Kişilər arasında Birinci Raund Qrupu B

Çimərlik Arenası - Gün 13:
Rəsmi
MacarıstanRusiya Federasiyası
Qol vuranlar
BADALIK S (10:29 D3)
UGHY M (03:58 D3)
ABEL P (03:09 D3)
Qol vuranlar
PAPOROTNYI A (04:52 D2)
SHISHIN D (08:44 D3)
MAKAROV A (02:03 D3)
SHISHIN D (00:47 D3)
“Öyrən
No:MvqAdı
12QP FICSOR D +
8HC UGHY M (K) Sarı Kart								
									09:08 D2 Qol
								03:58 D3 +
10HC ABEL P Qol
								03:09 D3 +
11HC SIMONYI G Sarı Kart								
									01:50 D1 +
19MO SEBESTYEN N Sarı Kart								
									04:52 D2 +
Macarıstan HUN - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
1QP SZACSKO L +
4MD BADALIK S Qol
								10:29 D3 +
5MD SZENTES-BIRO T +
7HC FEKETE V +
9HC BESENYEI F +
13MD BERKES L +
16MO TUROS V +
Məşqçilər
  • Məşqçi WEISZ Tamas (HUN)
No:MvqAdı
16QP OSTROVSKII I +
7MD SHKARIN A +
8MD LEONOV I (K) +
10MD PAPOROTNYI A Qol
								04:52 D2 +
14HC PEREMITIN A +
Rusiya Federasiyası RUS - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
1QP BUKHLITSKIY A +
2MD GORCHINSKIY Y +
4HC MAKAROV A Qol
								02:03 D3 +
5MD KRASHENINNIKOV Y Qol
								10:40 D2 Sarı Kart								
									09:08 D2 +
6HC SHISHIN D Qol
								08:44 D3 Qol
								00:47 D3 +
9HC SHAIKOV E +
15MD ROMANOV K +
Məşqçilər
  • Məşqçi LIKHACHEV Mikhail (RUS)
Komandanın statistikası
HUN RUS
Qollar3Qollar5
Qolla Nəticələnən Zərbələr23Qolla Nəticələnən Zərbələr26
Zərbələr43Zərbələr45
Edilmiş Qayda Pozuntuları6Edilmiş Qayda Pozuntuları3
Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı3Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı3
Küncdən Zərbələr4Küncdən Zərbələr2
Penalti Vuruşları-Penalti Vuruşları-
Baş Üzərindən Zərbələr8Baş Üzərindən Zərbələr6
Şəxsi Qol-Şəxsi Qol-
Sarı Kartlar3Sarı Kartlar1
2-ci Sarı Kart = Qırmızı-2-ci Sarı Kart = Qırmızı-
Qırmızı Kart-Qırmızı Kart-
Sahibolma57Sahibolma43
Oyun Vaxtı13Oyun Vaxtı10
Rəsmilər
  • Hakim-1CEBOTARI Oleg (BSWW)
  • Hakim-2OSTROWSKI Lukasz (BSWW)
  • Hakim-3UTULU Amin (BSWW)
  • Taymkiperde BRUIJN Richard (BSWW)
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur