×Bağlı
Badminton Kişilər arasında Cütlər cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
FinallarAçıq
Qızıl Medal QarşılaşmasıDanimarka MOGENSEN C BOE M
Qızıl medal
21-8 21-13
Gümüş medal
IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
YarımfinalAçıq
YarımfinalDanimarka MOGENSEN C BOE M 21-18 21-17
Bürünc medal
BECK R HEINZ A Almaniya
Yarımfinalİrlandiya MAGEE S MAGEE J
Bürünc medal
5-21 9-21 IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
1/4 FinalAçıq
1/4 FinalDanimarka MOGENSEN C BOE M 21-16 21-17 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
1/4 FinalAlmaniya BECK R HEINZ A 21-18 13-21 21-12 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
1/4 Finalİrlandiya MAGEE S MAGEE J 23-21 19-21 21-15 DIERICKX M GOLINSKI F Belçika
1/4 FinalXorvatiya DURKINJAK Z HOELBLING Z 12-21 13-21 IVANOV V SOZONOV I Rusiya Federasiyası
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-10 21-13 BARTUSIS P PLAVIN A Litva
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup AÇex Respublikası FLORIAN P KOPRIVA O 16-21 7-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-7 21-8 QALANDAROV O RZAYEV K Azərbaycan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-16 22-20 BOCHAT M PIETRYJA P Polşa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DUkrayna NATAROV G POCHTAREV A 21-14 21-17 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Cİtaliya GRECO G MADDALONI R 8-21 13-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BTürkiyə VURAL E ZORLU S 13-21 16-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-10 21-7 SILVA R SILVA A Portuqaliya
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-5 21-8 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 6-21 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 15-21 17-21 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-11 21-11 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 6-21 4-21 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 21-14 21-6 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-12 21-10 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 23-21 22-20 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DBelçika DIERICKX M GOLINSKI F 21-6 21-15 MIHAYLOV L MIHAYLOV M Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BRusiya Federasiyası IVANOV V SOZONOV I 21-15 21-13 MITTELHEISSER G KERSAUDY B Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DPolşa BOCHAT M PIETRYJA P 21-15 21-18 NATAROV G POCHTAREV A Ukrayna
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ADanimarka MOGENSEN C BOE M 21-17 21-16 MAGEE S MAGEE J İrlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CLitva BARTUSIS P PLAVIN A 17-21 16-21 GRECO G MADDALONI R İtaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BAzərbaycan QALANDAROV O RZAYEV K 7-21 14-21 VURAL E ZORLU S Türkiyə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya BECK R HEINZ A 20-22 21-16 21-15 DURKINJAK Z HOELBLING Z Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup APortuqaliya SILVA R SILVA A 15-21 18-21 FLORIAN P KOPRIVA O Çex Respublikası