×Bağlı
Kişilər arasında Çimərlik voleybolu cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
YarımfinalÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 0 - 2 PLAVINS M REGZA H Latviya
YarımfinalRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Bürünc Medal QarşılaşmasıÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J
Bürünc medal
2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Qızıl medal qarşılaşmasıLatviya PLAVINS M REGZA H
Qızıl medal
2 - 1
Gümüş medal
KOSHKAREV Y BARSOUK D Rusiya Federasiyası
Səkkizdəbir finalİsveçrə STRASSER A KISSLING G 2 - 0 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Səkkizdəbir finalAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 RUDOL M KOSIAK M Polşa
Səkkizdəbir finalDanimarka KILDEGAARD P ABELL K 0 - 2 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Səkkizdəbir finalLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 SANTOS N RUDYKH I Azərbaycan
Səkkizdəbir finalİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Səkkizdəbir finalİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 1 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Səkkizdəbir finalİsrail FAIGA S HILMAN A 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Səkkizdəbir finalİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 1 - 2 KOSHKAREV Y BARSOUK D Rusiya Federasiyası
1/4 FinalAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 1 - 2 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
1/4 FinalRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
1/4 Finalİsrail FAIGA S HILMAN A 0 - 2 PLAVINS M REGZA H Latviya
1/4 FinalÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 2 - 0 KRATTIGER M CHEVALLIER S İsveçrə
Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 KOTSILIANOS G ZOUPANIS N Yunanıstan
Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 1 - 2 SEKERCI S MERMER H Türkiyə
Qrup CLatviya SOLOVEJS A SOROKINS R 2 - 1 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Qrup Eİsrail FAIGA S HILMAN A 2 - 1 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Qrup Bİsveçrə STRASSER A KISSLING G 2 - 0 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 1 TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C İspaniya
Qrup DBelarus KAVALENKA A DZIADKOU A 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 EGLSEER P MULLNER D Avstriya
Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 0 - 2 WINTER T PETUTSCHNIG L P Avstriya
Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 0 - 2 KRATTIGER M CHEVALLIER S İsveçrə
Qrup GBöyük Britaniya GREGORY C SHEAF J 0 - 2 KOLLO K VESIK R Estoniya
Qrup HFransa DI GIANTOMMASO R THIERCY M 2 - 1 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 0 - 2 RANGHIERI A ROSSI E İtaliya
Qrup ANorveç KVAMSDAL M HORDVIK O 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Qrup FDanimarka KILDEGAARD P ABELL K 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 0 - 2 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Seçmə MərhələsiBelarus KAVALENKA A DZIADKOU A 2 - 0 SEKERCI S MERMER H Türkiyə
Seçmə MərhələsiYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 1 - 2 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Seçmə MərhələsiPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 1 EGLSEER P MULLNER D Avstriya
Seçmə MərhələsiEstoniya KOLLO K VESIK R 0 - 2 SALVETTI Y DAGUERRE J B Fransa
Seçmə MərhələsiÇex Respublikası KUBALA P HADRAVA J 2 - 1 MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C İspaniya
Seçmə MərhələsiNorveç KVAMSDAL M HORDVIK O 1 - 2 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Seçmə MərhələsiAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 2 - 1 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Seçmə MərhələsiRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 1 ROMANO B. GRITSAI L Azərbaycan
Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 1 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 0 - 2 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 1 - 2 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 KOLLO K VESIK R Estoniya
Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə
Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 1 - 2 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Qrup CYunanıstan KOTSILIANOS G ZOUPANIS N 2 - 0 SOLOVEJS A SOROKINS R Latviya
Qrup Cİtaliya INGROSSO P INGROSSO M 2 - 0 GORDIEIEV I IEMELIANCHYK V Ukrayna
Qrup ETürkiyə SEKERCI S MERMER H 0 - 2 FAIGA S HILMAN A İsrail
Qrup EHollandiya VAN DE VELDE S VAN DORSTEN M 0 - 2 KUBALA P HADRAVA J Çex Respublikası
Qrup BPolşa RUDOL M KOSIAK M 2 - 0 DENIN O PLOTNYTSKYI O Ukrayna
Qrup Bİspaniya TOMAS CUADRADO F J MENENDEZ ORTEGO C 2 - 0 STRASSER A KISSLING G İsveçrə
Qrup DLatviya PLAVINS M REGZA H 2 - 1 PIIPPO P NURMINEN J Finlandiya
Qrup DAvstriya EGLSEER P MULLNER D 1 - 2 KAVALENKA A DZIADKOU A Belarus
Qrup HAzərbaycan SANTOS N RUDYKH I 0 - 2 KUFA R DUMEK J Çex Respublikası
Qrup GAvstriya WINTER T PETUTSCHNIG L P 2 - 0 GREGORY C SHEAF J Böyük Britaniya
Qrup Hİsveçrə KRATTIGER M CHEVALLIER S 2 - 1 DI GIANTOMMASO R THIERCY M Fransa
Qrup Gİspaniya MARCO ARROYO F A GARCIA RODRIGUEZ C 1 - 2 KOLLO K VESIK R Estoniya
Qrup Aİtaliya RANGHIERI A ROSSI E 2 - 0 KVAMSDAL M HORDVIK O Norveç
Qrup AAzərbaycan ROMANO B. GRITSAI L 2 - 0 KAZDAILIS L RUMSEVICIUS A Litva
Qrup FFransa SALVETTI Y DAGUERRE J B 1 - 2 KILDEGAARD P ABELL K Danimarka
Qrup FRusiya Federasiyası KOSHKAREV Y BARSOUK D 2 - 0 OZBEK E GOGTEPE H Türkiyə