×Bağlı
Badminton Kişilər arasında Təklər cədvəli
Ən sonuncudan başlayan
FinallarAçıq
Qızıl Medal QarşılaşmasıDanimarka Holst Emil
Gümüş medal
12-21 21-23
Qızıl medal
Abian Pablo İspaniya
YarımfinalAçıq
YarımfinalDanimarka Holst Emil 21-14 21-15
Bürünc medal
Domke Dieter Almaniya
YarımfinalLitva Navickas Kestutis
Bürünc medal
22-20 16-21 13-21 Abian Pablo İspaniya
1/4 FinalAçıq
1/4 Finalİspaniya Abian Pablo 21-12 21-13 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
1/4 FinalBelçika Tan Yuhan 14-21 6-21 Navickas Kestutis Litva
1/4 FinalAlmaniya Domke Dieter 21-18 18-21 21-17 Koukal Petr Çex Respublikası
1/4 Finalİrlandiya Evans Scott 17-21 14-21 Holst Emil Danimarka
Səkkizdəbir finalAçıq
Səkkizdəbir finalİspaniya Abian Pablo 25-23 19-21 21-15 Malkov Vladimir Rusiya Federasiyası
Səkkizdəbir finalXorvatiya Durkinjak Zvonimir 13-21 21-18 21-11 Zilberman Misha İsrail
Səkkizdəbir finalİrlandiya Evans Scott 21-6 21-13 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Səkkizdəbir finalTürkiyə Vural Emre 11-21 13-21 Navickas Kestutis Litva
Səkkizdəbir finalBelçika Tan Yuhan 21-11 21-16 Rogalski Michal Polşa
Səkkizdəbir finalDanimarka Holst Emil 21-16 21-16 Maddaloni Rosario İtaliya
Səkkizdəbir finalÇex Respublikası Koukal Petr 21-12 21-16 Wraber Luka Avstriya
Səkkizdəbir finalAlmaniya Domke Dieter 21-17 21-14 Heino Eetu Finlandiya
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Bİtaliya Maddaloni Rosario 21-6 21-15 Rzayev Kanan Azərbaycan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ETürkiyə Vural Emre 21-10 17-21 21-9 Bjelan Igor Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup ABelçika Tan Yuhan 21-10 21-12 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-15 21-18 Heino Eetu Finlandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-3 21-4 Cali Samuel Malta
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HPortuqaliya Silva Ricardo 13-21 10-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-16 21-7 Krausz Gergely Macarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Cİspaniya Abian Pablo 17-21 17-21 Domke Dieter Almaniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-16 21-14 Bonny Mathias İsveçrə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CEstoniya Must Raul 17-21 16-21 Utrosa Iztok Sloveniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DLitva Navickas Kestutis 18-21 21-16 21-19 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-12 21-9 Kushnir Vladzislav Belarus
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FPolşa Rogalski Michal 21-16 21-9 Krauklis Reinis Latviya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 21-10 Corvee Lucas Fransa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GSlovakiya Vicen Jarolim 17-21 12-21 Gunnarsson Kari İslandiya
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BMalta Cali Samuel 16-21 12-21 Rzayev Kanan Azərbaycan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HFransa Corvee Lucas 21-14 16-21 19-21 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 21-11 21-16 Charalambidis Georgios Yunanıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-12 21-15 Maddaloni Rosario İtaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-13 21-8 Vural Emre Türkiyə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-19 21-15 Must Raul Estoniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HDanimarka Holst Emil 21-9 21-9 Silva Ricardo Portuqaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DHollandiya Pang Eric T/QT/Q Zavadsky Dmytro Ukrayna
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-8 21-18 Utrosa Iztok Sloveniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 21-16 21-16 Bjelan Igor Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FAvstriya Wraber Luka 16-21 16-21 Rogalski Michal Polşa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 21-19 21-19 Krauklis Reinis Latviya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-13 21-16 Vicen Jarolim Slovakiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GFinlandiya Heino Eetu 21-19 10-21 21-13 Gunnarsson Kari İslandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Evans Scott 14-21 21-13 21-13 Tan Yuhan Belçika
Qrup oyun mərhələsiAçıq
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup AMacarıstan Krausz Gergely 15-21 13-21 Tan Yuhan Belçika
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup BMalta Cali Samuel 3-21 10-21 Maddaloni Rosario İtaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Eİsveçrə Bonny Mathias 9-21 14-21 Vural Emre Türkiyə
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HDanimarka Holst Emil 21-14 18-21 21-9 Durkinjak Zvonimir Xorvatiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Bİsrail Zilberman Misha 21-5 21-3 Rzayev Kanan Azərbaycan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup CAlmaniya Domke Dieter 21-23 13-21 Must Raul Estoniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup HFransa Corvee Lucas 21-6 21-11 Silva Ricardo Portuqaliya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup EÇex Respublikası Koukal Petr 21-6 21-13 Bjelan Igor Serbiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FAvstriya Wraber Luka 21-10 21-12 Krauklis Reinis Latviya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DHollandiya Pang Eric T/Q0-21 0-21 Kisyov Blagovest Bolqarıstan
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GFinlandiya Heino Eetu 25-23 21-15 Vicen Jarolim Slovakiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup DUkrayna Zavadsky Dmytro T/Q0-21 0-21 Navickas Kestutis Litva
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup FBelarus Kushnir Vladzislav 8-21 9-21 Rogalski Michal Polşa
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Cİspaniya Abian Pablo 21-9 21-12 Utrosa Iztok Sloveniya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup GRusiya Federasiyası Malkov Vladimir 21-14 21-12 Gunnarsson Kari İslandiya
Qrup Oyun Mərhələsi Qrup Aİrlandiya Evans Scott 21-7 21-9 Charalambidis Georgios Yunanıstan