×Bağlı
Badminton Qadınlar arasında Təklər cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
FinallarAçıq
Qızıl Medal QarşılaşmasıBelçika Tan Lianne
Gümüş medal
21-18 19-21 9-21
Qızıl medal
Kjaersfeldt Line Danimarka
YarımfinalAçıq
YarımfinalBolqarıstan Nedelcheva Petya
Bürünc medal
18-21 14-21 Kjaersfeldt Line Danimarka
Yarımfinalİspaniya Azurmendi Clara
Bürünc medal
21-16 19-21 13-21 Tan Lianne Belçika
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalDanimarka Madsen Anna Thea 9-21 14-21 Kjaersfeldt Line Danimarka
1/4 FinalRusiya Federasiyası Polikarpova Ksenia 21-13 11-21 13-21 Nedelcheva Petya Bolqarıstan
1/4 FinalBolqarıstan Zetchiri Linda 21-19 17-21 17-21 Azurmendi Clara İspaniya
1/4 FinalFransa Lansac Delphine 21-16 16-21 15-21 Tan Lianne Belçika
Səkkizdəbir finalAçıq
Səkkizdəbir finalTürkiyə Yigit Neslihan 21-8 10-21 11-21 Lansac Delphine Fransa
Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Gavnholt Kristina 16-21 18-21 Tan Lianne Belçika
Səkkizdəbir finalUkrayna Ulitina Marija 11-21 19-21 Madsen Anna Thea Danimarka
Səkkizdəbir finalBolqarıstan Zetchiri Linda 21-19 21-10 Mikkela Airi Finlandiya
Səkkizdəbir finalİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 23-25 Kjaersfeldt Line Danimarka
Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Polikarpova Ksenia 19-21 21-15 21-19 Tolmoff Kati Estoniya
Səkkizdəbir finalRusiya Federasiyası Perminova Natalia 18-21 14-21 Azurmendi Clara İspaniya
Səkkizdəbir finalBelarus Zaitsava Alesia 13-21 21-13 12-21 Nedelcheva Petya Bolqarıstan
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-9 22-20 Grudzina Weronika Polşa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Bİspaniya Azurmendi Clara 21-11 21-10 Simic Milica Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-13 Goncalves Sonia Portuqaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-1 21-7 Sadowski Fiorella Marie Malta
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup AMacarıstan Sarosi Laura 9-21 14-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DXorvatiya Sutara Dorotea 11-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GSlovakiya Ciznarova Jana 13-21 11-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-12 24-22 Deprez Fabienne Almaniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-9 Karkantzia Ioanna Yunanıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Eİslandiya Hognadottir Sara 11-21 16-21 Mikkela Airi Finlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-19 22-20 Stankovic Kaja Sloveniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 11-21 22-20 21-12 Tan Lianne Belçika
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FLatviya Sefere Kristine 15-21 13-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Cİsveçrə Ankli Nicole T/Q0-21 0-21 Lansac Delphine Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-19 21-17 Zaitsava Alesia Belarus
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HRumıniya Olariu Sonia T/Q0-21 0-21 Stapusaityte Akvile Litva
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-13 21-7 Sarosi Laura Macarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-17 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 21-9 21-7 Sefere Kristine Latviya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 10-21 12-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 21-6 21-10 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 15-21 21-12 13-21 Lansac Delphine Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 6-21 6-21 Mikkela Airi Finlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-6 21-12 Azurmendi Clara İspaniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 21-16 21-15 Simic Milica Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup APolşa Grudzina Weronika 18-21 18-21 Ulitina Marija Ukrayna
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 4-21 4-21 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-9 21-8 Hognadottir Sara İslandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FBelçika Tan Lianne 17-21 21-12 21-13 Tolmoff Kati Estoniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 21-16 21-17 Ciznarova Jana Slovakiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-0 21-0T/Q Olariu Sonia Rumıniya
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DTürkiyə Yigit Neslihan 18-21 21-14 21-3 Polikarpova Ksenia Rusiya Federasiyası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EMalta Sadowski Fiorella Marie 17-21 13-21 Hognadottir Sara İslandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup APolşa Grudzina Weronika 15-21 21-15 11-21 Sarosi Laura Macarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GSloveniya Stankovic Kaja 21-10 21-23 16-21 Ciznarova Jana Slovakiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Fİrlandiya Magee Chloe 18-21 17-21 Tolmoff Kati Estoniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ABolqarıstan Zetchiri Linda 21-11 21-16 Ulitina Marija Ukrayna
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FBelçika Tan Lianne 21-11 21-8 Sefere Kristine Latviya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BPortuqaliya Goncalves Sonia 16-21 10-21 Azurmendi Clara İspaniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HBelarus Zaitsava Alesia 21-0 21-0 Olariu Sonia Rumıniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BDanimarka Kjaersfeldt Line 21-7 21-10 Simic Milica Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CBolqarıstan Nedelcheva Petya 21-13 21-10 Lansac Delphine Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Gİtaliya Cicognini Jeanine 10-21 6-21 Gavnholt Kristina Çex Respublikası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HRusiya Federasiyası Perminova Natalia 21-16 21-9 Stapusaityte Akvile Litva
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DYunanıstan Karkantzia Ioanna 17-21 18-21 Sutara Dorotea Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EDanimarka Madsen Anna Thea 21-15 21-15 Mikkela Airi Finlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya Deprez Fabienne 21-0 21-0T/Q Ankli Nicole İsveçrə