Kişilər arasında Qızıl Medal Oyunu

Basketbol Arenası - Gün 15: - Mərkəzi Kort
Rəsmi
- Q
Qızıl medal
Gümüş medal
Son Nəticə
18 - 14
“Öyrən
Dövrə 1openclose
DəqiqəHərəkətHesab
Birinci Dövrə Başlayır
09:52 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
09:41 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 0 - 1 ESP
09:34 PAVLOV A (RUS) İki xal qazanıldı RUS 2 - 1 ESP
09:23 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 2 - 2 ESP
09:23 PAVLOV A (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
09:23 MARTIN MONZON J I (ESP) Sərbəst atışı qaçırdı
09:18 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
09:09 VASCO TRABADO J (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
09:09ƏvəzetməKANYGIN A (RUS) Çıxan idmançı
09:09ƏvəzetməVASCO TRABADO J (ESP) Çıxan idmançı
09:09 PAVLOV A (RUS) Sərbəst atışı qaçırdı
08:59 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
08:57 DE LA FUENTE VALD. (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
08:52 LAGUTIN L (RUS) İki xal itirildi
08:44 LAGUTIN L (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
08:38 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
08:34 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 2 - 3 ESP
08:21 LLORCA CASTILLO A (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
08:21ƏvəzetməALEKSANDROV I (RUS) Çıxan idmançı
08:21ƏvəzetməLLORCA CASTILLO A (ESP) Çıxan idmançı
08:21 PAVLOV A (RUS) Sərbəst atışı xala çevirdi RUS 3 - 3 ESP
08:10 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
08:07 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
07:58 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 3 - 4 ESP
07:53 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
07:49 LAGUTIN L (RUS) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 4 - 4 ESP
07:49 MARTIN MONZON J I (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
07:49 LAGUTIN L (RUS) Sərbəst atışı xala çevirdi RUS 5 - 4 ESP
07:37 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
07:34 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
07:25 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
07:25 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 5 - 5 ESP
07:25ƏvəzetməPAVLOV A (RUS) Çıxan idmançı
07:25 LAGUTIN L (RUS) İki xal itirildi
07:25ƏvəzetməMARTIN MONZON J I (ESP) Çıxan idmançı
07:25 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 5 - 6 ESP
07:07 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
06:52 KANYGIN A (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
06:52ƏvəzetməKANYGIN A (RUS) Çıxan idmançı
06:52ƏvəzetməVASCO TRABADO J (ESP) Çıxan idmançı
06:40 MARTIN MONZON J I (ESP) İki xal itirildi
06:35 ALEKSANDROV I (RUS) İki xal itirildi
06:27 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 5 - 7 ESP
06:22 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
06:14 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal qazanıldı RUS 5 - 9 ESP
06:01 LAGUTIN L (RUS) İki xal qazanıldı RUS 7 - 9 ESP
05:55 PAVLOV A (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
05:55ƏvəzetməLAGUTIN L (RUS) Çıxan idmançı
05:55ƏvəzetməDE LA FUENTE VALD. (ESP) Çıxan idmançı
05:44 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
05:35 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
05:26 PAVLOV A (RUS) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 8 - 9 ESP
05:20 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
05:17 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
05:10 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
05:07 MARTIN MONZON J I (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
05:07ƏvəzetməKANYGIN A (RUS) Çıxan idmançı
05:07ƏvəzetməLLORCA CASTILLO A (ESP) Çıxan idmançı
04:58 ALEKSANDROV I (RUS) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 9 - 9 ESP
04:58 MARTIN MONZON J I (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
04:58 ALEKSANDROV I (RUS) Sərbəst atışı qaçırdı
04:50 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
04:43 PAVLOV A (RUS) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 10 - 9 ESP
04:39 DE LA FUENTE VALD. (ESP) İki xal itirildi
04:35 ALEKSANDROV I (RUS) İki xal qazanıldı RUS 12 - 9 ESP
04:31ƏvəzetməMARTIN MONZON J I (ESP) Çıxan idmançı
04:30ƏvəzetməALEKSANDROV I (RUS) Çıxan idmançı
04:19ƏvəzetməLLORCA CASTILLO A (ESP) Çıxan idmançı
04:15 LAGUTIN L (RUS) İki xal itirildi
04:09 PAVLOV A (RUS) Boyağın xaricində bir xal itirildi
03:59 PAVLOV A (RUS) İki xal qazanıldı RUS 14 - 9 ESP
03:46 VASCO TRABADO J (ESP) Hücumdakı qayda pozuntusu
03:46ƏvəzetməDE LA FUENTE VALD. (ESP) Çıxan idmançı
03:46ƏvəzetməLAGUTIN L (RUS) Çıxan idmançı
03:40 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
03:27 KANYGIN A (RUS) Boyağın xaricində bir xal itirildi
03:23 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 14 - 10 ESP
03:16 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
03:06 VASCO TRABADO J (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
02:57 PAVLOV A (RUS) Boyağın xaricində bir xal itirildi
02:53 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
02:46 ALEKSANDROV I (RUS) İki xal itirildi
02:39 MARTIN MONZON J I (ESP) İki xal itirildi
02:29 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
02:13 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
02:08 KANYGIN A (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
02:08ƏvəzetməVASCO TRABADO J (ESP) Çıxan idmançı
02:08ƏvəzetməPAVLOV A (RUS) Çıxan idmançı
01:48 LAGUTIN L (RUS) Boyağın xaricində bir xal itirildi
01:46ƏvəzetməKANYGIN A (RUS) Çıxan idmançı
01:34 DE LA FUENTE VALD. (ESP) Fərdi qayda pozuntusul
01:34 PAVLOV A (RUS) Sərbəst atışı qaçırdı
01:34 PAVLOV A (RUS) Sərbəst atışı xala çevirdi RUS 15 - 10 ESP
01:28 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal qazanıldı RUS 15 - 12 ESP
01:13 LAGUTIN L (RUS) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 16 - 12 ESP
01:05 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
00:59 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
00:53 MARTIN MONZON J I (ESP) Boyağın xaricində bir xal itirildi
00:53ƏvəzetməALEKSANDROV I (RUS) Çıxan idmançı
00:53ƏvəzetməDE LA FUENTE VALD. (ESP) Çıxan idmançı
00:45 KANYGIN A (RUS) İki xal itirildi
00:40 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 16 - 13 ESP
00:32 PAVLOV A (RUS) İki xal itirildi
00:29 KANYGIN A (RUS) Fərdi qayda pozuntusul
00:29ƏvəzetməKANYGIN A (RUS) Çıxan idmançı
00:24 LLORCA CASTILLO A (ESP) Boyağın xaricində bir xal qazanıldı RUS 16 - 14 ESP
00:14 ALEKSANDROV I (RUS) İki xal qazanıldı RUS 18 - 14 ESP
00:07 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
00:02 LLORCA CASTILLO A (ESP) İki xal itirildi
Qarşılaşmanın sonu
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur