×Bağlı
Qılıncoynatma Kişilər arasında Rapira ilə fərdi yarış cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
Qrup RaunduAçıq
Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 1
Nemeth Andras Macarıstan
Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Yunes Klod Ukrayna
Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 2 - 5
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Nemeth Andras Macarıstan
Qrup AAlmaniya Kahl Alexander 5 - 3
Yunes Klod Ukrayna
Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Qrup AMacarıstan Nemeth Andras 3 - 5
Kahl Alexander Almaniya
Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 3
Peggs Benjamin Böyük Britaniya
Qrup AUkrayna Yunes Klod 5 - 4
Choupenitch Alexander Çex Respublikası
Qrup ABöyük Britaniya Peggs Benjamin 1 - 5
Nemeth Andras Macarıstan
Qrup AÇex Respublikası Choupenitch Alexander 5 - 3
Kahl Alexander Almaniya
Qrup AFransa Tony Helissey Jean-paul 5 - 4
Yunes Klod Ukrayna
Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 1 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Qrup BRusiya Federasiyası Safin Timur 5 - 0
Surwillo Jakub Polşa
Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Or Tomer İsrail
Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 2 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 5 - 3
Or Tomer İsrail
Qrup BPolşa Surwillo Jakub 3 - 5
Pranz Rene Avstriya
Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 0
Uftring Niklas Almaniya
Qrup BAvstriya Pranz Rene 5 - 4
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Surwillo Jakub Polşa
Qrup BAlmaniya Uftring Niklas 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Qrup BPolşa Surwillo Jakub 1 - 5
Or Tomer İsrail
Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 3 - 5
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Qrup BPolşa Surwillo Jakub 4 - 5
Uftring Niklas Almaniya
Qrup BBöyük Britaniya Tofalides Alex 4 - 5
Pranz Rene Avstriya
Qrup Bİsrail Or Tomer 5 - 2
Safin Timur Rusiya Federasiyası
Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Qrup CPolşa Janda Michal 2 - 5
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Qrup CFransa Pauty Maxime 3 - 5
Kruse Richard Böyük Britaniya
Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 4 - 5
Rosatelli Damiano İtaliya
Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 1
Pauty Maxime Fransa
Qrup CBöyük Britaniya Kruse Richard 5 - 3
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Qrup CPolşa Janda Michal 3 - 5
Pauty Maxime Fransa
Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 5 - 3
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
Qrup CTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 5 - 2
Pauty Maxime Fransa
Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Kruse Richard Böyük Britaniya
Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 4
Rosatelli Damiano İtaliya
Qrup CRusiya Federasiyası Arslanov Timur 5 - 2
Babaoglu Tevfik Burak Türkiyə
Qrup Cİtaliya Rosatelli Damiano 4 - 5
Pauty Maxime Fransa
Qrup CPolşa Janda Michal 5 - 1
Kruse Richard Böyük Britaniya
Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Foconi Alessio İtaliya
Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 4 - 3
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Qrup DAlmaniya Doerr Georg 5 - 1
Rajski Leszek Polşa
Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 2
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 5 - 2
Doerr Georg Almaniya
Qrup DYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 2 - 5
Rajski Leszek Polşa
Qrup DRumıniya Daraban Radu 4 - 5
Foconi Alessio İtaliya
Qrup DAlmaniya Doerr Georg 3 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 5 - 0
Mepstead Marcus Böyük Britaniya
Qrup DPolşa Rajski Leszek 5 - 2
Daraban Radu Rumıniya
Qrup Dİtaliya Foconi Alessio 4 - 5
Doerr Georg Almaniya
Qrup DRumıniya Daraban Radu 2 - 5
Kontochristopoulos Nikolaos Yunanıstan
Qrup DBöyük Britaniya Mepstead Marcus 3 - 5
Rajski Leszek Polşa
Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 2
Byk Siarhei Belarus
Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Kawiecki Pawel Polşa
