Kişilər arasında Qızıl medal qarşılaşması

Çimərlik Arenası - Gün 17:
Rəsmi
İtaliyaRusiya Federasiyası
Qol vuranlar
GORI G (10:31 D3)
FRAINETTI A (06:25 D3)
Qol vuranlar
SHAIKOV E (06:33 D1)
GORCHINSKIY Y (05:50 D1)
LEONOV I (08:07 D2)
“Öyrən
No:MvqAdı
22QP DEL MESTRE S +
7MO RAMACCIOTTI D Sarı Kart								
									02:45 D2 +
8MO COROSINITI F (K) Qırmızı Kart								
									06:06 D3 +
10HC GORI G Qol
								10:31 D3 Sarı Kart								
									03:51 D3 +
11HC PALMACCI P Sarı Kart								
									09:08 D3 +
İtaliya ITA - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
1QP SPADA S +
3MD MARRUCCI M +
6MO PLATANIA G +
9HC ZURLO E +
17MO MARINAI S +
20MD FRAINETTI A Penalti
								06:25 D3 +
21MO DI PALMA M +
Məşqçilər
  • Məşqçi ESPOSITO Massimiliano (ITA)
No:MvqAdı
1QP BUKHLITSKIY A Sarı Kart								
									06:25 D3 +
4HC MAKAROV A +
7MD SHKARIN A Sarı Kart								
									10:31 D3 +
8MD LEONOV I (K) Qol
								08:07 D2 +
9HC SHAIKOV E Qol
								06:33 D1 +
Rusiya Federasiyası RUS - Əvəzedicilər
No:MvqAdı
2MD GORCHINSKIY Y Qol
								05:50 D1 +
5MD KRASHENINNIKOV Y +
10MD PAPOROTNYI A +
14HC PEREMITIN A +
15MD ROMANOV K +
16QP OSTROVSKII I +
U HC SHISHIN D +
Məşqçilər
  • Məşqçi LIKHACHEV Mikhail (RUS)
Komandanın statistikası
ITA RUS
Qollar2Qollar3
Qolla Nəticələnən Zərbələr8Qolla Nəticələnən Zərbələr19
Zərbələr29Zərbələr45
Edilmiş Qayda Pozuntuları3Edilmiş Qayda Pozuntuları4
Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı4Qayda Pozuntusuna Məruz Qaldı3
Küncdən Zərbələr4Küncdən Zərbələr5
Penalti Vuruşları1Penalti Vuruşları-
Baş Üzərindən Zərbələr7Baş Üzərindən Zərbələr5
Şəxsi Qol-Şəxsi Qol-
Sarı Kartlar3Sarı Kartlar2
2-ci Sarı Kart = Qırmızı-2-ci Sarı Kart = Qırmızı-
Qırmızı Kart1Qırmızı Kart-
Sahibolma50Sahibolma50
Oyun Vaxtı12Oyun Vaxtı12
Rəsmilər
  • Hakim-1BENCHABANE Sofien (BSWW)
  • Hakim-2PEREIRA Antonio (BSWW)
  • Hakim-3UTULU Amin (BSWW)
  • TaymkiperMAMMADOV Ingilab (BSWW)
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur