Kişilər arasında Birinci Raund Qrupu A

Çimərlik Arenası - Gün 13:
Rəsmi
Portuqaliyaİsveçrə
Qol vuranlar
SARAIVA J (04:31 D1)
BELCHIOR N (10:29 D2)
FONSECA J M (02:16 D2)
BELCHIOR N (10:19 D3)
FONSECA J M (05:36 D3)
BELCHIOR N (04:17 D3)
Qol vuranlar
STANKOVIC D (10:11 D1)
STANKOVIC D (05:02 D1)
JAEGGY M (09:28 D2)
OTT N (07:28 D2)
OTT N (04:31 D3)
“Öyrən
No:MvqAdı
12QP ANDRADE E +
2MD COIMBRA R Sarı Kart								
									09:38 D2 +
5MO SANTOS J +
7MD SARAIVA J (K) Qol
								04:31 D1 +
10HC BELCHIOR N Qol
								10:29 D2 Qol
								10:19 D3 Qol
								04:17 D3 Sarı Kart								
									02:58 D3 +
Portuqaliya POR - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
1QP PETRONY T +
3MD BATALHA T +
6HC CAVALCANTI A +
8HC FONSECA J M Qol
								02:16 D2 Qol
								05:36 D3 +
9HC NOVO B +
11MD SANTOS B +
U MD TORRES B +
Məşqçilər
  • Məşqçi NARCISO Mario (POR)
No:MvqAdı
1QP STALDER N Sarı Kart								
									10:29 D2 +
6MO LEU S Sarı Kart								
									02:54 D2 2-ci Sarı Kart								
									10:19 D3 +
7MO SPACCAROTELLA S +
8MD JAEGGY M (K) Qol
								09:28 D2 +
9HC STANKOVIC D Qol
								10:11 D1 Penalti
								05:02 D1 Sarı Kart								
									01:17 D2 2-ci Sarı Kart								
									01:26 D3 +
İsveçrə SUI - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
2MD LUTZ S Sarı Kart								
									06:24 D3 +
3MD JAEGGY K Qırmızı Kart								
									06:24 D3 +
4HC HODEL G +
5MD WERDER N +
11HC OTT N Qol
								07:28 D2 Qol
								04:31 D3 +
12QP JAEGGY V +
U MO BORER P +
Məşqçilər
  • Məşqçi SCHIRINZI Angelo (SUI)
Komandanın statistikası
POR SUI
Qollar6Qollar5
Qolla Nəticələnən Zərbələr35Qolla Nəticələnən Zərbələr25
Zərbələr44Zərbələr37
Edilmiş Qayda Pozuntuları7Edilmiş Qayda Pozuntuları11
Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı11Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı5
Küncdən Zərbələr5Küncdən Zərbələr3
Penalti Vuruşları2Penalti Vuruşları2
Baş Üzərindən Zərbələr1Baş Üzərindən Zərbələr2
Şəxsi Qol-Şəxsi Qol-
Sarı Kartlar2Sarı Kartlar4
2-ci Sarı Kart = Qırmızı-2-ci Sarı Kart = Qırmızı2
Qırmızı Kart-Qırmızı Kart1
Sahibolma60Sahibolma40
Oyun Vaxtı17Oyun Vaxtı12
Rəsmilər
  • Hakim-1MATTICOLI Gionni (BSWW)
  • Hakim-2BENCHABANE Sofien (BSWW)
  • Hakim-3TOPALOGLU Yeliz (BSWW)
  • TaymkiperPROKHARAU Mikhail (BSWW)
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur