×Bağlı
Qılıncoynatma Kişilər arasında Şpaqa ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 4
von der Osten Frederik Danimarka
Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Verwijlen Bas Hollandiya
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 2
Cimini Gabriele İtaliya
Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 3 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 4 - 5
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 4 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 4 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 1 - 5
Verwijlen Bas Hollandiya
Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 3 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Qrup ADanimarka von der Osten Frederik 3 - 5
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 5 - 4
Novosjolov Nikolai Estoniya
Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 5 - 1
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Qrup Aİtaliya Cimini Gabriele 5 - 4
Hanczvikkel Mark Macarıstan
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 3 - 5
von der Osten Frederik Danimarka
Qrup AEstoniya Novosjolov Nikolai 5 - 1
Verwijlen Bas Hollandiya
Qrup AMacarıstan Hanczvikkel Mark 5 - 2
Dobrev Deyan Bolqarıstan
Qrup AAzərbaycan Aliyev Kanan 2 - 5
Cimini Gabriele İtaliya
Qrup AHollandiya Verwijlen Bas 0 - 3
von der Osten Frederik Danimarka
Qrup ABolqarıstan Dobrev Deyan 1 - 5
Novosjolov Nikolai Estoniya
Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 3
Herpe Ido İsrail
Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 3 - 4
Fichera Marco İtaliya
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Borel Yannick Fransa
Qrup Bİsrail Herpe Ido 4 - 5
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qrup BMacarıstan Berta Daniel 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 4
Maharramov Najaf Azərbaycan
Qrup Bİsrail Herpe Ido 5 - 3
Borel Yannick Fransa
Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 2 - 5
Fichera Marco İtaliya
Qrup BAzərbaycan Maharramov Najaf 1 - 5
Herpe Ido İsrail
Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 4
Borel Yannick Fransa
Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 4
Fichera Marco İtaliya
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 5 - 3
Herpe Ido İsrail
Qrup BMacarıstan Berta Daniel 5 - 1
Maharramov Najaf Azərbaycan
Qrup BFransa Borel Yannick 5 - 3
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
Qrup Bİsrail Herpe Ido 2 - 3
Fichera Marco İtaliya
Qrup Bİsveçrə Brunold Bruce 3 - 4
Berta Daniel Macarıstan
Qrup BRusiya Federasiyası Khodos Sergey 5 - 2
Maharramov Najaf Azərbaycan
Qrup Bİtaliya Fichera Marco 4 - 5
Borel Yannick Fransa
Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 4 - 5
Niggeler Michele İsveçrə
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 2 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 4
Niggeler Michele İsveçrə
Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 4
Nikishin Bogdan Ukrayna
Qrup Cİtaliya Bino Gabriele 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 3 - 4
Trevejo Ivan Fransa
Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 3 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Qrup CMacarıstan File Matyas 5 - 3
Nasibov Vakil Azərbaycan
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Qrup CFransa Trevejo Ivan 1 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 4
File Matyas Macarıstan
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 5 - 2
Nasibov Vakil Azərbaycan
Qrup CUkrayna Nikishin Bogdan 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
Niggeler Michele İsveçrə
Qrup CRusiya Federasiyası Bida Sergey 4 - 5
File Matyas Macarıstan
Qrup CAzərbaycan Nasibov Vakil 0 - 5
Nikishin Bogdan Ukrayna
Qrup Cİsveçrə Niggeler Michele 5 - 2
Bino Gabriele İtaliya
Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 3 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 1 - 5
Jerent Daniel Fransa
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jerent Daniel Fransa
Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 0 - 5
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Qrup Eİtaliya Santarelli Andrea 5 - 4
Kuhn Georg İsveçrə
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 2
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 5 - 1
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Qrup EFransa Jerent Daniel 5 - 4
Jefremenko Mihails Latviya
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 4 - 5
Kuhn Georg İsveçrə
Qrup ERusiya Federasiyası Glebko Anton 3 - 4
Santarelli Andrea İtaliya
Qrup EAzərbaycan Hasanov Mehrab 2 - 5
Jerent Daniel Fransa
Qrup EFinlandiya Vuorinen Niko 5 - 2
Jefremenko Mihails Latviya
Qrup Eİsveçrə Kuhn Georg 5 - 4
Glebko Anton Rusiya Federasiyası
Qrup EFransa Jerent Daniel 4 - 5
Santarelli Andrea İtaliya
Qrup ELatviya Jefremenko Mihails 4 - 5
Hasanov Mehrab Azərbaycan
Qrup CFransa Trevejo Ivan 5 - 3
File Matyas Macarıstan
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 3
Staub Florian İsveçrə
Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 5 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Qrup DFransa Gustin Ronan 2 - 5
Szenyi Peter Macarıstan
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
Qrup Dİsveçrə Staub Florian 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 3 - 4
Piasecki Bartosz Norveç
Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 3 - 5
Gustin Ronan Fransa
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 4
Abajo Jose Luis İspaniya
Qrup DMacarıstan Szenyi Peter 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Qrup DNorveç Piasecki Bartosz 2 - 5
Gustin Ronan Fransa
Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 2
Abajo Jose Luis İspaniya
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 5 - 1
Szenyi Peter Macarıstan
Qrup DFransa Gustin Ronan 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 4 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 3
Szenyi Peter Macarıstan
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Qrup Dİsveçrə Staub Florian 3 - 5
Piasecki Bartosz Norveç
Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Szenyi Peter Macarıstan
Qrup Dİspaniya Abajo Jose Luis 4 - 5
Gustin Ronan Fransa
Qrup DPolşa Zawrotniak Radoslaw 4 - 3
Piasecki Bartosz Norveç
Qrup DRusiya Federasiyası Gusev Dmitriy 5 - 4
Staub Florian İsveçrə
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Bida Sergey 12 - 15
Verwijlen Bas Hollandiya
32-lər cədvəliMacarıstan Berta Daniel 15 - 12
Gusev Dmitriy Rusiya Federasiyası
32-lər cədvəliDanimarka von der Osten Frederik 15 - 14
File Matyas Macarıstan
32-lər cədvəliMacarıstan Szenyi Peter 10 - 15
Cimini Gabriele İtaliya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Glebko Anton 7 - 15
Jerent Daniel Fransa
32-lər cədvəliİsveçrə Niggeler Michele 15 - 13
Kuhn Georg İsveçrə
32-lər cədvəliNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
Borel Yannick Fransa
32-lər cədvəliİsveçrə Brunold Bruce 10 - 15
Fichera Marco İtaliya
32-lər cədvəliFransa Gustin Ronan 15 - 12
Hanczvikkel Mark Macarıstan
32-lər cədvəliİtaliya Santarelli Andrea 11 - 15
Abajo Jose Luis İspaniya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 14
Herpe Ido İsrail
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliPolşa Zawrotniak Radoslaw 9 - 15
von der Osten Frederik Danimarka
16-lar cədvəliİtaliya Fichera Marco 15 - 13
Cimini Gabriele İtaliya
16-lar cədvəliHollandiya Verwijlen Bas 15 - 8
Nikishin Bogdan Ukrayna
16-lar cədvəliMacarıstan Berta Daniel 13 - 15
Trevejo Ivan Fransa
16-lar cədvəliFinlandiya Vuorinen Niko 15 - 14
Niggeler Michele İsveçrə
16-lar cədvəliEstoniya Novosjolov Nikolai 12 - 15
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliFransa Gustin Ronan 14 - 15
Jerent Daniel Fransa
16-lar cədvəliİspaniya Abajo Jose Luis 12 - 15
Piasecki Bartosz Norveç
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalFinlandiya Vuorinen Niko 10 - 15
Trevejo Ivan Fransa
1/4 FinalFransa Jerent Daniel 15 - 9
Verwijlen Bas Hollandiya
1/4 FinalNorveç Piasecki Bartosz 15 - 14
von der Osten Frederik Danimarka
1/4 FinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Fichera Marco İtaliya
YarımfinalAçıq
YarımfinalFransa Trevejo Ivan 15 - 10
Bürünc medal
Jerent Daniel Fransa
YarımfinalRusiya Federasiyası Khodos Sergey 15 - 12
Bürünc medal
Piasecki Bartosz Norveç
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaFransa Trevejo Ivan
Qızıl medal
15 - 8
Gümüş medal
Khodos Sergey Rusiya Federasiyası