Qrup A
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Bolqarıstan ZETCHIRI L 33
2Ukrayna ULITINA M 32
3Macarıstan SAROSI L 31
4Polşa GRUDZINA W 30
Qrup B
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Danimarka KJAERSFELDT L (2) 33
2İspaniya AZURMENDI C 32
3Portuqaliya GONCALVES S 31
4Serbiya SIMIC M 30
Qrup C
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Bolqarıstan NEDELCHEVA P 33
2Fransa LANSAC D 32
3Almaniya DEPREZ F 31
T/Qİsveçrə ANKLI N --
Qrup D
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Türkiyə YIGIT N 33
2Rusiya Federasiyası POLIKARPOVA K 32
3Xorvatiya SUTARA D 31
4Yunanıstan KARKANTZIA I 30
Qrup F
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Estoniya TOLMOFF K 32
2Belçika TAN L 32
3İrlandiya MAGEE C 32
4Latviya SEFERE K 30
Qrup H
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Rusiya Federasiyası PERMINOVA N 33
2Belarus ZAITSAVA A 32
3Litva STAPUSAITYTE A 31
T/QRumıniya OLARIU S --
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup A
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Bolqarıstan ZETCHIRI L 3306061277651
2Ukrayna ULITINA M 32142211110110
3Macarıstan SAROSI L 31225-3100131-31
4Polşa GRUDZINA W 30316-5112142-30
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup B
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Danimarka KJAERSFELDT L (2)3306061265571
2İspaniya AZURMENDI C 3214221028913
3Portuqaliya GONCALVES S 31224-288115-27
4Serbiya SIMIC M 30306-669126-57
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup C
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Bolqarıstan NEDELCHEVA P 3306061295772
2Fransa LANSAC D 3214311199128
3Almaniya DEPREZ F 31234-11259926
T/Qİsveçrə ANKLI N ---------
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup D
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Türkiyə YIGIT N 3306151446975
2Rusiya Federasiyası POLIKARPOVA K 3215231228339
3Xorvatiya SUTARA D 31224-273119-46
4Yunanıstan KARKANTZIA I 30306-658126-68
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup E
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Danimarka MADSEN A T 3306061265571
2Finlandiya MIKKELA A 3214221148133
3İslandiya HOGNADOTTIR S 31224-286114-28
4Malta SADOWSKI F M 30306-650126-76
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup F
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Estoniya TOLMOFF K 3215231301228
2Belçika TAN L 32153215411935
3İrlandiya MAGEE C 32143113111120
4Latviya SEFERE K 30306-663126-63
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup G
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Çex Respublikası GAVNHOLT K 3306061266264
2İtaliya CICOGNINI J 321422101114-13
3Slovakiya CIZNAROVA J 31225-3111142-31
4Sloveniya STANKOVIC K 30316-5119139-20
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup H
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Rusiya Federasiyası PERMINOVA N 3306061266165
2Belarus ZAITSAVA A 3214221206852
3Litva STAPUSAITYTE A 31224-293849
T/QRumıniya OLARIU S ---------
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur