Qrup A
RyİdmançıKQQalibiyyət
1İrlandiya EVANS S 33
2Belçika TAN Y 32
3Macarıstan KRAUSZ G 31
4Yunanıstan CHARALAMBIDIS G 30
Qrup B
RyİdmançıKQQalibiyyət
1İsrail ZILBERMAN M 33
2İtaliya MADDALONI R 32
3Azərbaycan RZAYEV K 31
4Malta CALI S 30
Qrup C
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Almaniya DOMKE D 32
2İspaniya ABIAN P 32
3Sloveniya UTROSA I 31
4Estoniya MUST R 31
Qrup D
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Litva NAVICKAS K 33
2Bolqarıstan KISYOV B 32
T/QHollandiya PANG E --
T/QUkrayna ZAVADSKY D --
Qrup E
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Çex Respublikası KOUKAL P 33
2Türkiyə VURAL E 32
3İsveçrə BONNY M 31
4Serbiya BJELAN I 30
Qrup F
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Polşa ROGALSKI M 33
2Avstriya WRABER L 32
3Belarus KUSHNIR V 31
4Latviya KRAUKLIS R 30
Qrup G
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Rusiya Federasiyası MALKOV V 33
2Finlandiya HEINO E 32
3İslandiya GUNNARSSON K 31
4Slovakiya VICEN J 30
Qrup H
RyİdmançıKQQalibiyyət
1Danimarka HOLST E 33
2Xorvatiya DURKINJAK Z 32
3Fransa CORVEE L 31
4Portuqaliya SILVA R 30
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup A
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1İrlandiya EVANS S 3306151408654
2Belçika TAN Y 32152313110625
3Macarıstan KRAUSZ G 31224-293111-18
4Yunanıstan CHARALAMBIDIS G 30306-665126-61
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup B
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1İsrail ZILBERMAN M 3306061264284
2İtaliya MADDALONI R 3214221117635
3Azərbaycan RZAYEV K 31224-271112-41
4Malta CALI S 30306-648126-78
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup C
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Almaniya DOMKE D 32142211810414
2İspaniya ABIAN P 3214221189721
3Sloveniya UTROSA I 31224-289117-28
4Estoniya MUST R 31224-2111118-7
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup D
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Litva NAVICKAS K 3306151445688
2Bolqarıstan KISYOV B 3215231406080
T/QHollandiya PANG E ---------
T/QUkrayna ZAVADSKY D ---------
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup E
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Çex Respublikası KOUKAL P 3306061267056
2Türkiyə VURAL E 32143112210517
3İsveçrə BONNY M 31224-295116-21
4Serbiya BJELAN I 30316-591143-52
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup F
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Polşa ROGALSKI M 3306061267452
2Avstriya WRABER L 3214221168531
3Belarus KUSHNIR V 31224-280122-42
4Latviya KRAUKLIS R 30306-685126-41
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup G
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Rusiya Federasiyası MALKOV V 3306061268838
2Finlandiya HEINO E 321431131133-2
3İslandiya GUNNARSSON K 31234-1121123-2
4Slovakiya VICEN J 30306-696130-34
 
Yarışlar üzrə yekun Medal sayı Qrup H
RyİdmançıOynanılmış QarşılaşmalarOyunlarXal
KQQalibiyyətMəğlubQalibMəğlubFərqQalibMəğlubFərq
1Danimarka HOLST E 3306151448658
2Xorvatiya DURKINJAK Z 3215321421393
3Fransa CORVEE L 31234-11221157
4Portuqaliya SILVA R 30306-658126-68
* Təxmini vaxt. Yarış cədvəli dəyişə bilər. Oyun sırası təsdiq olunacaq.
AOK
Zamanlama və Nəticələr TISSOT tərəfindən təmin olunur