Qrup Eİtaliya Ingargiola Francesco 4 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 3 - 5
Simon Vincent Fransa
Qrup EXorvatiya Jovanovic Bojan 5 - 4
Byk Siarhei Belarus
Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 0 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 5 - 3
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Qrup EFransa Simon Vincent 1 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Qrup ERusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 2 - 5
Ingargiola Francesco İtaliya
Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 2 - 5
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 3
Byk Siarhei Belarus
Qrup EPolşa Kawiecki Pawel 4 - 5
Zherebchenko Dmitry Rusiya Federasiyası
Qrup EBelarus Byk Siarhei 5 - 2
Ingargiola Francesco İtaliya
Qrup EFransa Simon Vincent 5 - 2
Jovanovic Bojan Xorvatiya
Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 4
Tsoronis Alexander Danimarka
Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 1
Mourrain Baptiste Fransa
Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 5 - 4
Perelmann Mark Almaniya
Qrup FFransa Mourrain Baptiste 5 - 2
Vegh David Slovakiya
Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Qrup FFransa Mourrain Baptiste 2 - 5
Nista Lorenzo İtaliya
Qrup FRusiya Federasiyası Khovanskiy Alexey 5 - 3
Perelmann Mark Almaniya
Qrup FSlovakiya Vegh David 3 - 5
Tsoronis Alexander Danimarka
Qrup Fİtaliya Nista Lorenzo 3 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 2 - 5
Mourrain Baptiste Fransa
Qrup FAlmaniya Perelmann Mark 5 - 3
Vegh David Slovakiya
Qrup FDanimarka Tsoronis Alexander 5 - 4
Nista Lorenzo İtaliya
Qrup FSlovakiya Vegh David 1 - 5
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
Qrup FFransa Mourrain Baptiste 4 - 5
Perelmann Mark Almaniya
32-lər cədvəliAçıq
32-lər cədvəliAlmaniya Perelmann Mark 8 - 15
Doerr Georg Almaniya
32-lər cədvəliFransa Pauty Maxime 14 - 15
Rajski Leszek Polşa
32-lər cədvəliUkrayna Yunes Klod 15 - 13
Jovanovic Bojan Xorvatiya
32-lər cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 9
Kruse Richard Böyük Britaniya
32-lər cədvəliBöyük Britaniya Mepstead Marcus 14 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
32-lər cədvəliPolşa Janda Michal 9 - 15
Foconi Alessio İtaliya
32-lər cədvəliTürkiyə Babaoglu Tevfik Burak 8 - 15
Nista Lorenzo İtaliya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Safin Timur 15 - 7
Mourrain Baptiste Fransa
32-lər cədvəliİsrail Or Tomer 12 - 15
Tsoronis Alexander Danimarka
32-lər cədvəliYunanıstan Kontochristopoulos Nikolaos 7 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
32-lər cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 5
Uftring Niklas Almaniya
32-lər cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 11
Kahl Alexander Almaniya
16-lar cədvəliAçıq
16-lar cədvəliAlmaniya Doerr Georg 15 - 10
Khovanskiy Alexey Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliİtaliya Foconi Alessio 15 - 14
Rajski Leszek Polşa
16-lar cədvəliUkrayna Yunes Klod 10 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliFransa Tony Helissey Jean-paul 15 - 13
Safin Timur Rusiya Federasiyası
16-lar cədvəliDanimarka Tsoronis Alexander 7 - 15
Ingargiola Francesco İtaliya
16-lar cədvəliÇex Respublikası Choupenitch Alexander 14 - 15
Rosatelli Damiano İtaliya
16-lar cədvəliFransa Simon Vincent 15 - 6
Nista Lorenzo İtaliya
16-lar cədvəliRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 15 - 8
Pranz Rene Avstriya
1/4 FinalAçıq
1/4 Finalİtaliya Ingargiola Francesco 15 - 11
Doerr Georg Almaniya
1/4 Finalİtaliya Rosatelli Damiano 12 - 15
Foconi Alessio İtaliya
1/4 FinalFransa Simon Vincent 7 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
1/4 FinalRusiya Federasiyası Zherebchenko Dmitry 8 - 15
Tony Helissey Jean-paul Fransa
YarımfinalAçıq
Yarımfinalİtaliya Foconi Alessio 15 - 14
Bürünc medal
Ingargiola Francesco İtaliya
YarımfinalFransa Tony Helissey Jean-paul
Bürünc medal
10 - 15
Arslanov Timur Rusiya Federasiyası
FinallarAçıq
Qızıl Medal UğrundaRusiya Federasiyası Arslanov Timur
Gümüş medal
11 - 15
Qızıl medal
Foconi Alessio İtaliya