×Bağlı
Qadınlar arasında Çimərlik voleybolu cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
YarımfinalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 0 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Yarımfinalİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Bürünc Medal QarşılaşmasıLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M
Bürünc medal
2 - 0 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Qızıl medal qarşılaşmasıAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K
Gümüş medal
1 - 2
Qızıl medal
EIHOLZER N BETSCHART N İsveçrə
1/4 FinalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 0 REHACKOVA K GALOVA E Çex Respublikası
1/4 FinalRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 1 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
1/4 Finalİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 0 - 2 EIHOLZER N BETSCHART N İsveçrə
1/4 FinalHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 1 - 2 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Seçmə MərhələsiAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Seçmə MərhələsiLatviya OZOLINA M GRAUDINA T 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Seçmə MərhələsiHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Seçmə MərhələsiFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 0 - 2 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Seçmə Mərhələsiİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Seçmə MərhələsiBelarus BABENKA V MILEUSKAYA Y 1 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Seçmə MərhələsiAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 0 - 2 ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
Səkkizdəbir finalHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 1 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Səkkizdəbir finalİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Səkkizdəbir finalFransa LONGUET L ADELIN M 0 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Səkkizdəbir finalLitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 GRUSZCZYNSKA J BARAN K Polşa
Səkkizdəbir finalÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 1 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Səkkizdəbir finalFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Səkkizdəbir finalİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 CUNHA V LIUBYMOVA Z Azərbaycan
Səkkizdəbir finalİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A qrş ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M Çex Respublikası
Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 1 - 2 GIOMBINI L TOTI G İtaliya
Qrup BAvstriya TEUFL V ZASS B N 1 - 2 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qrup CNorveç KONGSHAVN J KJOELBERG V 0 - 2 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 0 LEHTONEN R LAHTI T Finlandiya
Qrup Eİspaniya RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 1 ABALAKINA Y DABIZHA K Rusiya Federasiyası
Qrup FHollandiya BRAAKMAN R SINNEMA J 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 1 KARAGKOUNI P METHENITI P A Yunanıstan
Qrup DFinlandiya NYSTROM E NYSTROM E 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 SYRTCEVA E PROKOPEVA M Rusiya Federasiyası
Qrup GFransa LONGUET L ADELIN M 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 1 - 2 REHACKOVA K GALOVA E Çex Respublikası
Qrup HUkrayna UDOVENKO D SULIMA Y 2 - 1 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 1 - 2 DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M Litva
Qrup AAvstriya PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 0 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 BABENKA V MILEUSKAYA Y Belarus
Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 2 - 1 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 1 - 2 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 0 - 2 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 1 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya
Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 2 - 1 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qrup Bİtaliya GIOMBINI L TOTI G 2 - 1 OZOLINA M GRAUDINA T Latviya
Qrup BÇex Respublikası ZOLNERCIKOVA D JAKUBSOVA M 0 - 2 TEUFL V ZASS B N Avstriya
Qrup Cİspaniya SORIA GUTIERREZ P LOBATO HERRERO A 2 - 0 KONGSHAVN J KJOELBERG V Norveç
Qrup EFinlandiya LEHTONEN R LAHTI T 2 - 0 SHALAYEUSKAYA V SIAKRETAVA V Belarus
Qrup Eİtaliya GIORIA D MOMOLI G 0 - 2 RIBERA BOTER E FERNANDEZ NAVARRO İspaniya
Qrup Fİsveçrə EIHOLZER N BETSCHART N 2 - 0 BRAAKMAN R SINNEMA J Hollandiya
Qrup FRusiya Federasiyası ABALAKINA Y DABIZHA K 2 - 0 TRANS L SOENDERGAARD H Danimarka
Qrup DHollandiya VAN GESTEL S VAN DER VLIST J 2 - 0 NYSTROM E NYSTROM E Finlandiya
Qrup DYunanıstan KARAGKOUNI P METHENITI P A 2 - 0 ANGELOVA S MISHONOVA I Bolqarıstan
Qrup GRusiya Federasiyası SYRTCEVA E PROKOPEVA M 2 - 0 MAKHNO I MAKHNO I Ukrayna
Qrup GPolşa GRUSZCZYNSKA J BARAN K 0 - 2 LONGUET L ADELIN M Fransa
Qrup ALitva DUMBAUSKAITE I POVILAITYTE M 2 - 0 OLSEN C BANG E Danimarka
Qrup HÇex Respublikası REHACKOVA K GALOVA E 0 - 2 KOCIOLEK K STRAG D Polşa
Qrup HAzərbaycan KARIMOVA I FERREIRA R 2 - 0 UDOVENKO D SULIMA Y Ukrayna
Qrup AAzərbaycan CUNHA V LIUBYMOVA Z 0 - 2 PLESIUTSCHNIG L M SCHUTZENHOFER K Avstriya