×Bağlı
Boks Kişilər arasında Yarım-ağır Çəki (81kq) cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
FinallarAçıq
Finalİtaliya Manfredonia Valentino
Gümüş medal
0 - 3
XQ
Qızıl medal
Mammadov Teymur Azərbaycan
YarımfinalAçıq
Yarımfinalİtaliya Manfredonia Valentino 2 - 1
XQ
Bürünc medal
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
YarımfinalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel
Bürünc medal
0 - 3
XQ
Mammadov Teymur Azərbaycan
1/4 FinalAçıq
1/4 Finalİtaliya Manfredonia Valentino 2 - 1
XQ
Bosnjak Dzemal Bosniya və Herseqovina
1/4 FinalKosovo Xhoxhaj Armend 1 - 2
XQ
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
1/4 FinalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel 3 - 0
XQ
Teziev Igor Almaniya
1/4 FinalAzərbaycan Mammadov Teymur 3 - 0
XQ
Mullenberg Peter Hollandiya
Səkkizdəbir finalAçıq
Səkkizdəbir finalİtaliya Manfredonia Valentino 3 - 0
XQ
Smajli Uke İsveçrə
Səkkizdəbir finalBosniya və Herseqovina Bosnjak Dzemal 2 - 1
XQ
Abdourachidov Souliman Fransa
Səkkizdəbir finalKosovo Xhoxhaj Armend 3 - 0
XQ
Harcsa Norbert Macarıstan
Səkkizdəbir finalBolqarıstan Pantaleev Radoslav 1 - 2
XQ
Khyzhniak Oleksandr Ukrayna
Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Silyagin Pavel 3 - 0
XQ
Strnisko Matus Slovakiya
Səkkizdəbir finalAlmaniya Teziev Igor 3 - 0
XQ
Draskovic Bosko Monteneqro
Səkkizdəbir finalAzərbaycan Mammadov Teymur 3 - 0
XQ
Kulinski Jordan Polşa
Səkkizdəbir finalTürkiyə Karlidag Cem 0 - 3
XQ
Mullenberg Peter Hollandiya
Onaltıdabir finalAçıq
Onaltıdabir finalBöyük Britaniya Buatsi Joshua 0 - 3
XQ
Mammadov Teymur Azərbaycan
Onaltıdabir finalPolşa Kulinski Jordan 3 - 0
XQ
Arutyunov Nikol Ermənistan
Onaltıdabir finalSloveniya Lazar Denis
TKO R1 2:34
Karlidag Cem Türkiyə
Onaltıdabir finalAçıq
Onaltıdabir finalİsveçrə Smajli Uke 3 - 0
XQ
Machedon Alexandru Rumıniya
Onaltıdabir finalYunanıstan Kalamaras Polyneikis 0 - 3
XQ
Bosnjak Dzemal Bosniya və Herseqovina
Onaltıdabir finalBelarus Novikau Siarhei 0 - 3
XQ
Abdourachidov Souliman Fransa
Onaltıdabir finalLatviya Versockis Nikita 0 - 3
XQ
Harcsa Norbert Macarıstan
Onaltıdabir finalGürcüstan Sekhniashvili Nikoloz 0 - 3
XQ
Pantaleev Radoslav Bolqarıstan
Onaltıdabir finalİspaniya Camacho Fernandez Alejandro 0 - 3
XQ
Strnisko Matus Slovakiya
Onaltıdabir finalAlmaniya Teziev Igor 3 - 0
XQ
Ciobanu Petru Moldova Respublikası
Onaltıdabir finalEstoniya Karlson Ainar 1 - 2
XQ R2 0:33
Draskovic Bosko Monteneqro