 5
Ravasz Etele Macarıstan
Qrup BRumıniya Teodosiu Iulian 5 - 0
Mateisin Piotr Moldova Respublikası
Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 4
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 3
Bucur Madalin Rumıniya
Qrup CMacarıstan Singer Martin 1 - 5
Yagodka Andriy Ukrayna
Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 0 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Repetti Giovanni İtaliya
Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 4
Singer Martin Macarıstan
Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 5 - 2
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Qrup CMacarıstan Singer Martin 5 - 4
van Holsbeke Seppe Belçika
Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Bucur Madalin Rumıniya
Qrup CRusiya Federasiyası Motorin Ilya 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Qrup CRumıniya Bucur Madalin 5 - 3
Yagodka Andriy Ukrayna
Qrup CBelçika van Holsbeke Seppe 5 - 4
Repetti Giovanni İtaliya
Qrup CRumıniya Bucur Madalin 3 - 5
Motorin Ilya Rusiya Federasiyası
Qrup Cİtaliya Repetti Giovanni 5 - 2
Singer Martin Macarıstan
Qrup CUkrayna Yagodka Andriy 3 - 5
van Holsbeke Seppe Belçika
Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 4
Gemesi Bence Macarıstan
Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Murolo Massimiliano İtaliya
Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Skrodzki Adam Polşa
Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 3 - 5
Badea Alin Rumıniya
Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Qrup DPolşa Skrodzki Adam 3 - 5
Gemesi Bence Macarıstan
Qrup DAzərbaycan Hasanov Abdulla 1 - 5
Badea Alin Rumıniya
Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 1 - 5
Murolo Massimiliano İtaliya
Qrup DMacarıstan Gemesi Bence 5 - 2
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 1
Skrodzki Adam Polşa
Qrup DRumıniya Badea Alin 5 - 4
Huebner Bjoern Almaniya
Qrup Dİtaliya Murolo Massimiliano 5 - 3
Gemesi Bence Macarıstan
Qrup DAlmaniya Huebner Bjoern 5 - 3
Hasanov Abdulla Azərbaycan
Qrup DPolşa Skrodzki Adam 5 - 4
Badea Alin Rumıniya
Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 2
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Qrup EAzərbaycan Safarov Javanshir 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 2
Csaba Marton Bence Macarıstan
Qrup ERusiya Federasiyası Trushakov Alexander 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Csaba Marton Bence Macarıstan
Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 1 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 3 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 0
Safarov Javanshir Azərbaycan
Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 0 - 5
Kindler Maximilian Almaniya
Qrup Eİtaliya Miracco Luigi 5 - 3
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 5 - 4
Csaba Marton Bence Macarıstan
Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 1
Safarov Javanshir Azərbaycan
Qrup EAlmaniya Kindler Maximilian 4 - 5
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
Qrup EBelarus Buikevich Aliaksandr 5 - 3
Miracco Luigi İtaliya
Qrup EMacarıstan Csaba Marton Bence 4 - 5
Safarov Javanshir Azərbaycan
Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 1 - 5
Huebers Richard Almaniya
Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 2
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Qrup FAvstriya Willau Matthias 0 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 3
Huebers Richard Almaniya
Qrup FRusiya Federasiyası Proskura Nikita 5 - 3
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 3 - 5
Willau Matthias Avstriya
Qrup FAlmaniya Huebers Richard 5 - 0
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Willau Matthias Avstriya
Qrup FAzərbaycan Aghakishiyev Javanshir 5 - 3
Arnaudov Atanas Bolqarıstan
Qrup FAvstriya Willau Matthias 4 - 5
Huebers Richard Almaniya
Qrup FBolqarıstan Arnaudov Atanas 2 - 5
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
Qrup Fİtaliya Pellegrini Alberto 5 - 1
Aghakishiyev Javanshir Azərbaycan
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Trushakov Alexander 15 - 6
Proskura Nikita Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliMacarıstan Singer Martin 8 - 15
Huebers Richard Almaniya
32-lər cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 6
Rousset Nicolas Fransa
32-lər cədvəliAzərbaycan Taghiyev Azar 5 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Motorin Ilya 13 - 15
Casares Fernando İspaniya
32-lər cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 9
Gemesi Bence Macarıstan
32-lər cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 15 - 6
Huebner Bjoern Almaniya
32-lər cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 15 - 6
Bucur Madalin Rumıniya
32-lər cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 15 - 8
Willau Matthias Avstriya
32-lər cədvəliMacarıstan Ravasz Etele 9 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
32-lər cədvəliRumıniya Teodosiu Iulian 15 - 12
Schroedter Robin Almaniya
32-lər cədvəliPolşa Skrodzki Adam 11 - 15
Repetti Giovanni İtaliya
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 12
Trushakov Alexander Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliRumıniya Badea Alin 15 - 12
Huebers Richard Almaniya
16-lar cədvəliİtaliya Miracco Luigi 15 - 13
Kindler Maximilian Almaniya
16-lar cədvəliBöyük Britaniya Honeybone James 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
16-lar cədvəliBelçika van Holsbeke Seppe 14 - 15
Casares Fernando İspaniya
16-lar cədvəliİtaliya Murolo Massimiliano 13 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
16-lar cədvəliBelarus Buikevich Aliaksandr 11 - 15
Teodosiu Iulian Rumıniya
16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Savich Boris 15 - 12
Repetti Giovanni İtaliya
1/4 FinalAçıq
1/4 Finalİtaliya Pellegrini Alberto 15 - 13
Casares Fernando İspaniya
1/4 FinalUkrayna Yagodka Andriy 15 - 8
Badea Alin Rumıniya
1/4 Finalİtaliya Miracco Luigi 15 - 10
Teodosiu Iulian Rumıniya
1/4 FinalRusiya Federasiyası Savich Boris 10 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
YarımfinalAçıq
Yarımfinalİtaliya Pellegrini Alberto
Bürünc medal
11 - 15
Yagodka Andriy Ukrayna
Yarımfinalİtaliya Miracco Luigi
Bürünc medal
11 - 15
Dolniceanu Tiberiu Rumıniya
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaRumıniya Dolniceanu Tiberiu
Gümüş medal
10 - 15
Qızıl medal
Yagodka Andriy Ukrayna