Final

- Azadlıq Meydanı -
“Öyrən
Medal Qazananlar

Nəticələr

Status: Rəsmi
Nəticələr
ReytinqRyİdmançıVaxt
1İspaniya SANCHEZ GIL L L 5:27:25 +
2Ukrayna GRIVKO A 5:27:25 +
3Çex Respublikası VAKOC P 5:27:25 +
4İspaniya HERRADA LOPEZ J 5:27:25 +
5İtaliya NIZZOLO G 5:27:29 +
6Belçika BOONEN T 5:27:29 +
7Latviya SARAMOTINS A 5:27:29 +
8Hollandiya TERPSTRA N 5:27:29 +
9Fransa TURGIS A 5:27:29 +
10Fransa LEDANOIS K 5:27:33 +
11Rusiya Federasiyası KOCHETKOV P 5:27:33 +
12İtaliya VIVIANI E 5:28:07 +
13İtaliya POZZATO F 5:28:19 +
14Ukrayna BUTS V 5:28:26 +
15Latviya SMUKULIS G 5:28:26 +
16Rumıniya NECHITA A 5:28:26 +
17Portuqaliya CARDOSO F 5:28:26 +
18Polşa PATERSKI M 5:28:26 +
19Belçika KEUKELEIRE J 5:28:26 +
20İsveçrə SCHELLING P 5:31:47 +
21Litva SAVICKAS Z 5:32:13 +
22Latviya SKUJINS T 5:32:13 +
23İsveçrə ZAHNER S 5:32:13 +
24İtaliya BOARO M 5:33:21 +
25Ukrayna KONONENKO M 5:33:30 +
26İsveçrə JAUN L 5:33:30 +
27İsveçrə KOHLER M 5:33:39 +
28Estoniya LAAS M 5:33:39 +
29Sloveniya MUGERLI M 5:33:43 +
30Hollandiya WIPPERT W 5:33:43 +
31Ukrayna KOSTYUK D 5:33:43 +
32Lüksemburq ZANGERLE J 5:33:43 +
33Rusiya Federasiyası TROFIMOV I 5:33:43 +
34Xorvatiya MALTAR B 5:33:43 +
35Polşa PODLASKI M 5:33:43 +
36Yunanıstan TAMOURIDIS I 5:33:43 +
37Albaniya HALILAJ R 5:33:43 +
38Portuqaliya LEMOS PINTO E M 5:33:43 +
39İspaniya BARBERO CUESTA C 5:33:43 +
40Rusiya Federasiyası CHERNETSKI S 5:33:43 +
41Polşa MATYSIAK B 5:33:43 +
42Moldova Respublikası RAILEANU C 5:33:43 +
43Belçika DE CLERCQ B 5:33:56 +
44İtaliya CATALDO D 5:33:56 +
45İrlandiya DUNNE C 5:33:56 +
46Belarus HUTAROVICH Y 5:42:09 +
47Estoniya NOMMELA A 5:42:09 +
48İrlandiya DUNBAR E 5:42:09 +
49Estoniya RAID R 5:42:19 +
50Slovakiya KOLAR M 5:42:25 +
51Çex Respublikası TUREK D 5:42:25 +
52Avstriya SOKOL J 5:42:25 +
53Çex Respublikası CERNY J 5:42:25 +
54Avstriya HOFER A 5:42:25 +
55Azərbaycan ASADOV E 5:42:25 +
56Rumıniya GROSU E 5:42:25 +
57Macarıstan DER Z. 5:42:25 +
58Türkiyə KAL M 5:42:25 +
59Bolqarıstan HRISTOV S 5:42:25 +
60Lüksemburq KIRSCH A 5:42:25 +
-Fransa GOUGEARD A BTRM +
-Rusiya Federasiyası ZAKARIN I BTRM +
-Portuqaliya REIS R F BTRM +
-İspaniya MAS BONET L BTRM +
-Belçika BENOOT T BTRM +
-Fransa ALAPHILIPPE J BTRM +
-Belarus KIRYIENKA V BTRM +
-Portuqaliya GONCALVES J BTRM +
-Bolqarıstan MIHAYLOV N BTRM +
-Belçika VANDENBERGH S BTRM +
-Belçika WYNANTS M BTRM +
-İspaniya VICIOSO ARCOS A BTRM +
-Rusiya Federasiyası TCATEVICH A BTRM +
-Portuqaliya SILVESTRE F BTRM +
-İrlandiya DOWNEY S BTRM +
-Polşa TACIAK M BTRM +
-Polşa BERNAS P BTRM +
-Ukrayna POLIVODA O BTRM +
-Azərbaycan JABRAYILOV S BTRM +
-İsrail ZILBERSTEIN I BTRM +
-İtaliya VANOTTI A BTRM +
-Fransa BOUDAT T BTRM +
-Gürcüstan NAREKLISHVILI G BTRM +
-İsrail BEAR Y BTRM +
-Ukrayna VASYLYUK A BTRM +
-Slovakiya BASKA E BTRM +
-Slovakiya MALOVEC L BTRM +
-Polşa GRADEK K BTRM +
-Albaniya ZHUPA E BTRM +
-Finlandiya POKALA S BTRM +
-Yunanıstan TZORTZAKIS P BTRM +
-İsveçrə PELLAUD S BTRM +
-Sloveniya TRATNIK J BTRM +
-Rumıniya CRISTA D BTRM +
-Litva SISKEVICIUS E BTRM +
-Türkiyə BALKAN O BTRM +
-Hollandiya CLEMENT S BTRM +
-Hollandiya LIGTHART P BTRM +
-Macarıstan LOVASSY K BTRM +
-Çex Respublikası KANKOVSKY A BTRM +
-Fransa BOUET M BTRM +
-Rusiya Federasiyası VOROBYEV A BTRM +
-Estoniya RAIM M BTRM +
-Xorvatiya KISERLOVSKI E BTRM +
-Yunanıstan KASTRANTAS C BTRM +
-Serbiya BORISAVLJEVIC M BTRM +
-Türkiyə ORKEN A BTRM +
-Xorvatiya RUMAC J BTRM +
-Çex Respublikası SCHLEGEL M BTRM +
-İrlandiya MULLEN R BTRM +
-Serbiya KASA G BTRM +
-Moldova Respublikası CIOBAN S BTRM +
-Monako LANGELLOTTI V BTRM +
-Andorra ALBOS CAVALIERE D BTRM +
-Malta FORMOSA M BTRM +
-Hollandiya VAN DER LIJKE N BTRM +
-Sloveniya GAZVODA G BTRM +
-Rumıniya PRIA L BTRM +
-Lüksemburq SCHLECHTER P BTRM +
-Bosniya və Herseqovina KURTOVIC M BTRM +
-Gürcüstan KHOSIAURI D BTRM +
-İrlandiya WILSON J BTRM +
-Kosovo GURI Q BTRM +
-Litva KONOVALOVAS I YK +
-Azərbaycan AVERIN M. BŞLM +
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur