Final

- Azadlıq Meydanı -
“Öyrən

Nəticələr

Status: Rəsmi
Nəticələr
ReytinqRyİdmançıVaxt
1Belarus AMIALIUSIK A 3:20:36 +
2Polşa NIEWIADOMA K 3:20:36 +
3Hollandiya VAN DER BREGGEN A 3:20:36 +
4Hollandiya VAN DIJK E. 3:20:54 +
5İtaliya RATTO R 3:22:37 +
6İtaliya SCANDOLARA V 3:24:17 +
7Hollandiya VAN VLEUTEN A 3:24:17 +
8Rusiya Federasiyası ANTOSHINA T 3:24:18 +
9Polşa BUJAK E 3:25:53 +
10Ukrayna SOLOVEI G. 3:25:53 +
11İtaliya CECCHINI E 3:25:53 +
12Belçika DE VUYST S 3:25:53 +
13Polşa BRZEZNA M 3:25:53 +
14Portuqaliya REIS D 3:25:53 +
15Belarus ANTONAVA V 3:25:53 +
16Belçika DAAMS J 3:25:53 +
17Rusiya Federasiyası KUCHINSKAYA E 3:25:53 +
18Ukrayna RIABCHENKO T 3:25:53 +
19Hollandiya PIETERS A 3:25:53 +
20Belarus SHARAKOVA T 3:25:53 +
21Sloveniya BATAGELJ P 3:25:53 +
22Avstriya RITTER M 3:25:53 +
23Sloveniya PINTAR U 3:25:53 +
24Hollandiya BRAND L 3:25:53 +
25Litva TUSLAITE D 3:25:53 +
26Macarıstan KIRALY M 3:25:53 +
27İtaliya GUDERZO T 3:25:53 +
28İsrail BASH P 3:25:57 +
29Litva TREBAITE A 3:25:57 +
30Polşa PLICHTA A 3:25:57 +
31Norveç JOHNSEN C G 3:25:57 +
32Azərbaycan PAVLUKHINA O. 3:25:57 +
33Fransa DREVILLE A 3:25:57 +
34Danimarka MOLLEBRO PEDERSEN 3:25:57 +
35İtaliya FIDANZA A 3:25:57 +
36Rusiya Federasiyası IAKOVENKO A 3:25:57 +
37Rusiya Federasiyası KOZONCHUK O 3:34:09 +
38Xorvatiya RADOTIC M 3:34:09 +
39Çex Respublikası PRUDKOVA B 3:34:09 +
40Avstriya HAHN J 3:34:09 +
41Estoniya RIST L 3:34:09 +
42İspaniya GUTIERREZ RUIZ S 3:34:09 +
43Belçika DRUYTS K 3:34:09 +
44Slovakiya MEDVEDOVA T 3:34:09 +
45Finlandiya SAARELAINEN S 3:34:09 +
46Belarus SITSKO A 3:34:09 +
47Latviya ROZLAPA D 3:34:09 +
48Belçika DUYCK A S 3:34:09 +
49Rusiya Federasiyası BOYARSKAYA N 3:34:09 +
50Rumıniya COVRIG A 3:34:09 +
51Belçika HANNES K 3:34:09 +
-Yunanıstan FASOI V BTRM +
-Hollandiya BLAAK C BTRM +
-Norveç BJORNSRUD M. BTRM +
-Fransa ERAUD S BTRM +
-İrlandiya RYAN C BTRM +
-Ukrayna DEMYDOVA O BTRM +
-Danimarka SIGGAARD C BTRM +
-Fransa DUTRIAUX F BTRM +
-Fransa RIBEROT F BTRM +
-Fransa LAMBOLEY S BTRM +
-Malta VELLA WOOD M BTRM +
-Türkiyə TURGUT A BTRM +
-Bosniya və Herseqovina TANOVIC L BTRM +
-Belarus TUHAI K. BTRM +
-Polşa GUZ P BTRM +
-Azərbaycan NAZARLI U BTRM +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur